нацепване на кожата

  • 6 057
  • 4
здравейте ,имам един проблем,който ми е от доста време и не се оправя ,мислех че е обикновенно протриване или възпалено например от превръзки,но явно не е от това.Постоянно кожата около входа на влагалището и между него и ануса ми е нацепена ,изглежда като нарязано с бръснарско ножче и много смади и боли,особенно като пишкам,също така гънките отстрани ми е като подсечено,точно като при бебетата,кожата е зачервена и обелена стои водниста ,мазах я с крем специално за подсичане ,промивки със смрадлика ,но нищо не помага ,това е вече почти постоянно,но най много забелязвам че е след цикъл.Моля помогнете, ако някой е исмал същия проблем ще съм много благодарна ако ми отговори.А и пропуснах да кажа че няма от каде да лепна болест тей като с приятеля ми правим от едма година секс само с презерватив(заради кондиломи), а аз самата преди съм имала хладимия.Някъде четох че това прилича на симптоми на херпеси,ако на вас ви се е случвало пишете.
Виж целия пост
# 1
Най-добре е да отидеш на лекар.
Виж целия пост
# 2
Натрупали са ти се много неща и за съжаление не знам дали някой ще може да ти помогне тук. Лекар е най-доброто решение. Peace
Виж целия пост
# 3
Не чакай някой да ти пише с подобни симптоми и да четеш това и онова ( не е лошо човек да се информира),но е наложително да посетиш лекар.
Виж целия пост
# 4
да така е наистина ,аз съм си запазила вече час,но проблема е че всеки път когато отида не ми обръщат достатъчно внимание и абсолютно всеки път ми казват едно и също-че имам  възпаление ,предписват ми все да пия алое вера и на следващия път пак същото,постоянно ме изкарват че имам възпаления ,поисках да ми направят биопсия да изследват това образувание дали е ендометриоза в Майчин дом про Курновски -син,но ми каза че трябвало само да се наблюдава нещо си измънка там.Препоръчайте ми някой добра гинеколожка,сега съм си записала час при Петинка  Цветкова ,но тя записва за два месеца напред....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия