избор на доктор???

  • 657
  • 13
Искам да ви попитам дали има значение,ако доктора при когото ще раждам е млад или възрастен???След около 2 месеца ми предстои раждане и се страхувам,че доктора към който съм се насочила е млад(иначе той е много вежлив и мил).Мога ли да му имам доверие при условие,че нищо не знам за него???Благодаря ви за отговорите предварително
Виж целия пост
# 1
Ами поразпитай за този доктор. Идеята на избора на доктор е да се ориентираш към някой, за който има добри отзиви и е с опит (това не значи непременно възрастен), за да си по-спокойна и да знаеш, че ще реагира адекватно дори и ако нещо се усложни (не дай Боже).
Виж целия пост
# 2
Мисля, че е важно що за доктор е, а не възрастта.
Успех и леко раждане. Grinning
Виж целия пост
# 3
Мисля, че е важно що за доктор е, а не възрастта.
Успех и леко раждане. Grinning
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugАэ пък смятам че специално при докторите опитът идва с възратта.Раэбира се и други фактори играят роля.А между впрочем ти  би ли си поверила колата на начинаещ монтьор да се учи на нея.Така че раэбираш какво искам да кажа. Не знаеш кой какво може, отэивите са несигурни и нож с две остриета. Затова преди всичко гледай въэрастта и няма да сбъркаш. Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
какво значи млад??
Simple Smile Д-р Асенова, която изражда моя син, според мен няма повече от 40 г. Laughing според мен е млада, но изключителен професионалист:)
успех, леко раждане и мхъм, говори с лекаря си, той може най-добре да те успокои, питай го колко пъти е израждал, абе знам ли, събери инфо и не се притеснявай:)
Виж целия пост
# 5
какво значи млад??
Simple Smile Д-р Асенова, която изражда моя син, според мен няма повече от 40 г. Laughing според мен е млада, но изключителен професионалист:)
успех, леко раждане и мхъм, говори с лекаря си, той може най-добре да те успокои, питай го колко пъти е израждал, абе знам ли, събери инфо и не се притеснявай:)
Аэ смятам че лекар на 40 години е по-скоро на средна ,отколкото млада възраст, Rolling Eyes n est pas? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
И аз бих запитала по същия начин като другите -какво значи млад. Аз съм 26 годишна и лекарката, която беше на смяна когато раждах е на 29. Въпреки това за мен е един от най-добрите специалисти в болницата. Ако ти имаш вяра на лекаря, няма значение колко е млад или стар. Поне за мен доверието е най-важното. Успех в избора
Виж целия пост
# 7
Личното ми мнение е, че по-младите лекари се интересуват повече от новостите в медицината, непрекъснато обновяват знанията си и гледат много сериозно и отговорно на работата си. Лекарката, която ме израждаше, е под 40 г. и съм абсолютно доволна от всичко, направено от нея по време на бременността и раждането ми.
Ако събереш добри отзиви за въпросния млад лекар, възрастта му не би трябвало да те притеснява.
Виж целия пост
# 8
Личното ми мнение е, че по-младите лекари се интересуват повече от новостите в медицината, непрекъснато обновяват знанията си и гледат много сериозно и отговорно на работата си.


 newsm10 newsm10 newsm10


Много точно и ясно казано!!!

Доктора,при когото раждах също беше под 40 години,невероятно вежлив и сърдечен! По едно време даже мислех,че и той ражда с мен  Embarassed
Раждането ми беше невероятно трудно поради омотаната пъпна връв около ръчичката,вратлето и рамото на Тано...по едно време дойде друг доктор да види какво става (на видима възраст 60-70 години) и каза : Оооо,режете я,защо се мъчите?!  smile3511 Все едно съм някакво прасе при касапина!!!

Въпреки всичко родих нормално,без да се стигне до скалпела и то благодарение на на доктора,който цял живот ще благославям!!!

Кураж и леко раждане!!!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз също мисля, че по-младите са по-в-час с новостите. Мен ме изражда възрастен доктор и беше по-груб от останалите млади в екипа. Представяте ли си, че аз съм му, примерно, раждане номер 2000 (по 200 раждания за 10 години) - еми на него му е такава рутина, че изобщо му е все тая... а за мен това е първото раждане и искам внимание...
Изобщо, предпочитам по-младите пред опитните възрастни...
Виж целия пост
# 10
и искам внимание...
Изобщо, предпочитам по-младите пред опитните възрастни...
Цитат
#Crazy #Crazy #Crazy #CrazyИзвинявай ,ама знаеш ли че си доста тъпичка , #Crazyмеко казано #Crazy
Виж целия пост
# 11
rilka, леко с коментарите, това е форум за изказване на мнения, а не на квалификации.
Аз също не разбирам как може да избереш лекар, при когото е раждала майка ти напр. и не бих отишла при такъв. Факт е обаче, че такива доктори имат много пациенти, но им казват "старата школа", за добро или зло. Предпочитам по-младите специалисти, най-малкото защото им си работи повече.
Виж целия пост
# 12
Моят лекар,когато раждах първото беше още специализант и трябва да ти кажа,че се справи перфектно тъй като се получиха малки усложнения.Така че според мен възраста не е от значение важно е да си разбира от работата и да я върши с желание,а и раждането с познат лекар си е за предпочитане.Все пак не мисля,че ще е сам!Желая ти леко раждане Hug
Виж целия пост
# 13
и искам внимание...
Изобщо, предпочитам по-младите пред опитните възрастни...
Цитат
#Crazy #Crazy #Crazy #CrazyИзвинявай ,ама знаеш ли че си доста тъпичка , #Crazyмеко казано #Crazy

Скъпа,тези коментари или си ги запази за себе си,или ги изказвай на лични,защото не сме длъжни да ти четем простотиите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия