Хляб в попарата??

  • 3 047
  • 13
Здравейте, момичета!  bouquet

Имам един въпрос към тези, които вече са с по-големи бебета от нас (ние сме почти на 8 месеца) и към мамите, минали вече веднъж по пътя на бебешкото отглеждане. bowuu
Може ли сухарът в попарата да се замени с хляб (препечен или обикновена филия) и откога? newsm78
Благодаря ви предварително! Peace
Виж целия пост
# 1
Ние не сме по-големи от вас, но съм се интересувала по въпроса и знам, че може, но става малко по-тежко с хляб. Ако препечеш филийката то си става сухар и е все тая. Но по принцип вие вече можете и хляб да си хапвате!
Виж целия пост
# 2
Може, да Grinning

Аз го замених в 11м. но много я засищаше и вече попара не давам - филика с нещо или кус кус.
Слагала съм, както препечен хляб, така и непрепечен.
Виж целия пост
# 3
Аз сухар не съм и слагала. Направо си правех попарата с препечена филия - то си става сухар, какво толкова, мисля, че няма проблем.
Виж целия пост
# 4
Аз замених сухара с овесени ядки  Party
Виж целия пост
# 5
Предпочитам да питам, защото, макар, че съм смел ентусиаст,  Hug за някои неща малко се шубелисвам Embarassed. И то все по отношение на храната (или на обличането Naughty).
Просто днес ми свърши сухара и си мислех, че сутрин вече е по-студено и не ми се търчи рано-рано до магазина Embarassed, та какво би се получило, ако си направя домашен newsm78

  bouquet
Виж целия пост
# 6
Няма нищо лошо да му сложиш хляб в попарата. Но ще изяде по-малко от нея, защото повече ще го засити.
Моята девойка много обичаше попара с хляб..., но в един ден каза "Ня!", обърна ми гръб и не пожела да я вкуси даже. Мина й модата на попарата.
Виж целия пост
# 7
Слагала съм.Но само корите на хляба.Без да го препичам.
Виж целия пост
# 8
Момичета, благодарско за всичко Hug
Яде си човека попарата с хляб тази сутрин без проблем - всичко омете Peace Joy
А пък аз се притеснявах да пробвам baby_neutral
Така се радвам, че ви има  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
От както станахме на 6мес. му давам попара  с хляб . От нея изяжда по-малко отколкото друга .Освен със сухар и хляб правя попара с бисквити или кус кус.
Виж целия пост
# 10
Извинете за невежеството, но как правите попара с кус-кус?
Виж целия пост
# 11
Извинете за невежеството, но как правите попара с кус-кус?
Предполагам ,че се прави с кус -кус,към който се добавя сирене и масло.Но може и да греша newsm78
Виж целия пост
# 12
Замених сухара с хляб като Вивиан беше на 7м и половина,какво те притеснява,бебчето ти не е много малко,така че пробвай смело Grinning!!!
Виж целия пост
# 13
Здравейте, момичета!  bouquet

Имам един въпрос към тези, които вече са с по-големи бебета от нас (ние сме почти на 8 месеца) и към мамите, минали вече веднъж по пътя на бебешкото отглеждане. bowuu
Може ли сухарът в попарата да се замени с хляб (препечен или обикновена филия) и откога? newsm78
Благодаря ви предварително! Peace

 Не е желателно, защото хляба се разкашква и става като тесто -доста по- тежко е за стомахчето. Можеш да препичаш хляб на тостера и да го трошиш в попарката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия