Една българка: Мъжете ни не стават за нищо

  • 14 947
  • 172
Знам че подобни теми се пускат в клюкарника или в кино и телевизия !  Peace
Приемам априори упреците на модераторите, но искам да обясня:
Публикувам темата тук защото искам да разбера основно мъжки мнения, което разбира се не значи, че жените не са добре дошли да вземат участие Wink

Повода е статия презентираща предаване на Карбовски озаглавена Една българка: Мъжете ни не стават за нищо, което сложих и за заглавие на темата:
Та какво казва експертката:
Българските мъже не са конкурентоспособни на световния пазар на мъжете, е присъдата на Рая, която вече е основала група във "Фейсбук", красноречиво озаглавена "Не искам български мъж!".
Ето и останалото:

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2800031

На база на някои теми тук във форума не се учудвам че има подобен тип индивиди от женски пол. По лично мое мнение ако подобни жени бяха родени в Израел щяха да смятат тамошните мъже за отрепки, а нас за конкурентноспособни, но да не влизам в подробности защото ще взема да пиша нецензурни изрази.  Confused

Искам да попитам останалите татковци във форума, както и жените родили деца от тях:

Какво ще кажете ?!   Thinking
Виж целия пост
# 1
Ами явно има някои преживявания за да достигне до това мнение. Не я обвинявам.
Виж целия пост
# 2
И аз имам неприятни преживявания с българки ... ама да кажа че българките не ставате за нищо  Crazy
Виж целия пост
# 3
Бе, тая що не си вземе мнението, и не си го напъха там дето слънце не я огрява  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Споко ! Нека мине филма  Whistling  ще стане известна ... нека и  Grinning
Виж целия пост
# 5
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .
Виж целия пост
# 6
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

И аз имах подобни мисли, ма не ми се прави психоанализа на крехката душевност на тая  Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

И аз имах подобни мисли, ма не ми се прави психоанализа на крехката душевност на тая  Sunglasses


днеска съм лоша и с риск да си навлека гняв ще отбележа "злобно"  , че хич не ми се видя "крехка" Mr. Green Laughing

Немо, няма да спамя повече и давам път на сериозни и задълбочени анализи Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Немо, няма да спамя повече и давам път на сериозни и задълбочени анализи Mr. Green

Не вярвам автора да има нещо против  Grinning
Между другото от снимката в статията съдя че тая Асковлийка ми е в графа 'не бих' ... не вярвам да си променя мнението като гледам филма  Whistling а и има нещо , което не ми е ясно ... как е сменила няколко еврейски гаджета като сите евреи са тооооолкова готини ... не ми го побира акъла за какво ги е отрязала направо , а и те дали знаят че са няколко .... не ми е ясно  newsm78 ама нали не ставам и за чеп ...  Crossing Arms между другото зелето отдавна се заксва в бидони с кранчета ... но тя явно не е виждала  Whistling
Виж целия пост
# 9
По-голяма глупост не бях чувала  Laughing  Laughing Laughing Това, че въпросната Рая се е забърквала с някакви зад**ци не значи, че бълг.мъже са боклуци. Вярно има и мърша, но има и такива мъжкари от които краката ми се подкосяват. Не говоря само за визия, влагам много повече в понятието мъж.

Ще го гледам обезателно предаването!

пп. пък и като я гледам как изглежда мисля, че не трябва да се обиждате Wink
Виж целия пост
# 10
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

И аз имах подобни мисли, ма не ми се прави психоанализа на крехката душевност на тая  Sunglasses


днеска съм лоша и с риск да си навлека гняв ще отбележа "злобно"  , че хич не ми се видя "крехка" Mr. Green Laughing

Немо, няма да спамя повече и давам път на сериозни и задълбочени анализи Mr. Green

Е добре де, не е крехка - разхлопана е  Joy Joy Joy
Какво ли не прави човек за 5те минути ефирно време. ooooh!


Виж целия пост
# 11
Не вярвам автора да има нещо против  Grinning
а и има нещо , което не ми е ясно ... как е сменила няколко еврейски гаджета като сите евреи са тооооолкова готини ... не ми го побира акъла за какво ги е отрязала направо , а и те дали знаят че са няколко .... не ми е ясно  newsm78 ама нали не ставам и за чеп ...  Crossing Arms между другото зелето отдавна се заксва в бидони с кранчета ... но тя явно не е виждала  Whistling

емииии, не знам...., чепът е важен Crossing Arms Mr. Green Laughing

Но може и да греша, като/ако гледам филма ще кажа.....  Thinking

Виж целия пост
# 12
Мисля че Лабрадор няма да ми се разсърди  Mr. Green

Приходит еврей в синагогу и говорит:
- Ребе, я согрешил, я отымел жену в зад. Это большой грех?
- Большой! - говорит Ребе.
- Как мне его искупить?
- Только одно средство: берешь автомат, идешь на арабо-израильскую
границу и убиваешь одного араба, - грех тут же списывается.
На следующей неделе приходит снова этот еврей:
- Ребе, я снова согрешил, я снова взял жену аналом.
- Ну, а чего ты ко мне пришел? Иди на границу, убей араба - грех автоматически спишется.
Прошло пару месяцев. Приходит к ребе жена того еврея и спрашивает:
- Скажите мне, ребе, почему вы таки-решили урегулировать арабо-израильский конфликт через мою жопу?
Виж целия пост
# 13
Гледате ли я тая кухата лейка при Карбото бре - ма тва същество една смислена реплика не каза до сега  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Сега очаквам в темата да завалят всякакви обиди по адрес на жената от обидените български Ганьовци Simple Smile
Виж целия пост
# 15
Хванах само края и нейния SMS, че сега е в рая, на една ръка разстояние има трева, вино и голям член, който я желае и температурата е 20 градуса Whistling
Виж целия пост
# 16
Хванах само края и нейния SMS, че сега е в рая, на една ръка разстояние има трева, вино и голям член, който я желае и температурата е 20 градуса Whistling

Кратко и съдържателно!  Laughing

Сред мъжете, с които към момента общувам само тези между 30-40 год. стават за нещо във всеки аспект. По-младите и при двата пола са неграмотни, алкохолизирани, зле облечени и хаотични. По-възрастните са само хаотични и битово алкохолизирани.
Виж целия пост
# 17
Струва ми се доста ограни4ено изказване Thinking.Не може вьпросната девойка да слага 3(или там колкото са)милиона мьже под един знаменател Shocked.Мога да се сьглася с много неща...,но не и с това,4е ВСИ4КИ са еднакви.
Малко или много тя изкарва мьжката 4аст от нацията ни доста ограни4ена без способността да проведе един прост разговор Thinking...
Резумен Crossing Arms...да се омьжва за когото иска....,то след това изказване едва ли някой нормален ценящ себе си МЬЖ би имал нещо общо с нея.
Виж целия пост
# 18
Бре мъжове, що се пените? Че `асковлийката ви неще? Ми много важно, тамън ще има повече за нас.  Laughing
Аз пък я разбирам. И не щото мойто мъж е лош, ами щото не деля мъжовете по националност. Като е българка, що пък е задължително да върти лИбов с българи? Да си живее живота както й е кеф  Mr. Green
Виж целия пост
# 19
Нека я запозная с моя - друга песен ще запее девойката /не,  това не е реклама на мъжа ми, споко/, просто много мразя общия знаменател.
Виж целия пост
# 20
Много тъпото предаване на Карбовски стана мноооого, мноооого тъпо.... От къде ги намира такива???... Сигурно с конкурс!?!?....Отврат...
Виж целия пост
# 21
Обаче добре се е ориентирала - на топло в Израел. Е, защо не пробва в Египет... Или в Мозамбик, там е още по-топло. Просто иска да има парички, обаче няма данни за мутреса или просто се е провалила в опита си да си хване чичко паричко от България... Курвите никога не свършват...
Виж целия пост
# 22
Между другото в Израел си е много гот. Ти би ли отишла в Мозамбик? Мацката иска гаджета, а не малария.
И кво значи няма данни за мутреса - силикон, перхидрол и 3 кила грим?
Как може да кажеш на някого "курва", а да мислиш, че мутреса е върховно постижение!?! #Crazy
Виж целия пост
# 23
Тая малката с коефицент на интелигентност колкото стайна температура, да се напъне малко и да помисли.Кой уважаващ себе си мъж ще иска да има нещо с нея/само секс-да за 1-2 пъти/ като я види каква е лейка.То по нейната "логика" и мъжете като я гледат нея могат да кажат, че ние не ставаме за нищо.Да говори, че българите нямали ценности, а нейните са да и купят билет до Израел и да отиде да я из...ат е това е... newsm11
Виж целия пост
# 24
Омъжена съм за българин, но живея в чужбина. Понякога доста се фрустрирам като жена, правейки сравнение между поведението на мнозинството български мъже и западноевропейските (нека се спрем на първо време на французи и италианци)
Проблемът е, че българинът има огромната претенция да е изключително стойностен и умен, забравяйки че от своя страна жена му едва ли е пълна идиотка....
Имам много впечатления да споделя по темата..... ако изобщо разговорът тръгне в посока, различна от тази на въпросното предаване (което не съм гледала)
Виж целия пост
# 25
Между другото в Израел си е много гот. Ти би ли отишла в Мозамбик? Мацката иска гаджета, а не малария.
И кво значи няма данни за мутреса - силикон, перхидрол и 3 кила грим?
Как може да кажеш на някого "курва", а да мислиш, че мутреса е върховно постижение!?! #Crazy

Мутресата е вид курва. Просто тази не е успяла да забие тукашна мутра и е решила да се пробва с чичко от Израел, дано там мине. Все курва. И не бих отишъл в Мозамбик, но и в Израел не бих. Аз си тача българското девойче, особено ако баща му има 10 дка ниви и две три къщи по морето Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Лейка е, ама кви цици има....

Тая малката с коефицент на интелигентност колкото стайна температура, да се напъне малко и да помисли.Кой уважаващ себе си мъж ще иска да има нещо с нея/само секс-да за 1-2 пъти/ като я види каква е лейка.То по нейната "логика" и мъжете като я гледат нея могат да кажат, че ние не ставаме за нищо.Да говори, че българите нямали ценности, а нейните са да и купят билет до Израел и да отиде да я из...ат е това е... newsm11
Виж целия пост
# 27
Ами ...аз като я гледам горката , разбирам защо е толкова озлобена ... просто не я е огряло  Sunglasses
Между другото и друг път съм срещала жени , които са отсвирени тотално в България и се хващат за чужденците като удавник за сламка ... нещо като последен шанс тъй да се каже , защо въпросните индивиди не са много придирчиви ...
Аз като омъжена за страхотен български мъж и заобиколена от куп стойностни като мъже приятели смея да твърдя , че нещастното девойче не е на прав път ...Но това не значи естествено , че и при нас няма задници . Има и още как ... всъщност като навсякъде .
Виж целия пост
# 28
Лейка е, ама кви цици има....

Увиснали ... преди всичко .
Виж целия пост
# 29
Ще чакам с нетърпение втората част на предаването. А такава ще има, след няколко години само.
Темата най - вероятно ще е '' Мъжете ни не стават за нищо - не само у нас, а и по света'' Mr. Green
Виж целия пост
# 30
Абе яко се беше объркало момичето, ама какво да пра'иш...
А че имаше смисъл в някои неща, които каза - имаше, но беше права и за друго - мъжете се държат с жените, както самите жени им позволят. Не може всички мъже да са под един знаменател - както българите не са всичките лоши, така и евреите не са до един перфектни. Самоуважението от страна на жената е определящо за начина, по който всички (не само мъжът й) ще се отнесат към нея.
Виж целия пост
# 31
Таз девойка защо си мисля че лагерите и са се разтропали. Първо защо не помисли за семейството което я е създала. Предполагам че баща и е българин,и кво той не става за нищо защото я е отгледал ли? тя по какво съди целия български народ от мъжки пол. баща и не е ли мъж? Тази просто си търси внимание а е въздух под налягане. 2 Нито е кой знае коя прелест че всички мъже да ни текът лигите подир нея. тва че не я огрява или я е огряло на някой купон придружен от наркотици и алкохол и някой по пийнал я е из......ал и после зарязал а тя толкова много го харесвала и накрая разочарована . повярвайте ми от димитровград съм близо до хасково знам им мисленето на тези там на скоро имаше 1 обесено от любов ако не помните по бтв го даваха такаче таз просто търси минутка внимание
Виж целия пост
# 32
С риск да ме оплюете, но и аз смятам , че доста неща куцат на българския мъж - не ми се изброяват. Като цяло възпитанието им не е добро. При толкова разпадащи се и разделени сем. какво друго да си мисля. Сигурно и жените не сме много на ниво, но темата в момента е за мъжете.
Виж целия пост
# 33
Щом сме добре дошли в темата , и аз да кажа  Laughing
Моя мъж пък става за всичко  Flutter   и си е 100% български мъж  newsm47

Ако питаш другите жени във форума, мнението им сигурно на 75% поне ще съвпадне с моето, така че - ето ти една сравнително добра представителна извадка  Wink
А сега сериозно, пиша, 'щото много се дразня винаги, когато някой обобщава така (като тази девойка) и 'щото съм лично засегната - все пак и мъжът ми следва да попадне в тази графа  Crossing Arms
Виж целия пост
# 34
Бе права си, ама като цяло ако тръгнем да се сравняваме със западняците на тема възпитание, жените също ще го изду.ат.
Културата като цяло на по-южните народи е малко по-....
С риск да ме оплюете, но и аз смятам , че доста неща куцат на българския мъж - не ми се изброяват. Като цяло възпитанието им не е добро. При толкова разпадащи се и разделени сем. какво друго да си мисля. Сигурно и жените не сме много на ниво, но темата в момента е за мъжете.
Виж целия пост
# 35
Тююю как съм го изпуснала това предаване Cry

И аз съм срещала мъже, които за нищо не стават, но никога не съм за мисляла за мъж, който да не е българин, абсурд!  Naughty
За протокола моя мъж става и още как Mr. Green

Но също така е вярно, че като цяло се наблюдава едно затъпяване на младежта, изместват се ценностите и изобщо морала никакъв го няма.

Колкото до мацката - "младата жена, на която последните няколко гаджета са до един евреи" - от този цитат 2 вида мисли се навъртат в главата ми. Мисъл 1 - момичето е ужасен карък, не стига, че не е могла да си намери читав българин, ами явно и на кофти евреи попада. Мисъл 2 - може би момчетата са наред, обаче при нея нещо не е както трябва.
Третата мисъл беше, че не само "мъжете ни", ами мъжете изобщо за нищо не стават... но нея я отхвърлих, за щастие имам доста познати, които стават за много работи.  Laughing
Виж целия пост
# 36
Хич и нема да си хабя ефирното време да я гледам тая джофра. Поредната раздрънкана балалайка дето намира екзистенциална реализация в това да плюе по нас българските мъже. Ама поне тая си е фанала бухчата и си е била шута, да не дразни на местна почва. Щото повечето й посестрими по акъл са си тука и само лаят по същия начин. Много ги обичам такива. Ама като не им изнася тукашната тестостеронна продукция - аре друм.Нерде Ямбол, нерде Стамбул. #Cussing out

Но ако трябва да минем в сферата на обобщенията наистина разликата е фрапираща. Българските мъже сме такива полови шувинисти, че по цял свят се хвалим с вас - красивите българки. А вие за благодарност само ни плюете и принизявате, и я се появи някой чуждоземен ташак, може и най-големият палячо да е - веднага става мистър "По,по, най".Предполагам че е до народопсихология.

И за да вдигна меч за  нас мъжете че кажа - да, ръбати сме, по-първични , по-бедни и т.н. , но сме много по-мъжкари...абе натурални пичове сме. Такива са ми и работата, и хобитата че срещам адски много чужденци. И съм се убедил в гореизказаното. Там някоя ми хвалеше французи и италиянци...Душа, ревизирай си мнението щото от тия две нации трудно в Европа може да се намерят по-големи льольовци и плашипутарници...е може би само гърците са  им "конкуренция". И в заключение като връщане към темата ще цитирам себе си с една велика квинтесенция:

"Най-голямото национално богатство на България са красивите жени. Най-голямата национална катастрофа са простите такива".


Честит 3-ти март!
Виж целия пост
# 37
С риск да ме оплюете, но и аз смятам , че доста неща куцат на българския мъж - не ми се изброяват. Като цяло възпитанието им не е добро. При толкова разпадащи се и разделени сем. какво друго да си мисля. Сигурно и жените не сме много на ниво, но темата в момента е за мъжете.

Помисли върху това, че на запад има още повече разпаднали се семейства, а в Афганистан май няма такива.
Виж целия пост
# 38
Еми точно така! Цивилизованата жена има що годе адекватна оценка, повече претенции и възможност за избор. За това не съдя нашата мома.
Виж целия пост
# 39
Ама те вашите претенции са като някаква ламя, отрежеш една глава и изскочат още 10.
Виж целия пост
# 40
Kъде можем да гледаме предаването? (плийз)
Виж целия пост
# 41
Ама те вашите претенции са като някаква ламя, отрежеш една глава и изскочат още 10.
Само 10? Mr. Green Ама дай Боже всеки му Wink
То ние си претендираме, ама кво от това. Ей са, точно има мач...  smile3516
Виж целия пост
# 42
Kъде можем да гледаме предаването? (плийз)

Eй го !

http://www.vbox7.com/play:2ad1d573

Да си кажа право бях повече ядосан преди да го гледам, но като видях как през зъби мацата разправяше житието и битието си дори ме напуши смях. В заключение разбрах защо попада на такива мъже - какво би предложила тя на един интелигентен и културен мъж  Thinking ... на лайното само мухи кацат Thinking  пада им се на евреите  Twisted Evil

Пожелавам и да сбъдне мечтата си - да се омъжи там  Twisted Evil да видим дали после ще лежи на плажа и ще заглежда готините мъже  Crossing Arms

Виж целия пост
# 43
Много тъпото предаване на Карбовски стана мноооого, мноооого тъпо.... От къде ги намира такива???... Сигурно с конкурс!?!?....Отврат...

И аз не одобрявам езика и начина да покажеш нещо в някои случаи, но търсейки предния линк попаднах и на последното 'Емигранти'

http://www.vbox7.com/play:3c83e2be

Не знам ... или по-точно не мога да обясня как се почувствах след предаването  Confused Confused и най-лошото е че всичко е истина  Confused

п.п. Може да се разглежда и като антитеза за определението българския мъж от 'Отечествен фронт'  Thinking
Виж целия пост
# 44
Омъжена съм за българин, но живея в чужбина. Понякога доста се фрустрирам като жена, правейки сравнение между поведението на мнозинството български мъже и западноевропейските (нека се спрем на първо време на французи и италианци)
Проблемът е, че българинът има огромната претенция да е изключително стойностен и умен, забравяйки че от своя страна жена му едва ли е пълна идиотка....Имам много впечатления да споделя по темата..... ако изобщо разговорът тръгне в посока, различна от тази на въпросното предаване (което не съм гледала)
Peace

Българските мъже имат много да се учат докато стигнат нивото на западноевропейците. Не съм гледала въпросната фенка на израелци, но факт е, че повечето от нашенците не знаят как да се държат. Голяма част са комплексари, а други пък страдат от прекалено самочувствие на принципа "Пази боже сляпо да прогледа", малко са тези с добро възпитание. Затова българките обикновено не се и замислят ако имат шанс за брак с чужденец от някоя бяла държава.
Виж целия пост
# 45
И какво точно им е нивото на западноевропейците молим!? Ако говорим за финансово - да. Аз го казах. Бедни сме, ама това е. Поне сме истински. Комплексари сме били? Ми я се замислете кой ни направи такива?

А ако говорим за възпитание малеее....Питат ме що в България нямало кавалери?Ми как да има, като дами няма... newsm78
Виж целия пост
# 46
. Затова българките обикновено не се и замислят ако имат шанс за брак с чужденец от някоя бяла държава.

Не се замислят  Thinking ... а трябва  Whistling
Виж целия пост
# 47
Според Рая българските мъже съвсем целенасочено сами избират да са "смотаняци", а жените у нас се примиряват с това отношение - с изневерите, с това да бъдат подценявани или да бъдат зарязвани от мъжа и след деветгодишна връзка дори.
Донякъде съм съгласна с това нейно твърдение. Не казвам, че всички български мъже не стават за нищо, но голям процент определено не стават. Не знам какво провокира това в тях, но не мога да приема такива като комшията ми - ден не минава, без поне три пъти да напсува жена си, и то пред детето, и да обвинява нея за всичките си неудачи. Тя ходи на работа, на него все не му се угажда такава - все е недооценен, все му дават малко пари, все нещо не е както трябва. Тя домакинства след прибиране от работа, след като той цял ден е висял като черво пред телевизора с бира в ръка или направо в кварталното барче от сутринта, вместо да свърши нещо вкъщи. И кой му крив - жена му.
Един мъж, независимо дали е българин, французин или патагонец, трябва да е уравновесен, със самочувствие, стабилен (нямам предвид финансова стабилност, защото всеки в определен момент от живота си изпада в затруднено положение), да има трезва преценка и да реагира на дадена ситуация възможно най-адекватно.
Що се отнася до авторката на статията, тя си е избрала как да живее и никой не е на нейното място, за да я съди и упреква. Не знаем дали непременно поради финансови причини или поради други. А гледам, че болшинството мъже тук я нарекоха курва, мутреса и т.н. А как бихте нарекли мъже, които живеят на гърба на жените си или си търсят жени с пари? На мъжа ми братовчедът се ожени така - взе си богата жена, пък после се изказа, че всички на тъмно били еднакви.
Виж целия пост
# 48
А как бихте нарекли мъже, които живеят на гърба на жените си или си търсят жени с пари?


Тарикати...или пичкозанти....Ти си избери. Whistling
Виж целия пост
# 49
А как бихте нарекли мъже, които живеят на гърба на жените си или си търсят жени с пари?


Тарикати...или пичкозанти....Ти си избери. Whistling
Хм, вторият термин ми е непонятен. А защо един мъж, който търси връзка по сметка, е тарикат, а жена, която търси същото - курва? Или типично по български се налага двойният аршин?
Виж целия пост
# 50
А защо един мъж, който търси връзка по сметка, е тарикат, а жена, която търси същото - курва? Или типично по български се налага двойният аршин?

няма двоен аршин - и едните и другите са еднакво недолюбвани и оплювани ... само дето жените, като тази в репортажа дето искат да си оправят живота сядайки на нечий х... са доста повече ... щото от мангизи 'малкия' трудно ще стане ... докато крака се вдигат много лесно  Whistling
Виж целия пост
# 51
няма двоен аршин - и едните и другите са еднакво недолюбвани и оплювани ... само дето жените, като тази в репортажа дето искат да си оправят живота сядайки на нечий х... са доста повече ... щото от мангизи 'малкия' трудно ще стане ... докато крака се вдигат много лесно  Whistling
Има двоен аршин - едните били тарикати, другите - курви. А и едните, и другите искат да си оправят живота по лесния начин. Малко ме съмнява, че трудно ставал малкият от мангизи, особено като се има предвид, че и жиголата са като проститутките - и хипопотам да им плати, сигурно и него ще оправят.
Виж целия пост
# 52
Малко ме съмнява, че трудно ставал малкият от мангизи, особено като се има предвид, че и жиголата са като проститутките - и хипопотам да им плати, сигурно и него ще оправят.

Съдя по себе си    Whistling
Виж целия пост
# 53
Малко ме съмнява, че трудно ставал малкият от мангизи, особено като се има предвид, че и жиголата са като проститутките - и хипопотам да им плати, сигурно и него ще оправят.

Съдя по себе си    Whistling
Да, но и аз съдя по себе си - и не мога да си представя, поне за себе си, лесното вдигане на краката за пари, както пък ти се струва на теб.
Виж целия пост
# 54
Омъжена съм за българин, но живея в чужбина. Понякога доста се фрустрирам като жена, правейки сравнение между поведението на мнозинството български мъже и западноевропейските (нека се спрем на първо време на французи и италианци)
Проблемът е, че българинът има огромната претенция да е изключително стойностен и умен, забравяйки че от своя страна жена му едва ли е пълна идиотка....Имам много впечатления да споделя по темата..... ако изобщо разговорът тръгне в посока, различна от тази на въпросното предаване (което не съм гледала)
Peace

Българските мъже имат много да се учат докато стигнат нивото на западноевропейците. Не съм гледала въпросната фенка на израелци, но факт е, че повечето от нашенците не знаят как да се държат. Голяма част са комплексари, а други пък страдат от прекалено самочувствие на принципа "Пази боже сляпо да прогледа", малко са тези с добро възпитание. Затова българките обикновено не се и замислят ако имат шанс за брак с чужденец от някоя бяла държава.

Хм, като прочета такива обобщения, привкусени с определението "комплексари" веднага ми става ясно че са дело на лице от някое китно градче от селски тип...Но такъв е животът: не всички се раждат и израстват в големия град - колкото и важно да е това...
А обобщенията ме лъхат с кавяф аромат на фашизъм ...и щом заговорихме за фашизъм - един цитат на Фюрера:
Интелекта на жената няма значение, нейната цел е само да даде здраво поколение...


Виж целия пост
# 55
Ако жената предпочита евреи, заради изневерите, то има резон. Ама евреите, които най-добре си гледат жените и семействата са религиозни, а те гойка няма да си вземат.
Виж целия пост
# 56
E, може да приеме религията им.
Виж целия пост
# 57

Хм, като прочета такива обобщения, привкусени с определението "комплексари" веднага ми става ясно че са дело на лице от някое китно градче от селски тип...Но такъв е животът: не всички се раждат и израстват в големия град - колкото и важно да е това...
А обобщенията ме лъхат с кавяф аромат на фашизъм ...и щом заговорихме за фашизъм - един цитат на Фюрера:
Интелекта на жената няма значение, нейната цел е само да даде здраво поколение...


С това си изказване напълно затвърждаваш думите на момичето за комплексарите и шовинистите.
Виж целия пост
# 58
Къде е таз група във фейсбука? С две ръце ще се запиша там!!! Няма да коментирам по темата, но аз съм в чужбина и  живея с българин.
Бай Ганьо си е Бай Ганьо - това ще кажа.
Виж целия пост
# 59

Хм, като прочета такива обобщения, привкусени с определението "комплексари" веднага ми става ясно че са дело на лице от някое китно градче от селски тип...Но такъв е животът: не всички се раждат и израстват в големия град - колкото и важно да е това...
А обобщенията ме лъхат с кавяф аромат на фашизъм ...и щом заговорихме за фашизъм - един цитат на Фюрера:
Интелекта на жената няма значение, нейната цел е само да даде здраво поколение...


С това си изказване напълно затвърждаваш думите на момичето за комплексарите и шовинистите.

Виж мила, няма смисъл да спорим че има разлика къде си роден.Изказването ми беше в контекста на момичето от китното градче Хасково.Няма нищо по-нормално от това девойка от провинцията, която е отишла на гурбет или да си хване някой чичо с кинти да бъде споходена в един момент че България и всичко българско не струва пукната пара пред чичото и неговата страна.
Пак ти казвам - това е психология, всичко опира до психологията.А това къде си роден и израсъл е свързано с твоята психология.
А иначе Бургас е много хубав град...
Зиг Хайл  smile3540
Виж целия пост
# 60
Къде е таз група във фейсбука? С две ръце ще се запиша там!!! Няма да коментирам по темата, но аз съм в чужбина и  живея с българин.
Бай Ганьо си е Бай Ганьо - това ще кажа.

Па ти Пено, си мома англичанка все едно  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
 Laughing Карбовски им плаща на тия "звезди", за да си направи предаването бе, хора, а вие седите и диплите на кой му е по-голям (българин, италианец, французин...)  Mr. Green Не съм гледала предаването, защото след върлата защита на Лили Иванова от страна на Карбовски спрях да му симпатизирам.
"Мъжете ни не стават за нищо" /с изкл. на баща ми, брат ми и мъжа ми напр./ ми звучи като "Всички жени са курви, освен майка ми", само дето Наполеон може да си го позволи  Laughing за разлика от тая кифла.
П.П. Какво е чеп за зеле?  Rolling Eyes Някой да ми го обясни, моля, идиоматично, а и в съвсем буквален смисъл.
Виж целия пост
# 62
Я и аз в тая щекотлива тема, като омъжена за чужденец (не от някаква много цветуща държава, да уточня - източноевропейска)...

Едно не мога да разбера, защо "беден" да е равнозначно на "истински", а "неистински" е човек с кинти и добри маниери?
Едно ме кефи в мъжете по-на запад, че болшинството правят парите си с много труд. Жените им - също. Няма как да грабнеш бухалката в началото на деветдесетте, а 21-ви век вече да си архонт с мноооого пари. или да работиш мутреса. Сигурно ще прозвучи смешно, но трудът възпитава и те прави много истински.

А българските мъже - има нещо, което много харесвам у тях. Те са добри приятели. Много добри приятели. и са чувствителни хора, в голямата си част - поне тези, които познавам.

А момата от Хасково ... много смело, да се изтъпани така и да си каже мнението... за нея повече в тази държава живот няма да има, не разбирам защо си го причини. 
 
Виж целия пост
# 63
Къде е таз група във фейсбука? С две ръце ще се запиша там!!! Няма да коментирам по темата, но аз съм в чужбина и  живея с българин.
Бай Ганьо си е Бай Ганьо - това ще кажа.

А така !!  hahaha Олекна ли ти сега  Mr. Green
Виж целия пост
# 64
НЕ!
Виж целия пост
# 65
Между другото в Израел си е много гот. Ти би ли отишла в Мозамбик? Мацката иска гаджета, а не малария.
И кво значи няма данни за мутреса - силикон, перхидрол и 3 кила грим?
Как може да кажеш на някого "курва", а да мислиш, че мутреса е върховно постижение!?! #Crazy

Мутресата е вид курва. Просто тази не е успяла да забие тукашна мутра и е решила да се пробва с чичко от Израел, дано там мине. Все курва. И не бих отишъл в Мозамбик, но и в Израел не бих. Аз си тача българското девойче, особено ако баща му има 10 дка ниви и две три къщи по морето Simple Smile

Не чичковци Simple Smile момичето казва-млади пичове. Истина е казала, че Израелците са много хубави мъже. Няма нужда да ревнувате, всеки има право на избор. Опровергайте я с дела. Wink
Виж целия пост
# 66
Немо, какво очакваш да кажа по -темата #Crazy, че мацката е луда  newsm78 ми не е! Избора на олигофрени на месна почва е огромен. Болшинството от мъжете ни са недоразвити. Умствено и физически. Но главно умственото закърняване е причината Рая от Аскьой да потърси истинският мъж зад граница. Или поне би било моята причина... Но аз съм мазохистка и обичам предизвикателствата и за това се впуснах в търсене на съкровището, заровеното имане тук, в нашия двор. Факта е , че след дълго уморително и особено задълбочено копаене - ИМА БЪЛГАРСКИ МЪЖЕ КОЙТО СТАВАТ ЗА НЕЩО.
Виж целия пост
# 67
Ех, тая Treasure Mania не прощава.... #Crazy

А що не земете да питате бабите си, техните дедовци навремето ставали ли са? И ако са - какво се е променило за 50-60 години? Или ние сме регресирали, а вие сте се качили на еволюционния влак-стрела и сте забравили да слезете?

Ама то е така.Баницата на комшийката винаги е по-вкусна.Защо не питате руснакини, чАхкинчета или скандинавските валкирий къде и как сме изостанали? Да видим дали ще отговорят като таз пръдла....
Виж целия пост
# 68
Девиатор, шъ тъ черпя пет бири! Simple Smile
Айде да основем група във Фейсбука - българките не стават за нищо, дайте ни шведки! Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Аз веч не пия. Ела с кана айрян. Grinning

Няма такова нещо. Българките са си супер и няма да падам на нивото на неква хасковска тригуна, за да й правя опозиция. Така че плътно мисля да се придържам към родните мацки, с повече подбиране като се наложи, защото плявата е много, но е много и добрината. Стига да знаеш как да ги накараш да я проявят. newsm78 bowuu
Виж целия пост
# 70
Аз веч не пия. Ела с кана айрян. Grinning

Няма такова нещо. Българките са си супер и няма да падам на нивото на неква хасковска тригуна, за да й правя опозиция. Така че плътно мисля да се придържам към родните мацки, с повече подбиране като се наложи, защото плявата е много, но е много и добрината. Стига да знаеш как да ги накараш да я проявят. newsm78 bowuu
Браво за това изказване! Няма лоши мъже,жени или деца-има такива които с недържащите се добре с тях им отвръщат с още по-голяма простащина! Но има и готини хора с много потенциал и възможности да бъдат партньори !
Виж целия пост
# 71
Аз имам едно оплакване от българските мъже. Ниски са ми. Повечето.  Mr. Green А аз не съм висока. Нормален ръст за жена от 170см.
Иначе не мога да обощовам така, макар че гледах предаването. Нямам база за сравнение. С чужденец не съм била.
Но нито българите са най-големите е....чи, както някои от мненията в темата имат този привкус, нито българките сме най-красивите.
Виж целия пост
# 72
Абе може и да не сте най-красивите, но със сигурност сте в Топ 10.
Виж целия пост
# 73
Аз имам едно оплакване от българските мъже. Ниски са ми. Повечето.  Mr. Green А аз не съм висока. Нормален ръст за жена от 170см.
Иначе не мога да обощовам така, макар че гледах предаването. Нямам база за сравнение. С чужденец не съм била.
Но нито българите са най-големите е....чи, както някои от мненията в темата имат този привкус, нито българките сме най-красивите.
И при мен беше така,и аз не съм много висока само 178 см, и да си намеря приятел над 190см бе трудно,но скандинавците и англичаните също са високи,да не говорим за американците! Но след близо 6 год в чужда страна си намерих най-готиният Бг мъж там, и вече 5 и 1/2 години сме заедно !както казах обобщенията не ми допадат за никаква категория!
Виж целия пост
# 74
..
Но след близо 6 год в чужда страна си намерих най-готиният Бг мъж там, и вече 51/2 гидини сме заедно !както казах обобщенията не ми допадат за никаква категория!

Ама аз наистина си помислих, че 51, почти 52 години вече сте заедно  Joy Та се загледах даже  #Crazy

А по темата:

Мъжът е такъв какъвто го възпитат, каквото вземе от образованието си, както се изгради сам като индивид. Както и жената, между другото. Няма значение от къде е - като националност и цвят.

Като цяло Българската ни родина си е доста странно място, така че и хората са си странни сами по себе си. Особено ако ги опознаеш добре.

Така че: определено не съм съгласна с българката от заглавието.

Виж целия пост
# 75
Еми да...тапи сме...Ама метаме надалеч Sunglasses Laughing То си имаше даже тука тема по въпроса така че може и там да се разпишете. bowuu
Виж целия пост
# 76
Чудя й се на въпросната Рая от статията какво пък привлекателно им намира на израелците  Rolling Eyes Все още избирам българското Laughing Грозни- красиви, ниски- високи, дебели- слаби, руси- тъмни, възпитани- простаци...такива има във всяка нация. А и не намирам българските мъже за ниски ( ~1.70 м. съм) Rolling Eyes Китайците да не са по-добре Laughing Но всеки гледа от своята камбанария Peace
Виж целия пост
# 77
Разговора за височината не по темата,но Бг мъжете повече разитат на жените си отколкото европейците!Навярно гледате М.Карбовски"Емигранти" където се оказа,че Бг жените рабоят в чужбина,а мъжете им стоят у дома и се оплакват,че не ги ценели инямало да работят за никакви пари-и то хора без някакви специални умения и знания,но разчитащи на пре4тенциите си само! Има и много изключения ,но това ми направи много непричтно впечатление!
Виж целия пост
# 78
По принцип не гледам предавания като ББ (че и Бойко Борисов не гледам, да не бъркаме инициалите), но днес нагледно доказахме, че няма значение българин ли е, италианец, таджикистанец, ако мъжът е кретен то е такъв независимо в коя географска ширина е роден. Такъв е , защото е формиран да бъде такъв. Така че, ако Райчето от Аскйой е попадала само на кретени от БГ произход- лош късмет, но това не значи , че всички са такивя. И понеже за правдата давам всичко, мога дори да й отстъпя моя мъж за временно ползване, за да й докажа , че тезата й е грешна.
Виж целия пост
# 79
Към поста на мотивация мога да допълня само следното:

http://www.vbox7.com/play:feef46d5


http://www.vbox7.com/play:d0b86524

Ама то като се змисля и да се снимаш в плейбой не е приоритет на умните жени та ....  Thinking
Виж целия пост
# 80
Ох, не съм гледала предаването. Не ме учудва, че има такъв проблем. Защото в казуса има истина и мисля, че не бива да си затваряме очите за нея. Против съм да се слагат хората под общ знаменател, но не мога да подмина и факта, че в повечето случаи, на които съм ставала свидетел, показват, че българинът е невъзпитан и груб. Познавам и такива, за които тези определения са на светлинни години, но те са единици. Хайде сега, застреляйте ме!  Mr. Green 
Случи ми се да се кача в автобус ном. 280, пълен с млади хора. Имаше насядали момчета по местата, аз бях с двегодишното си дете на ръце в блъсканицата. Гледаха ме най-нагло в очите и дори не помръднаха. (Същото важи, между другото и за жените, но в случая обсъждаме мъжете.)
Българката е амбициозна, гради кариера, върти къща, гледа деца и сякаш на българина му стана много удобно така. Може би ние сме виновни за тяхното поведение. Виждам как масово жените мъкнат пълни торби след работа, докато мъжете са на раздумка с приятели или се правят на велики пред компютъра в някой форум.
Тук не говорим за външен вид и размери, а за неща, които са много по-важни и, за съжаление, на българина му куцат. Може би и реалността у нас е предпоставка за това.
Между другото, не знам как е положението с чужденците и не искам да знам, ще ми се у нас нещата да се променят.
Виж целия пост
# 81
Е, тя пък евреи намери да заместят българите. ooooh!
Виж целия пост
# 82
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.
Виж целия пост
# 83
(Същото важи, между другото и за жените, но в случая обсъждаме мъжете.)
Българката е амбициозна, гради кариера, върти къща, гледа деца и сякаш на българина му стана много удобно така. Може би ние сме виновни за тяхното поведение. Виждам как масово жените мъкнат пълни торби след работа, докато мъжете са на раздумка с приятели или се правят на велики пред компютъра в някой форум.


Е тва според мен изчерпва темата. Всички са един дол дренки само че никой не вижда гредата в очите си, а забелязва треската в чуждите. И не знам къде ги видя масово тия амбициозни кариеристки с торбите? Това че има малцинство което се откроява е също толкова валидно както и за галантните мъже на фона на морето от простаци. Whistling
Виж целия пост
# 84
Цитат
Моето днешно споразумение:За да започнеш истинска връзка, разбери какво искаш. Осъзнай какви са нуждите на тялото ти, от какво се нуждае умът ти и кое те кара да се чустваш добре. Има милиони мъже и жени - едни от тях ще са подходящи за теб, други - не. Двамата просто трябва да бъдете като ключа и ключалката, да пасвате един на друг. 
http://toltecs-today.hit.bg/Love.htm

Кой за какво става? "Не съдете, за да не бъдете съдени"...

ИЗБОРЪТ Е ЛИЧЕН, ВСЕКИ РЕШАВА КАКВО ДА ИЗБЕРЕ!!!
Виж целия пост
# 85
ИЗБОРЪТ Е ЛИЧЕН, ВСЕКИ РЕШАВА КАКВО ДА ИЗБЕРЕ!!!

Така е - но тук можеш да намериш много примери на жени, които не поемат сами отговорността за избора си, а търсят причините в този, който са избрали  Peace

Един от въпросите заради който бях номиниран за досадник в послените форумски номинации е ' кой ти го избра ? .. ' Та смЕтай  Whistling
Виж целия пост
# 86
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing
Виж целия пост
# 87
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing
А и са обрязани,което е далече по добро от естетична гледна точка,от хигиенна и от медицинска!А ако на мякой наш Бг мъж му изкажеш подобен тип желание-Абе,мани го този рязан чешит или последното което чух беше "манаф"-дори не знам какво значи в една приятелска компания с мъже !
Виж целия пост
# 88
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing

За нация дето е пословична с интраетническото си правило за размножаване, това трудно може да е така. Сефте чувам такова нещо за чифутите.... А и от малкото които познавам....аре нема нуджда. Naughty
Виж целия пост
# 89
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing
А и са обрязани,което е далече по добро от естетична гледна точка,от хигиенна и от медицинска!А ако на мякой наш Бг мъж му изкажеш подобен тип желание-Абе,мани го този рязан чешит или последното което чух беше "манаф"-дори не знам какво значи в една приятелска компания с мъже !


А, аз нямам проблеми с необрязването, много ми е естетично даже Laughing. За хигиената-сапун.

Не защитавам никоя позиция, само отбелязвам, че израелците са много расови, красиви мъже. Иначе, аз съм си доволна с моя си българин. Wink Девойката не е случила.
Виж целия пост
# 90
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing

За нация дето е пословична с интраетническото си правило за размножаване, това трудно може да е така. Сефте чувам такова нещо за чифутите.... А и от малкото които познавам....аре нема нуджда. Naughty




Колкото те са "чифути", толкова ти си "ганьо". Такова отношение към другите нации е донесло само зло на всички.

То и българите се "чифтосват" главно интраетнически, ама гледам не се оплакваш от това, даже напротив-окуражаваш го и обвиняваш девойката че избрала друго.

Не е хубаво така с двоен стандрат.

Ето малко демо как изглеждат израелците и обяснение защо толкова жени откачат за тях Laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=GSESNsKHuxc
Виж целия пост
# 91
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing


Ето малко демо как изглеждат израелците и обяснение защо толкова жени откачат за тях Laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=GSESNsKHuxc

Е, аз виждам някакви момченца, при това избрани за реклами и няма как да откача по тях Laughing

сега си спомням, че в "Сексът и града" Шарлот стана еврейка и се ожени за евреин, а той не беше висок, беше леко пухкав, плешив и далеч от идеал за красота, не казвам че артистът е евреин, но беше избран за антипод на красавец.
Виж целия пост
# 92
Ма ти сериозно ли !?!? hahaha hahaha hahaha Бас лова че може да се направи такъв клип и с добре изглеждащи ....ескимоси... Joy Sunglasses

Бате НЕМО, ти си адски прав...Нема да избегат от трика на опаковката и това е....

Що се касеа за чифтосването - има лека разлика от това,че при едните е етнорелигиозна политика втълпявана от как се помнят, докато при нас дори не мисля че има такова нещо, като се има предвид тука какъв кръстопът е... Whistling

П.С. Ганьо съм си....Булгар! Булгар! Mr. Green
Виж целия пост
# 93
Да, и на мен никъде не ми стана ясно защо се е фокусирала точно върху евреите. Не ще да е заради външния им вид.

Не знам дали сте виждали израелци, но те са изключително красиви мъже. Тази слава им се носи по цял свят и има жени, които ходят там на секс туризъм. Laughing


Ето малко демо как изглеждат израелците и обяснение защо толкова жени откачат за тях Laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=GSESNsKHuxc

Е, аз виждам някакви момченца, при това избрани за реклами и няма как да откача по тях Laughing

Не може да ти хареса всеки. На улицата в БГ всеки ли ти харесва? Факт е че сред израелците има много, много хубави мъже. Била съм сред израелци, само аз не бях изплезила език до колене Joy, разни австралийки и други си свалиха халките за да се възползват от шанса Laughing. Не мога да си изкривя душата-много са мъжествени и хубави.
Виж целия пост
# 94
Ма ти сериозно ли !?!? hahaha hahaha hahaha Бас лова че може да се направи такъв клип и с добре изглеждащи ....ескимоси... Joy Sunglasses

Бате НЕМО, ти си адски прав...Нема да избегат от трика на опаковката и това е....

Що се касеа за чифтосването - има лека разлика от това,че при едните е етнорелигиозна политика втълпявана от как се помнят, докато при нас дори не мисля че има такова нещо, като се има предвид тука какъв кръстопът е... Whistling

П.С. Ганьо съм си....Булгар! Булгар! Mr. Green

Може да може да се направи клип и с ексимоси, но ти казвам от личен опит с израелци, че и без клип и специална подборка са много секси.  Wink И това далеч не беше само мое мнение-около тях кръжаха ята жени от цял свят и се чудеха как да се докопат.

Какво искаш да кажеш с "опаковките"? Ти да не би да си взел някоя грозна като смъртта, но добра по душа жена? Гледал си цици, задник, крака, очи, коса...всичко по реда си. Да не мислиш, че жените не гледат? Или това е запазено само за вас? Grinning

Не разбирам защо си против размножаването в рамките на нацията като в тая тема ти защитаваш именно това, и обвиняваш момичето едва ли не в национално предателство.
Виж целия пост
# 95
Ми като ги гледам тези извадки,ми те по нищо не се различават от моя мъж вкъщи(само където е Бг )-висок,с пъстро-зелени очи,черна коса,леко смугла кожа и чувствени устни! Не са по-добре изглеждащи,просто не е случило момичето на истински мъже -изчезващ вид са както и истинските жени!
Виж целия пост
# 96
Ми като ги гледам тези извадки,ми те по нищо не се различават от моя мъж вкъщи(само където е Бг )-висок,с пъстро-зелени очи,черна коса,леко смугла кожа и чувствени устни! Не са по-добре изглеждащи,просто не е случило момичето на истински мъже -изчезващ вид са както и истинските жени!

Да, израелците приличат на българите, може би са малко по-мургави понякога, но не винаги. Освен това поради задължителната и дълга 3 г военна служба са в доста по-добра физическа форма от доста български мъже. Освен това по характер са много жизнени, диви, обичат забавленията, много са огнени-все неща на които жените се кефят. Европейските и американски мъже, често са пречупени от обществото, преуморени и депресирани, а българите често са мрънкалници-нещо, което евреите изобщо не са. Предполагам, че това е оценило момичето. Разбира се -има изключения сред българите и много качествени мъже.
Виж целия пост
# 97
Ми като ги гледам тези извадки,ми те по нищо не се различават от моя мъж вкъщи(само където е Бг )-висок,с пъстро-зелени очи,черна коса,леко смугла кожа и чувствени устни! Не са по-добре изглеждащи,просто не е случило момичето на истински мъже -изчезващ вид са както и истинските жени!

Да, израелците приличат на българите, може би са малко по-мургави понякога, но не винаги. Освен това поради задължителната и дълга 3 г военна служба са в доста по-добра физическа форма от доста български мъже. Освен това по характер са много жизнени, диви, обичат забавленията, много са огнени-все неща на които жените се кефят. Европейските и американски мъже, често са пречупени от обществото, преуморени и депресирани, а българите често са мрънкалници-нещо, което евреите изобщо не са. Предполагам, че това е оценило момичето. Разбира се -има изключения сред българите и много качествени мъже.
Има и нека да ги опазим такива за по-дълго!
Виж целия пост
# 98


Да, израелците приличат на българите, може би са малко по-мургави понякога, но не винаги. Освен това поради задължителната и дълга 3 г военна служба са в доста по-добра физическа форма от доста български мъже. Освен това по характер са много жизнени, диви, обичат забавленията, много са огнени-все неща на които жените се кефят. Европейските и американски мъже, често са пречупени от обществото, преуморени и депресирани, а българите често са мрънкалници-нещо, което евреите изобщо не са. Предполагам, че това е оценило момичето. Разбира се -има изключения сред българите и много качествени мъже.

До тук разбирам, че израелските мъже са красиви и стават за секс и забавление. Не вярвам да не са останали и такива български мъже. Сигурно евреите имат и други качества, както и българите.
Виж целия пост
# 99
А и са обрязани,което е далече по добро от естетична гледна точка,от хигиенна и от медицинска!А ако на мякой наш Бг мъж му изкажеш подобен тип желание-Абе,мани го този рязан чешит или последното което чух беше "манаф"-дори не знам какво значи в една приятелска компания с мъже !

Ти смяташ, че имаш право да предявяваш претенции към тялото на мъжа ли? Да не е твоя собственост?
Освен това ако се информираш малко ще разбереш и негативите на обрязването - като например намалената чувствителност и съответно по-притъпени усещания по време на секс.
А за това кое е естетично - направо прекаляваш, ти да не би да си обрязана? Щото на някои места се смята че така е по-естетична жената.
Виж целия пост
# 100
А и са обрязани,което е далече по добро от естетична гледна точка,от хигиенна и от медицинска!А ако на мякой наш Бг мъж му изкажеш подобен тип желание-Абе,мани го този рязан чешит или последното което чух беше "манаф"-дори не знам какво значи в една приятелска компания с мъже !

Ти смяташ, че имаш право да предявяваш претенции към тялото на мъжа ли? Да не е твоя собственост?
Освен това ако се информираш малко ще разбереш и негативите на обрязването - като например намалената чувствителност и съответно по-притъпени усещания по време на секс.
А за това кое е естетично - направо прекаляваш, ти да не би да си обрязана? Щото на някои места се смята че така е по-естетична жената.
Въобще не предявявам претенции към мъжа си,няма нужда,не е мое тялото му,но сърцето е  Simple Smile!Изказвам мнение!Имате ли нещо  в против?
Виж целия пост
# 101
Ти казваш "ако на мякой наш Бг мъж му изкажеш подобен тип желание", това ме провокира.

А по принцип тезата че необрязания мъж е неестетичен се налага точно от евреите в Ню Йорк, чрез разни филмчета и ситкоми, на които са продуценти и режисьори.
Виж целия пост
# 102
Ти казваш "ако на мякой наш Бг мъж му изкажеш подобен тип желание", това ме провокира.

А по принцип тезата че необрязания мъж е неестетичен се налага точно от евреите в Ню Йорк, чрез разни филмчета и ситкоми, на които са продуценти и режисьори.
Така е ,не се изразявам ясно днес май-не мие ден за полемики:)! Но след разговор в мъжка  Бг компания само предадох какво се получи? Дори и женат им да не иска,те дискриминират обрязването без никаква външна информация,с когато им представих такава, изразите ги коментирах по-надолу!аз съм много толерантен човек относно раси,различия,инвалидност,секс.ориентация и прочие и не бих провокирала такава дискусия! И не бих налагала избори в тази насока,просто изкавам факти,а мъжете са достатъчно интелигентни за да я отсеят и сами и решат "За" или "Против" !
Виж целия пост
# 103
Освен това поради задължителната и дълга 3 г военна служба са в доста по-добра физическа форма от доста български мъже. Освен това по характер са много жизнени, диви, обичат забавленията, много са огнени-все неща на които жените се кефят. Европейските и американски мъже, често са пречупени от обществото, преуморени и депресирани, а българите често са мрънкалници-нещо, което евреите изобщо не са. Предполагам, че това е оценило момичето. Разбира се -има изключения сред българите и много качествени мъже.

Е тука за казармата мога да се съглася, ама ако малко беше запозната с други странични ефекти на тази глупост  наречна "военна повинност" щеше да знаеш,че там освен се бягат по 8 километра за добро утро, се затъпява толкова нечовешки,че после някои с години не могат да се възстановят, а други хич.

И как нема да са диви и огнени и да праат некой неща като за последно....като секи момент некой Абдула до тях може да дръпне щифта и "Аре шалом!" Whistling Laughing Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 104

И как нема да са диви и огнени и да праат некой неща като за последно....като секи момент некой Абдула до тях може да дръпне щифта и "Аре шалом!" Whistling Laughing Laughing Sunglasses
Изхождайки от твоите думи предлагам всички мацки да се запасим с някой пистолет и чрез опирането му в слепоочието на партньора да получаваме жадувания секс. И така може да процедираме и с молбите за изхвърляне на боклука, пускане на пералня, прахосмукачка и други куп жадувани неща
Виж целия пост
# 105
Ако опирате нещо друго исканият ефект ще е същият...и далеч по-добър. За всичко си има начини, стига да ти се занимава да ги търсиш. Щото мързи ли те или ти е писнало, не пистолет, ами и на зенитка да го сложиш да седне все тая. ooooh! Outta Joint
Виж целия пост
# 106
И как нема да са диви и огнени и да праат некой неща като за последно....като секи момент некой Абдула до тях може да дръпне щифта и "Аре шалом!" Whistling Laughing Laughing Sunglasses


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 107
Освен това поради задължителната и дълга 3 г военна служба са в доста по-добра физическа форма от доста български мъже. Освен това по характер са много жизнени, диви, обичат забавленията, много са огнени-все неща на които жените се кефят. Европейските и американски мъже, често са пречупени от обществото, преуморени и депресирани, а българите често са мрънкалници-нещо, което евреите изобщо не са. Предполагам, че това е оценило момичето. Разбира се -има изключения сред българите и много качествени мъже.

Е тука за казармата мога да се съглася, ама ако малко беше запозната с други странични ефекти на тази глупост  наречна "военна повинност" щеше да знаеш,че там освен се бягат по 8 километра за добро утро, се затъпява толкова нечовешки,че после някои с години не могат да се възстановят, а други хич.

И как нема да са диви и огнени и да праат некой неща като за последно....като секи момент некой Абдула до тях може да дръпне щифта и "Аре шалом!" Whistling Laughing Laughing Sunglasses


O, аз съм абсолютно против военната повинност и всички останали военни простотии. Ако изчезне военно-промишленият комплекс цялата планета ще си отдъхне и съм убедена, че и войни няма да има.

Просто обяснявах защо мацката се кефи на израелците. Wink
Виж целия пост
# 108
Абе факт е, че никой израелец още не се е оженил за нея, а обобщенията по национален признак винаги са ми били много странни.
Виж целия пост
# 109
Моля, ограничете чаршафите от цитати...! Цитирайте само репликираната фраза... Дори не е необходимо да цитирате цяло мнение... А само интересуващата ви част...

 Като това...

Цитат на:
Цитат на:
Цитат на:
Цитат на:
Цитат на:
Цитат на:
Цитат на:

П.С. Вие двамата във форума ли си говорите...?

П.П.С "Манаф" е много стара "професия" в арабския свят... Това е бил изключително приближен на султана (халифа) служител... Манафът е имал за задача да проникне султана на едно специално място със свой специален орган (ще се сетите сами, в мамешки форум сме, все пак ooooh!)... С което да улесни перисталтиката и дефекацията на негово величество... Проникване със съвсем медицинска цел... И това изобщо не е шега... А исторически факт...
Виж целия пост
# 110
Оффтопик: Не бъркай "манаф" и "ибрикчия" Whistling Naughty
Виж целия пост
# 111
Не съм гледала предаването, няма и да го гледам. Не смятам, че българските мъже на стават за нищо, даже напротив-супер са си. Мърша има както сред българските мъже, така и сред българските жени, а също и сред западните такива. Подобни обобщения са абсолютно безсмислени.
Личните ми наблюдения като човек, който за момента живее в чужбина и познава няколко българки (финансово обезпечени) е, че търсят и предпочитат българи. Друг е въпроса, че са в изкуствена среда и ще им е трудно да ги намерят, та накрая може да се примирят и с някой западняк.
Виж целия пост
# 112
Трябва да си наистина много ограничено същество, за да си поставиш за цел номер 1 в живота - да се омъжиш за евреин.  ooooh!
На всичкото отгоре да се излагаш така публично  doh
Тя любовта като дойде, не пита кой какъв е, но да отпишеш човека автоматически само, защото е българин, си е пълна глупост.  Stop

Оффтопик: Не бъркай "манаф" и "ибрикчия" Whistling Naughty


Девиатор, ибрикчията е този, който мие задника на султана. Манафа май си е съвсем друга длъжност.
Виж целия пост
# 113
Айде сеа превъртете пак на Карбовски и вижте едно наистина красиво българско момиче, което се оправя само във Виена със 600-700 евро на месец какво казва за нас клесавите българи. Бравос мойто момиче! Е тва е...възрожденско панагюрче, а не като оная проскубана брантия дето не се знае дали не е прикрита помашка дзурла,дето се е оплезила за чифутски х.й. Ай плюйте сега... Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Манафът е имал за задача да проникне султана на едно специално място със свой специален орган (ще се сетите сами, в мамешки форум сме, все пак ooooh!)... С което да улесни перисталтиката и дефекацията на негово величество... Проникване със съвсем медицинска цел... И това изобщо не е шега... А исторически факт...

Ама друго си е да знае човек ... как не съм се сетил вместо да кажа дай да те .... отзад на което повечето мацки се дръпват да кажа ' идкаш ли да ти улесня перисталтиката и дефекацията ' Mr. Green Тва е - човек се учи цял живот и все ненаучен  Mr. Green

Айде сеа превъртете пак на Карбовски и вижте едно наистина красиво българско момиче, което се оправя само във Виена със 600-700 евро на месец какво казва за нас клесавите българи. Бравос мойто момиче! Е тва е...възрожденско панагюрче, а не като оная проскубана брантия дето не се знае дали не е прикрита помашка дзурла,дето се е оплезила за чифутски х.й. Ай плюйте сега... Mr. Green

Гледах го Девиатор ! Все ми се струва че човек за да оцени нещо - трябва да го няма. Да се омъжи онази еврейколюбка за някой евреин ... да я заключи в еврейската си къща .... да я видим тогава каква песен ще запее  Thinking
Виж целия пост
# 115
Леле, колко били тънкообидни тези български мъже  Shocked
И какво му има на моичето, че така я нападнахте -за нищо не ставала, не знам какво...Айде, сега, със сигурност ще и откажете, нали  Mr. Green Гроздето леко киселее, ми се струва  Thinking
Виж целия пост
# 116
На тая ли бе?!?! Не само ще й откажа, ами ще й купя и огледало, щото стиснатите евреи явно са пропуснали да й дадат кинти за това. ooooh!

И сигурно ще запее "Къде си вярна ти любов народна..." ама ще  е късно вече. Naughty
Виж целия пост
# 117
Айде сеа превъртете пак на Карбовски и вижте едно наистина красиво българско момиче, което се оправя само във Виена със 600-700 евро на месец какво казва за нас клесавите българи. Бравос мойто момиче! Е тва е...възрожденско панагюрче, а не като оная проскубана брантия дето не се знае дали не е прикрита помашка дзурла,дето се е оплезила за чифутски х.й. Ай плюйте сега... Mr. Green

 Само да ти напомня нещо:
И ти и аз сме били във Виена и с 600- 700Е там не се живее. Иначе факт, хубава , ама чак такава любов и българщина.. нещо не ми е ясна. На всякъде е еднакаф шит, за това ... да изберем ябълките, преди прасето Simple Smile
Виж целия пост
# 118
Леле, колко били тънкообидни тези български мъже  Shocked
И какво му има на моичето, че така я нападнахте -за нищо не ставала, не знам какво...

Ама за е... става - не отричаме ... ама само за това  Peace то само с едното е... живее ли се  Mr. Green
Виж целия пост
# 119
то само с едното е... живее ли се  Mr. Green
Ако кажеш "НЕ" няма да повярвам! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 120
Абсолютно несъгласна съм с твърдението в заглавието на темата. Първо, защото е глупаво да се обобщава и второ, защото познавам много ценни българи от мъжки пол. Но е напълно възможно на човек така да му се стекат обстоятелствата в живота, та все на галфони (съответно галфонки) да попада.

И на мен не ми провървя и дори останах с впечатлението, че българските мъже не ме харесват. Чужбински ухажори обаче никога не са ми липсвали. Аз обаче винаги ги пращах "леко влево", защото си мислех, че мога да споделя живота си само с някой, който знае защо се води "Войната на таралежите"и колко струва едно "Ескимо".
Е, не ми се получи...

"Моят човек" се оказа "патагонец".
Прави грешки и той, но се покайва със "знам, не съм съвършен, не съм българин... "  Laughing

Виж целия пост
# 121
Още едно предаване със същата мацка:
http://ww.vbox7.com/play:92ae0376
 Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Още едно предаване със същата мацка:
http://ww.vbox7.com/play:92ae0376
 Mr. Green

А баш !!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 123
И кво? Преразкажете...Няма да отделя и минута да я гледам тая оффца... Mr. Green
Виж целия пост
# 124
И кво? Преразкажете...Няма да отделя и минута да я гледам тая оффца... Mr. Green
Гледай, струва си.  Peace
Виж целия пост
# 125
И кво? Преразкажете...Няма да отделя и минута да я гледам тая оффца... Mr. Green
Гледай, струва си.  Peace

Айде нема нужда...само загуба не време, нерви и пари...А и ми писна да зяпам евреи днеска.. ooooh!
Виж целия пост
# 126
Още едно предаване със същата мацка:
http://ww.vbox7.com/play:92ae0376
 Mr. Green

еее, ама едно към едно е!   Mr. Green  hahaha
Виж целия пост
# 127
Мисля, че по-мъже от нашите няма! Какви хубави деца имаме! Това да не се прави от "за нищо неставащи мъже"!!! Със сигурност в кревата са най-готините!  love001
Виж целия пост
# 128
Мерси мерси   bouquet  bouquet ... ако го беше казал нЕкой мъж щяха да кажат ... " айде бе ... знаем ви "  Whistling
Виж целия пост
# 129
Направих си труда да изгледам цялото предаване. Много е объркана тая млада жена. Жалко е, според мен е симпатична, но явно е много разочарована.

Популацията? на жените била по-голяма. Ми до към 50 годишна възраст не е по-голяма, напротив.

В България било трудно да имаш дълготрайна връзка.
Ми според нея тя е спала с около 10 българи и поне двойно повече евреи ... и не стана ясно да има дълготрайна връзка. Та с какво са по-добри евреите?

С българите отношенията стигали само до секс, тя искала семейство ... ма не се вижда да е омъжена.

Нещо е набрала на таксиметровите шофьори, макар че в началото твърди, че с таксиметров не била легнала, така като гледам някой бакшиш много яко я е отсвирил ...

Спала с женени. Спала с някой дето само заради вида и я взимал. Ма някой да я е тикал?

Имала 6 годишна връзка. И много обидена че мъжа я отрязал после. След това за 8 (или по-малко) години сменила 30 човека ....(средно един на 3 месеца, ако ги сменя веднага и ако не се засичат един с друг) Яко, а? Отишла на гости на някакъв в Израел щото нямало къде да спи и го натаковала, щото бил "много готин"...

Българите не знаели английски!?

Не виждам тя като представител на българските жени с какво е по-добра от българските мъже от които толкова се оплаква.

В крайна сметка, както си го направи човек така е:
Около мен повечето хора са официално женени. Държат се добре с жените си. Знаят английски.

БТВ: Мацката всъщност каза, че българите са по-добри любовници от евреите.
Виж целия пост
# 130
.

БТВ: Мацката всъщност каза, че българите са по-добри любовници от евреите.

Или както казвам аз :"Мое да сме прости, ама унузгаме кат жувотни"! Mr. Green

И таа милата поредната дето не знае кво иска,ма тръгнала да пълни ефира. Laughing
Виж целия пост
# 131
Добре, сериозно сега: Българските мъже  Thinking  стават   Wink
Аз не съм срещала български мъж, който да не става съвсем за нищо.... може да съм срещала недостатъчно голяма представителна извадка..... ама все пак съм с добри впечатления  Grinning

Хайде, стига комплименти за днес  Mr. Green
Виж целия пост
# 132
Аз не съм срещала български мъж, който да не става съвсем за нищо.... може да съм срещала недостатъчно голяма представителна извадка..... ама все пак съм с добри впечатления  Grinning

При мен статистиката говори обратното, за съжаление  Tired
Виж целия пост
# 133

Или както казвам аз :"Мое да сме прости, ама унузгаме кат жувотни"! Mr. Green

Аслъ. Mr. Green

Това самопризнание май изчерпва темата.
Виж целия пост
# 134
Хайде, стига комплименти за днес  Mr. Green

Ееееее Ееееее - стига цънцарлъци де  Mr. Green Mr. Green отпусни си душата  Grinning

п.п. Мотора що е на степенка  Thinking
Виж целия пост
# 135
Не съм стисната Немо, никак  Naughty ....ама нали , така,да не вирнете много нос   Mr. Green
Че после....ехее иди ги гони  Laughing

А, един "за-всичко-ставащ"  Mr. Green български мъж ме учи тия дни да бутам степенката, та и това ще стане ... някой ден

П.С. Не съм стисната на комплименти Wink да поясня, че после какви обяснения ще давам Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Според мен има жени с еднаква диагноза.Ако си спомняте в ,,Цената на истината,, преди време имаше един мъж от Кюстендил, който афишираше себе си като Казанова,имаше и едни лайфове в които те заставаха срещу психолози и.т.н.т.Срешу него бяха поканили някаква плейтмейтка/каквото и да значи това/.Зададоха му въпрос дали я харесва,той каза-Не.И тогава въпросната убавица започна да подвиква като каруцарка,че той за такава жена като нея може само да мечтае.Той се извини и каза,че не може да мечтае за нея тъй като тя не е негов тип и започна да обяснява типа жени който предпочита.Речитатива който последва ме накара да се замисля,ето той симпатичен мъж с бирено коремче,ячък,нежен по скоро като Гризли,но чувствен и искрен,накара НЕЯ да се унижи дотам,че да истръгне признание за красотата си.В редовия живот няма и да го погледне,но по телевизОрО е друго.
Който има крава пие мляко,който няма пие топла бира.
Виж целия пост
# 137
Според мен има жени с еднаква диагноза.

Да ! Плеймейдка е повече диагноза  ooooh!

Не съм стисната Немо, никак  Naughty ....ама нали , така,да не вирнете много нос   Mr. Green
Че после....ехее иди ги гони  Laughing
А, един "за-всичко-ставащ"  Mr. Green български мъж ме учи тия дни да бутам степенката, та и това ще стане ... някой ден

Майтап бе Уили  Grinning

И само да уточня - ако наистина сега се учиш да караш - по добре е да почнеш с по малък мотор. Този на който беше на аватара е доста мощен за начинаещ и нищо щудно да не можеш да го озаптиш , а да паднеш от такъв звяр си е доста опасно. Той мъжО ти сигурно знае но все пак .... и аз да кажа  Peace
Виж целия пост
# 138
.......
И само да уточня - ако наистина сега се учиш да караш - по добре е да почнеш с по малък мотор. Този на който беше на аватара е доста мощен за начинаещ и нищо щудно да не можеш да го озаптиш , а да паднеш от такъв звяр си е доста опасно. Той мъжО ти сигурно знае но все пак .... и аз да кажа  Peace
Ето, българските мъже били и грижовни  Grinning   Peace пък после да ми ги разправят разни врели- некипели  Wink
Виж целия пост
# 139
Кой казва, че българските мъже не стават за нищо? Е,аз пък твърдя точно обратното...стават за всичко...!!!
Виж целия пост
# 140
То щото пък много български жени стават за нещо. Като гледам как около мен се разпадат връзки, защото именно жената отишла, спала, или правила нещо с някой друг...То вярно, че живея у село, ама все пак...По темата мога да кажа с моя скромен опит с мъжете, че простаци има, и то много, но пък има и много стойностни Мъже, с които се радвам и гордея, че поддържам контакт. За моя мъж няма да говоря, че малко е събрал и двете крайности.  Rolling Eyes Но съм извадила късмет смея да твърдя.  Joy А тази госпожица не мога да я коментирам, защото не ми се гледа предаването, но за да каже това нещо по национална телевизия, или има психични проблеми или просто няма опит с мъжете. Т.е. повече от типа f...k and go".  Wink
Виж целия пост
# 141
То щото пък много български жени стават за нещо.

Стават, стават...и то само как стават. Ама само за него.И после "Ама ти що не ми се обади после". Особено в младите момичета под 22г. забелязвам някакво страхотно изпростяване...ама направо колосално... Което никак не е чудно де. ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 142
'Mи като се занимаваш с 22-годишни, какво искаш?  Whistling
Виж целия пост
# 143
'Mи като се занимаваш с 22-годишни, какво искаш?  Whistling

Наблюдението не е занимание...не че има лошо де. Whistling Идеята ми е че нещата ще отиват на зле и такива "репортажи" ще почнат да не изненадват никого. newsm78
Виж целия пост
# 144
Свят широк - хора всякакви  Grinning На който не му изнася, да се изнася  Wink
От цялата тема не ми стана ясно едно - за кого мнението на една никому неизвестна се оказа толкоз меродавно  Grinning  - ми като й пречи, да си ходи с евреи, какво пък толкоз.
А 22 годишните и за мен в момента не стават, макар че някога ставаха де, но всяко нещо с времето си  Peace
Виж целия пост
# 145
Стават, стават...и то само как стават. Ама само за него.И после "Ама ти що не ми се обади после".

Ами кажи и " на мен след първия секс жените ми се обаждат..."  Mr. Green
Виж целия пост
# 146
Стават, стават...и то само как стават. Ама само за него.И после "Ама ти що не ми се обади после".

Ами кажи и " на мен след първия секс жените ми се обаждат..."  Mr. Green

Ахаахах! Добро!  Hug Hug
Виж целия пост
# 147
То щото пък много български жени стават за нещо.

Стават, стават...и то само как стават. Ама само за него.И после "Ама ти що не ми се обади после". Особено в младите момичета под 22г. забелязвам някакво страхотно изпростяване...ама направо колосално... Което никак не е чудно де. ooooh! Whistling


Е, аз нямах предвид секса. То ако това е само достойнството, за което можеш да кажеш, че един мъж или жена стават...ай нема нужда.  Stop Иначе повечето млади в днешно време са така, вярно е, че има и много свестни деца, ама болшинството...кухи лейки и напомпани мускули без грам мозък, за миниери няма да говорим.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 148
То щото пък много български жени стават за нещо.

Стават, стават...и то само как стават. Ама само за него.И после "Ама ти що не ми се обади после". Особено в младите момичета под 22г. забелязвам някакво страхотно изпростяване...ама направо колосално... Което никак не е чудно де. ooooh! Whistling


Е, аз нямах предвид секса. То ако това е само достойнството, за което можеш да кажеш, че един мъж или жена стават...ай нема нужда.  Stop
Е не е никак малко. Laughing Някои и това не могат.

Кой казва, че българските мъже не стават за нищо? Е,аз пък твърдя точно обратното...стават за всичко...!!!
Не е вЕрно. Един мъж трябва:
- да е добра компания за студена бира
-да е добра компания за клуб
-щях да напиша "компания в леглото",но това звучи двусмислено,та направо ще пиша ,че трябва да става за..ъъъ...секс
-да има добри маниери и възпитание изобщо.
-да е джентЛЕмен,т.е. да ти отваря капачките на бурканите и вратата
-да е физически силен
-да не е страхлив (мноо мразя да се крият зад мен   Laughing Mr. Green )
-да има добър музикален вкус.до сега само веднъж се е случвало да ми спрат диска на Металика,за да си пуснат чалгията .Верно,това им беше последното докосване до каквото-и-да-било-мое ,но остави вечна травма в съзнанието ми
-да е умен и със сравнително добра обща култура.не обичам да "водя" монолози

Защо казвам ,че не е вЕрно-щото досега не съм срещала мъж,който да покрива всички тези тиренца.Дори моя - той пие бира рядко и почти никога не се сеща да отваря бурканите.
Виж целия пост
# 149

А можеш и съвсем сериозно за добавиш " а в къщи мед не съм купувал ... не помня откога .."  Mr. Green
Виж целия пост
# 150

Не е вЕрно. Един мъж трябва:
- да е добра компания за студена бира
-да е добра компания за клуб
-щях да напиша "компания в леглото",но това звучи двусмислено,та направо ще пиша ,че трябва да става за..ъъъ...секс
-да има добри маниери и възпитание изобщо.
-да е джентЛЕмен,т.е. да ти отваря капачките на бурканите и вратата
-да е физически силен
-да не е страхлив (мноо мразя да се крият зад мен   Laughing Mr. Green )
-да има добър музикален вкус.до сега само веднъж се е случвало да ми спрат диска на Металика,за да си пуснат чалгията .Верно,това им беше последното докосване до каквото-и-да-било-мое ,но остави вечна травма в съзнанието ми
-да е умен и със сравнително добра обща култура.не обичам да "водя" монолози

Защо казвам ,че не е вЕрно-щото досега не съм срещала мъж,който да покрива всички тези тиренца.Дори моя - той пие бира рядко и почти никога не се сеща да отваря бурканите.

Е как пък не успя да срещнеш нито един да ти покрива тиренцата  Laughing ? Така като гледам критериите не са свръх завишени  Wink 
Това е, така да се каже, базата  Flutter 
Виж целия пост
# 151
 Joy нЕма таквоз животно ,което да покрива всички тиренца. Joy
Виж целия пост
# 152
Joy нЕма таквоз животно ,което да покрива всички тиренца. Joy

Мдааа Grinning  .. а да напишем ли наште 'тиренца'  Wink

Виж целия пост
# 153
Joy нЕма таквоз животно ,което да покрива всички тиренца. Joy

Мдааа Grinning  .. а да напишем ли наште 'тиренца'  Wink



Ми айде де, Немо, пиши, какво чакаш?
Нали форума е за споделяне и взаимопомощ?  Flutter
Виж целия пост
# 154
Ми айде де, Немо, пиши, какво чакаш?
Нали форума е за споделяне и взаимопомощ?  Flutter

Вадете тетрадките ... и гледайте  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497846.0
Виж целия пост
# 155
Ми айде де, Немо, пиши, какво чакаш?
Нали форума е за споделяне и взаимопомощ?  Flutter

Вадете тетрадките ... и гледайте  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497846.0
Ааа ,скив ся,едно е да ми отваряш капачките на бурканите,друго е да търсиш сметка на гените на мама и на тате и работата на пластичния хирург.
Пък и толкоз ли е трудно да .....се научите да пиете бира ,да му се не види.
Виж целия пост
# 156
Ох, айде пак стигнахме до цици и дупета.
Пиши за другото.
Къде е златната среда?
Защото ако една жена е послушна, мъжът някак си губи интерес към нея.
Ако пък все има различно мнение от неговото, става лоша.
Ама и вие нямате угодия...
Виж целия пост
# 157
Искам в тебе да има само едно,, тиренце,,ма да е твърдичко/не колкото бебешки палец/да е пъргавичко,неуморно.Да ми дава често поводи да въртя баници Laughing
Да кажа баба какво каза на мъжа ми като се женехме,,Оно чедо не сме баш за приказка женорята ,ама требе да знаеш да ни земаш акъло нощес.Оти жената като я наколандришеш и домо че ти гледа и децата и нема да мисли за глупости,,
Жената днес-мъжът нощес.
Виж целия пост
# 158
Ох, айде пак стигнахме до цици и дупета.
Пиши за другото.
Къде е златната среда?
Защото ако една жена е послушна, мъжът някак си губи интерес към нея.
Ако пък все има различно мнение от неговото, става лоша.
Ама и вие нямате угодия...
A Такааааааа......
От утре ставам кучка, че да му е интересно на моичкия. Ам тъй де!.
Работя, печеля доста прилично за жена, манджи въртя, зеленчукови, щот не яде месо, изглеждам повече от добре, макар и понапълняла, детето гледам, за лова му не мрънкам.
Ееееее.....ще ставам зла, май, щом така губят интереса.... Whistling


Сън-за баницата потвърждавам. Аз и торти и сладкиши правя после, дааааа...
Виж целия пост
# 159
A Такааааааа......
От утре ставам кучка, че да му е интересно на моичкия. Ам тъй де!.


 newsm10

Само в леглото, Жози, само в леглото...  Wink
Виж целия пост
# 160
Искам в тебе да има само едно,, тиренце,,ма да е твърдичко/не колкото бебешки палец/да е пъргавичко,неуморно.Да ми дава често поводи да въртя баници Laughing
Да кажа баба какво каза на мъжа ми като се женехме,,Оно чедо не сме баш за приказка женорята ,ама требе да знаеш да ни земаш акъло нощес.Оти жената като я наколандришеш и домо че ти гледа и децата и нема да мисли за глупости,,
Жената днес-мъжът нощес.
Сериозно.За съвместно съжителство ли говорим,или за случая на просто-за-едното-тиренце?Защото не смея да мисля,че има жени,които могат да понесат някой развлечен,мърляв нехранимайко само заради ощастливяването нощес...че и баници да му въртят.

Виж целия пост
# 161
Пък и толкоз ли е трудно да .....се научите да пиете бира ,да му се не види.

Аааа има жени и ракията не помага ...  Whistling че и в големи количества  Mr. Green

Само в леглото, Жози, само в леглото...  Wink

Мдаааа - точно така  Peace

Защото не смея да мисля,че има жени,които могат да понесат някой развлечен,мърляв нехранимайко само заради ощастливяването нощес...че и баници да му въртят.

Доколкото за това .. начетох се на изисквания към мъже във този форум ... направооо ..  ooooh!  не забравяйте че и вие трябва да покривате туй онуй  Crossing Arms

Доколкото за загубата на интерес ... амии аз лично 13 години не съм загубил интерес ... ама как става .. питайте жената  Mr. Green... или киберкотето .. щото гледам  е наясно  Grinning

Виж целия пост
# 162
Що не се сетих да добавя и
-да не са докачливи Mr. Green
Ей,начи,по-обидчиви сте от жените понякога.

Имам изисквания,не е като да нямам .Мъж ми да му мисли.Нооо....Да кажем,че на мен и убийство ще ми прости.Само ще ме попита къде точно искам да закопаем трупа.

А към другите мъже нали се сещаш,че изискванията ми са съвсем различни и като съдържание,и като количество...  Wink
Виж целия пост
# 163
А към другите мъже нали се сещаш,че изискванията ми са съвсем различни и като съдържание,и като количество...  Wink

Тъй тъй ... като не си гладен можеш да си подбираш храната  Grinning
Виж целия пост
# 164
А към другите мъже нали се сещаш,че изискванията ми са съвсем различни и като съдържание,и като количество...  Wink

Тъй тъй ... като не си гладен можеш да си подбираш храната  Grinning
Да подбирам кое и за какво? Simple Smile Подбирам хората,с които общувам по-тясно,да.Не го ли правим всички ? Wink
Виж целия пост
# 165
Да подбирам кое и за какво? Simple Smile Подбирам хората,с които общувам по-тясно,да.Не го ли правим всички ? Wink
Разбра меееее  Wink не се прави на чукната  Mr. Green пък ако си ... Wink простено да ти е Wink
Виж целия пост
# 166
Да подбирам кое и за какво? Simple Smile Подбирам хората,с които общувам по-тясно,да.Не го ли правим всички ? Wink
Разбра меееее  Wink не се прави на чукната  Mr. Green пък ако си ... Wink простено да ти е Wink
Представи си ,че наистина не те разбрах .  Grinning
Виж целия пост
# 167
Китана-не го искам идеален,не желая да го променям,обичам го въпреки всичко/кусурите де,то и аз не съм цвете Mr. Green/Но едно време е било така бие те,пие,грозен,мръсен,кирлив си го търпиш.Никой не е и помислял за развод.М/у другото има такива жени да дори и сега.Другото тиренце са парите.
Виж целия пост
# 168
Сън,всеки си има някакви идеали."Идеално" в "комерсиалния " смисъл, според мен не съществува.
Всички си имаме кусури.
А едно време....си е само за едно време.Не бих търпяла - така,както го е правила баба ми.Дядката -примък и отмък,а за бабата - life is a bitch.Ми'си,ни ща.
Виж целия пост
# 169
Китана-не го искам идеален,не желая да го променям,обичам го въпреки всичко

Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 170
Оооо, и аз не си го давам моя, с всичкия му телешки инат. Толкова съм му свикнала, че като няма кого да ръчкам нощем с думите "Муцеееее, хъркаш бе, обърнИ се", чак ми е криво. Tired
Виж целия пост
# 171
Китана-не го искам идеален,не желая да го променям,обичам го въпреки всичко

Whistling Whistling Whistling


А ха ха. За картинката на Девиатора, де, да не се обидите.  Mr. Green Но иначе смятам, че в някои случаи винаги ни се е искало да променим мъжа до нас, да не говорим, че малко са жените, които не мърморят за нещо си, това не значи, че не ги обичаме, но...
Малко се измести темата нещо. Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Е, дори и да искам да променя нещичко  Mr. Green (защото никой не е перфектен  Flutter)..... ....дори и така, това в никакъв случай не означава, че мъжът "не става за нищо"
Наистина се отклонихме от темата  Wink 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия