стрии и 9-ти месец

  • 1 187
  • 12
 newsm78 ами аз много се учудих последният път , като си купувах крем против стии и аптекарката ми каза, че в 9-тия месец не трябва с нищо да се мажа, абсолютно да спра каквото и да било третиране на кожата.... това вярно ли е???? newsm78
Виж целия пост
# 1
не, не е вярно. Точно в 9-тия месец е най-вероятно да се нацепиш. Мажи се!
Виж целия пост
# 2
и аз така знам... затова и ми беше станало странно като каза, че трябвало да спра, но от друга страна да не навреди нещо на бебчо...
Виж целия пост
# 3
Пълни глупости! Точно в 9-тия месец дори при супер активно мазане може да се нацепиш, така че мажи здраво и не пропускай! Аз съм точно в 9-ти месец и като гледам как ме сърби на места кожата настръхвам и се мажа дори повече от 2 пъти на ден. Дано устискам  Praynig
Същото се отнася и за след раждането, много мами се нацепват тогава, защото от цялата залисия покрай бебето забравят за себе си и спират с мазането, така че мажи, мажи и пак мажи  Grinning
Виж целия пост
# 4
Аптекарките понякога дават странни съвети, въпреки че не винаги им е работа. ДеянаЗ е абсолютно права - най-лесно е да се нацепиш в последните дни. На бебето няма какво да му навреди по никакъв начин.
Виж целия пост
# 5
Не е вярно! Продължавай да се мажеш, за да не те изненадат стриите неподготвена! Wink
Виж целия пост
# 6
 Hug оки мерси продължавам смело напред тогава
 newsm44
Виж целия пост
# 7
   Как ще   спреш мазане  в последния  месец ..когато е  най-логично мазането ....ама  скица е тази  аптекарка ....чула от баба й  нещо си ...Мажи си се , аз  още се мажа.....точно сега  имам  напрежение на кожата страшно ...дано не се нацепя ...Успех  Grinning
Виж целия пост
# 8
Мажи се!! Аз се мажех с 2 олиа и 5 крема и се нацепих точно в 9 месец!!
До тогава нямах нито една стрия...ела да ме видиш сега... Shocked

А ако не се мажех съм сигурна, че щеше да е още по-зле..
Виж целия пост
# 9
Мацка...как да ти кажа? Mr. Green
Мазала съм се като невидяла,откакто открих двете чертички ан теста. До средата на 9тия нямах пукната стрия на корема-обаче след това се нацепих зверси! Последните две седмици на 9ветия месец!Мноооого гадно,ама какво да правиш. Така че-мажи се!!!Дано да имаш късмета да се отървеш от стриите!
Виж целия пост
# 10
Правилно са ти казали, мажи яко и това е, не слушай аптекарката. Някои жени се нацепват и буквално дни преди раждането.
Виж целия пост
# 11
Някои жени се нацепват и буквално дни преди раждането.

Мдаа... аз съм една от тях  Close
Тъкмо се бях зарадвала, че ми се размина  Tired
Виж целия пост
# 12
И пак да напомня като някои от мамите по-горе - мажи се и поне месец след раждането!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия