удължаване на косата с ултразвук

  • 812
  • 6
момичета интересуваме ако някоя от вас си е удължавала косата по този метод или знае нещо за него да ми обясни по-подробно.най вече ме интересува крие ли някакви рискове за мойта коса, има ли вероятност след цялата таз0и процедура да остана  с два косама на главата Cry?
Виж целия пост
# 1
Е,такова животно нема!  Shocked

Ако има,кажете нещо повече.На мен ми звучи нереално.Не виждам как с лтразвук ще се удължи косата? newsm78
Виж целия пост
# 2
И аз много се зачудиш какъв е този метод  newsm78 Ще следя темата с интерес Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Според мен УЗ е за закрепяне на допълнителните кичури, както залепят фотоополимерните пломби.
Виж целия пост
# 4
И аз за пръв път чувам за това,но звучи интересно newsm78
Виж целия пост
# 5
В събота имам записан час и ще разбера.А иначе да- с ултразвука закрепят допълнителните кичури посредством полимер.Мене ме интересува дали някои си го е правил и да ми каже как е след това.А иначе след събота ще ви разкажа повече.
Ама дано да тогава някое мамче се отзове със съвет ,че ще давам бая пари и не искам да ги дам напразна и след един месец да я мапна тая коса защото предния път така и стана.Бях си я удължила посредством ленти ,но не можах да свикна и я свалих на третия месец.
Виж целия пост
# 6
Я разкажи после,че ми стана интерестно.Колко време? Колко пари?Гаранцията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия