Млечна каша Фризкрем

  • 399
  • 6
Моля ви помогнете, купила съм млечна каша на Фризокрем с царевица и ориз и пише че се слагат 5-6 мерителни лъжички.Да обаче в кутията мерителна лъжичка няма. От къде да я взема или да ползвам от адаптираното мляко???
Виж целия пост
# 1
От млякото
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за светкавичния отговор!:)
Виж целия пост
# 3
Понеже досега давах безмлечни на Фризокрем, а днес ще дам млечна, пък пием адаптирано НАН, дали да дам цяла доза или половин и да дохраня с безмлечна и адапте НАН?
Виж целия пост
# 4
Когато започнах да давам каша, първите, които купувах, бяха на Фризокрем. Голям шаш беше като видях, че мерителна лъжица няма. Ползвах лъжичката от Аптамил, но като спазвах количествата, написани на кутията, кашата ставаше много рядка. След няколко дни чудене започнах да я правя на око, така че да е с някаква гъстота, която ми изглеждаше по-приемлива. Така че и на теб няма да ти трябва специална лъжичка Grinning
Иво беше на кърма, после на Аптамил, а го хранех с млечни каши на Фризокрем и на Слънчо. Винаги давах цяла доза от кашата, въпреки че не беше правена с млякото, което пиеше.
Виж целия пост
# 5
Стана ми интересно като прочетох темата, защото и аз ползвам кашите на Фризокрем, но на кутията пише СУПЕНИ лъжици, а не мерителни. Специално отидох пак да погледна.
Виж целия пост
# 6
мерителната лъжица е супена лъжица
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия