Искам и аз

  • 1 101
  • 10
още едно бебе Sad.
Лекарите ми казаха да зачакам поне 2 години Crazy! Няма да ви казвам колко ми се чака!
Има ли мами забременяли няколко месеца след секцио?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Моето свеки Laughing Е не се малко месеците след секциото, ама не е било и 2 години след тва. Май година се пада Thinking
Ама ти чакай, пък после ти пожелавам да не пробвате много Wink Grinning
Виж целия пост
# 2
Ооо, душка, радвам се да те видя тука при нас Hug
Може би наистина трябва да послушаш лекарите newsm78 Две години- две, тъкмо ще имаш време за себе си, не че сега много имаш де, но си представи с едно едно бебоче какво ще е  Grinning Живот здраве и късмет ще му дойде времето и за второ Blush Цунки Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Марче, не бързай толкова много, забременяване 2 месеца след раждането не се препоръчва даже на седалищно раждалите. Но много се радвам на твоя ентусиазъм. Добре дошла в нашия клуб, пък когато му дойде времето - дано да стане веднага. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 4
Моят лекар ми каза че 1 година след раждането със секцио мога пак да забременея. Имал случаи на забременели няколко месеца след раждането, но никак не било за препоръчване. Четох някъде че трябват най-малко 4 месеца за възстановяване.
Порадвай се още малко на първото бебче и после успех !
Виж целия пост
# 5
В съседния на нашия блок има една жена - не я познавам лично, но чувам да говорят за нея - та тя има около 10-11 месечно бебе и съвсем скоро ще ражда пак! Като е родила секцио първия път. Много й се учудих. Явно е забременяла месец, най-много два след раждането!  Shocked Макар че казват, че при нея било станало случайно, но докато разбере, че е бременна пак, била вече в 5-ия месец и било късно за аборт. Та така...
Виж целия пост
# 6
Еи това не го разбирам - как може да разбере чак в 5 месец?
Странно, мисля, че е невъзможно, макар 4е една мама от форума каза, че е разбрала чак в 4.
Виж целия пост
# 7
Еи това не го разбирам - как може да разбере чак в 5 месец?
Странно, мисля, че е невъзможно, макар 4е една мама от форума каза, че е разбрала чак в 4.

Сигурно е имала цветна беменност и затова не е разбрала.
Виж целия пост
# 8
При цветната бременност нали има прокървяване само първия месец Rolling Eyes
След това става ясна работата.
Виж целия пост
# 9
Еи това не го разбирам - как може да разбере чак в 5 месец?
Странно, мисля, че е невъзможно, макар 4е една мама от форума каза, че е разбрала чак в 4.

Елементарно Уотсън- хванала е при първото ову, без въобще да и идва. заплесната по бебето се е усетила, че нещо не е наред, когато номер две е прошавал Laughing
Виж целия пост
# 10
Една моя позната твърди,че е разбрала,че е бременна с второто си дете в петия,като до тогава и е идвало съвсем нормално.Явно има такива случаи.
Когато забременях с дъщеря ми цяла седмица ми прицапваше,и така ми дойде чак след 9 месеца. Grinning но разбрах веднага и си направих тест.Така всичко беше ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия