Безсъние

  • 633
  • 8
Здравейте мили мами. Имаме много голям проблем с неспането на дъщеря ми.Вече е на 3.5 години а все още не спи нощно време. До сега си мислех, че се буди нощно време през половин час но тази нощ установих, че не е така. Събуди ме и понеже се изнервин не можах повече да заспя. А тя въобще не спи. Седя си в леглото, говори си и като и стане скучно идва да ме събуди. Не се издържа вече. Моля Ви помагайте. Има ли някой същия проблем.
Виж целия пост
# 1
Детето ходи ли на ДГ?
Детето на моя позната беше по същия начин, до 3 г. Когато тръгна на ДГ започна да спи нощем, просто започна да се натоварва емоционално, цял ден игри с децата и вечер се уморяваше и заспиваше.
Може би трябва да се посъветваш с педиатър newsm78
Виж целия пост
# 2
Да ходи на детска градина. Вече е във втора група дори, защото тръгна от 1.6г. И аз все си мислех, че там ще се изморява и ще спи нощно време, но уви. Може да спи примерно една или две нощи в месеца и след това пак продължава по същия начин. 1countingsheep Моля Ви ако има педиатри които да могат да ме посъветват какво да правя. Една позната ми каза да се обърна към психолог, но някъде тук във форума срешнах разочарованието на една майка потърсила услугите на такъв и честно да си кажа ме е страх. Но ако знаете някой добър психолог във който сте сигурни съм готова да я заведа.
Виж целия пост
# 3
Мале, ти съвсем ме обезкуражи Sad!
Нашата пикла се буди на всеки час нощем, от както е навършила 4 месеца. Ако и тя продължи така до 3,5 годинки, мен ще ме вземат в лудницата  Twisted Evil!
А по повод лекаря - защо не отидете при невролог? В най-скоро време май и ние ще идем. Чакам да проходи принцесата, та да видя след като започне повече да се изморява, какво ще е положението.
Виж целия пост
# 4
Мале, ти съвсем ме обезкуражи Sad!
Нашата пикла се буди на всеки час нощем, от както е навършила 4 месеца. Ако и тя продължи така до 3,5 годинки, мен ще ме вземат в лудницата  Twisted Evil!
А по повод лекаря - защо не отидете при невролог? В най-скоро време май и ние ще идем. Чакам да проходи принцесата, та да видя след като започне повече да се изморява, какво ще е положението.
Дано при вас помагне защото при нас и това не можа. Успех !!!!
А пък ако не ще те чакам в Карлуково:lol:
Виж целия пост
# 5
Моят съвет е да я заведеш на хомеопат.
Моята дъщеря също въобще не спеше, откакто я водя на хомеопат е много по-добре, трябваше доста време, докато й се пречисти организма от алопатичните л-ва и да започнат да й действат хомеопатичните, но поне в крайна с/ка има ефект.
Иначе сигурно си опитвала с билкови средства: чай от маточина и лайка; 2-3 капки лавандула на възглавницата...
Има и комбинирани хомеопатични л-ва за безсъние, преди да почна да я водя на класически хомеопат, една педиатърка ни изписа Седатиф ПС, подейства и добре, но аз не мога да ти препоръчвам така л-ва. Други майки са много доволни от сиропа Хиетюд, но пък той също е комбинация от няколко хомеопатични и клас.хомеопати го отричат.
Виж целия пост
# 6
И аз съм за хомеопатя. Има много добро влияние върху толкова малки деца.
Виж целия пост
# 7
Благадаря Ви!!!   bouquet Имам приятелка хомеопат и ще се консултирам с нея. Вчера ходихме при личната лекарка и тя препоръча да си ляга в 9 часа, да няма силни изживявания следобедните часове, никаква телевизия вечер( не че вниманието и се задържа повече от 15 мин. на някое филмче) и по  3,4 капки валеряна. За предишната нощ никакъв ефект, ще видим по нататък.
Виж целия пост
# 8
... Имам приятелка хомеопат и ще се консултирам с нея...

Пиши после, моля те, какво ви е препоръчала Praynig!
Че май, май ще идвам в Карлуково Mr. Green / от няколке дена ходим, ама нощите са си същите /.
Целувки на бодрата какичка Heart Eyes!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия