Изпаднала съм в чуденка

  • 332
  • 2
Мили маменца,искам да ви задам един въпрос!Извинете ме ако вече сте го обсъждали ,но просто нямам време да търся и да чета всичко CryТа въпросчето ми е следното:Йоана е на 2 мес и 10дни,кърмим се, кърма имам,преди се хранеше на 3 часа-3 часа и 15 мин,но от няколко дни започна да реве след 1,5 най-много 2 часа.В началото се чудех какво става,но установих ,че като я сложа да се храни, яде с такава охота  все едно не е яла 3-4 часа.Да не и стига кърмата -не ,остава ми винаги в гърдата.Добре си наддава -за един месец -0,8кг.Просто не знам на какво се дължи това newsm78 newsm78Вместо да увеличаваме времето между храненията ние го скъсяваме.И познайте дали правя нещо друго освен да се кърмим-малко досадно ми става EmbarassedАми това ми е питанката,моля за съвет на какво се дължи тази промяна и какво да предприемам?
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Такива периоди се наричат скок в растежа и са съвсем нормални.Появяват се около 3 и 6.седмица и 3.и 6.месец след раждането,но на практика могат да се случат по всяко време.Тогава бебето иска да яде денонощно през час-два и трябва да му се позволи,както си направила,за да може с учестеното кърмене да стимулира производството на повече мляко - не трае дълго,няколко дни до седмица,и след това нещата се възстановяват Grinning Така че не се притеснявай,отдай се на кърмене и се запаси с търпение - ще мине Grinning
Виж целия пост
# 2
права е хедра.кураж и всичко ще се оправи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия