Най големият аутлет в София

  • 17 105
  • 58
Момичета знае ли някой дали днес отваря врати най новият Аутлет на Цариградско шосе?Мисля да го посетя,но не съм сигурна дали ще е отворен ,а не ми е много близо,че да се разходя просто  ooooh!  А и от колко часа ще е отворен за посетители?
Виж целия пост
# 1
Момичета, аутлет центъра работи ли вече? Някой ходил ли е?
Виж целия пост
# 2
В момента ровя за инфо по откриването, защото ние сме се наканили с една колежката в обедната почивка да "скокнем" до там  Crazy
Това, което намерих е, че бат'Бойко вече е прерязал лентата  newsm78 http://www.spekulanti.com/2010/03/05/премиерът-преряза-лентата-н … ia-outlet-center/
та си правя извода, че днес си работи...с обичайното работно време, 10-21 часа...май няма да има някакво официално откриване за посетители, само тайничкото рязане на ленти  Thinking
Виж целия пост
# 3
Страхотна си мацка,много ти благодаря ,че сподели.Ще се ходи днес значи до там  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Днес го откриват  Peace дано се разпише някой.
Виж целия пост
# 5
Опа и аз тука да слухтя за новия аутлет център  newsm44
Виж целия пост
# 6
ако ми стигне времето  днес ще отида от чисто любопитство Thinking
Виж целия пост
# 7
И да не забравите да споделите как е положението там  bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз чакам инфо с нетърпение...за ниски цени  newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 9
ние с моите колежки решихме да отскочим.Задръстването по Цариградско беше огромно,просто минахме транзит от там.Трябваше да СЕ ЧАКА ПОНЕ ЧАС ЗА ДА СЕ СТИГНЕ ДО ТАМ
Виж целия пост
# 10
Запис, дали има смисъл да се блъскам ...
Виж целия пост
# 11
Докладвам. Има много магазини, много хора, големи задръствания. В магазините буквално се побутваме, за да видим някоя стокз , особено в спортните магазини. Не е евтино, но то при нас това не се е и очаква. Има хубави работи!
Виж целия пост
# 12
Мисля че скоро ще поутихнат страстите...още повече щом цените съвсем не са така тънки, както ги рекламират! Май ми се очертава да го посетя този магазин най-рано след месец. Ужасно мразя тълпите... smile3511 smile3533
Виж целия пост
# 13
и аз сега ще се разпиша,ама съм скептик за "ценички резачки" и качество  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
 newsm12 Ааз мисля утре да отскоча......
Виж целия пост
# 15
Оп аз сега видях имаше платен репортаж по БТВ за София Аутлет Център на Цариградско-доста марки изброиха, които ми харесват и нося. Другата седмица като идвам в София непременно ще отскоча. Party Обаче и аз как мразя да се блъскам в тея задръствания ooooh!
Еххх как ми липсва София има си всичко, ама по-добре ми е дишам спокойно сега, иначе столицата е голяма блъсканица Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 16
newsm12 Ааз мисля утре да отскоча......

Днес беше лудница докато стигнем,а утре си представям какво ще е  Mr. Green Не си губете времето-няма ама нищо което да си заслужава  ooooh! Цените са  високи
Виж целия пост
# 17
Момичета, магазин на Бос имаше ли?
Виж целия пост
# 18
Оп аз сега видях имаше платен репортаж по БТВ за София Аутлет Център на Цариградско-...

да, и аз го гледах, ама явно само по името ще е аутлет, щом такива са цените.  Peace Мислех да отида до София заради днешното откриване на Мола и за утрешното откриване на другия аутлет, но не обичам да се блъскам, а пък и като има много народ нищо няма да мога да си харесам, да меря.....
Виж целия пост
# 19
Момичета, магазин на Бос имаше ли?
Има VAYK, в него има и Бос  Peace
Виж целия пост
# 20
 А да този мол Сердика най-големия на Балканския полуостров и аз искам да го видя, ама не на деня на откриването няма да ходя-много народ и навалица другата седмица към четвъртък, петък поне така съм го запланувала newsm78 Поне има паркинги, ама дано се намери и свободно място Crazy
Виж целия пост
# 21
Момичета, магазин на Бос имаше ли?
Има VAYK, в него има и Бос  Peace
Супер, ще отида, НО през седмицата
Виж целия пост
# 22
А да този мол Сердика най-големия на Балканския полуостров и аз искам да го видя, ама не на деня на откриването няма да ходя-много народ и навалица другата седмица към четвъртък, петък поне така съм го запланувала newsm78 Поне има паркинги, ама дано се намери и свободно място Crazy
Аз пък знам, че Сердика е планиран да бъде открит около средата на месеца, но като гледам май няма да е така...А всъщност най-големия МОЛ на Балканите няма да е той , а Карфур на Цариградско...И доколкото разбрах в тази тема се коментира Аутлет центъра до Метро-Младост newsm78
Виж целия пост
# 23
Молове се представят за аутлети, а цените като на "Витошка"

Тениски за 50 лева и дънки за 200 в уж евтините магазини

Икономическата криза направи аутлетите не само по света, но и у нас изключително модерни. На Запад много хора предпочитат да се обличат от подобен род магазини, където се предполага, че ще намерят колекции на известни марки на достъпни цени. Просто защото колекциите са миналогодишни например. Най-атрактивното обаче са цените, които би трябвало да са повече от добри. У нас нещата с аутлетите не стоят точно така.

Интерес да видиш някоя и друга дрешка на „Долче” и "Версаче” има, но клиентите на станалите толкова модерни аутлети повече разглеждат, отколкото купуват. Типичен пример за това е поредният аутлет център – „София аутлет”, който беше открит късно в четвъртък на столичния бул. „Цариградско шосе”. По принцип в този вид шопинг центрове цените трябва да са доста по-ниски, отколкото в моловете и останалите магазини на известни марки, защото се продават колекции от минали сезони.

Интересно е, че напук на кризата в София подобен род магазини взеха да никнат като гъби. Пореден е случаят с новооткрития „София аутлет" на столичния "Цариградско шосе". Първият работен ден с клиенти на „София аутлет” беше белязан с инцидент. Задимяване от автомобили задейства пожарната инсталация, което предизвика огромни задръствания по цялото „Цариградско шосе” в посока на новия шопинг център. Въпреки огромната опашка от автомобили, които търпеливо чакаха реда си, за да влязат в паркинга, в аутлета хората не се застояваха много.

Клиентите се надяваха да намерят стоки на хипер достъпни цени, но цените там съвсем не отговарят на очакванията. Вместо евтини стоките са повече скъпи. Така например блузи от по-стари колекции на „Дизел” струват по около 80 лв. въпреки обявените до 70 процента намаление, оплакаха се посетители на аутлета. За сравнение артикул от същата марка, но от нова колекция и закупена от подобни луксозни центрове, но в чужбина струва приблизително толкова. Дънки на същата фирма в „София аутлет” струват по около 190–220 лв. Същите са цените обаче и в моловете и по бутиците в столицата, като разликата е, че там се продават уж дрехи от новите колекции. Обувки „Лакост” се продават за 250–300 лв., за колкото могат да се купят и от бутиците по централните столични улици. Доста от магазините в аутлета все още стояха празни, а останалите не бяха подготвени.

Друг проблем, с който веднага се сблъскват посетителите на шопинг центъра, е, че размери няма. Всички потници, блузки, поли и панталони на марки като „Манго”, „Сисли”, които струват около 50 лв., са предимно за по-слаби хора, оплакаха се потенциални клиенти.
Виж целия пост
# 24
това горното сега го четох , явно е стратегия това с аутлета , за да докара повече хора в магазините .
Виж целия пост
# 25
това горното сега го четох , явно е стратегия това с аутлета , за да докара повече хора в магазините .
абсолютно вярно!!!
Виж целия пост
# 26
Гадове #Cussing out,просто заменят МОЛ с АУТЛЕТ, а файда за купувачите-НИКАКВА #Cussing out
Виж целия пост
# 27
Гадове #Cussing out,просто заменят МОЛ с АУТЛЕТ, а файда за купувачите-НИКАКВА #Cussing out
Разчитат,че ако си бил път ,все ще си купиш нещо.А паркингът платен ли е?
Виж целия пост
# 28
не знам дали е платен ние спряхме на паркинга на Метро  Mr. Green Мисля,че не е платен де..
Виж целия пост
# 29
днес смятах да отида но като видях че опашката започваше от метро и стигаше почети до окръжна болница направо бях #Crazy..дори и локалната част посока метро беше заета  ooooh!....просто един голям кошмар като че ли за първи път се отваря такъв тип магазин rotfImbo
Виж целия пост
# 30
Разписах се към 20 часа,нямаше блъсканица,имаше места в паркинга.Ама това е пародия на "аутлет". Голяма смешка. Поне да бяха сложили някое кино,човек да има за какво да е отишъл.
Цените са малко по-високи от чуждестранен сайт според мен. Има хубави марки,на мен S.Olivier ми допадна,ама шушлековият елек за 75 и за 80 лв.- ще си го намеря по нета  Twisted Evil

Предлагам да промените заглавието като се махне "аутлет " от него,моля!  Naughty
Виж целия пост
# 31
Към 17ч бях там, тотална лудница - колоните автомобили за/от Метро/аутлета/Техномаркет и др образуваха някакъв лабиринт от който излизане няма. Всичко наоколо е разкопано - тръби, строежи, кал, багери и камиони. Инфраструктурата в района категорично не е адекватна.
Иначе за "аутлета" основното вече е написано тук - не мисля да го посетя отново. Категорично в част от магазините има и много прилична стока, но на безбожни цени. Като се има предвид, че тук по правило трябва да се продава само изостанала стока, ми е непонятно как една памучна тениска ще стои с етикет 125 лв ( с намалението де, иначе "била 250"). Видях 2 магазина за бельо и там дамското ми се стори интересно и на приемливи цени...друго не помня да ме е впечатлило.
Виж целия пост
# 32
Поредния МОЛ в София.Както беше казал някой по-горе -пародия на аутлет.Имаме магазини и искахме да влезнем в мола , едно от условията (освен безумния наем) беше стоките да са намалени минимум с 50%, препоръчително с 70. Ок, и ние това искахме. Имам стара стока за чистене. Отидох вчера да видя какво е положението - всичко е на 30,40, тук -таме на 50% и имаше само един магазин ,в който видях намаление повече от 50%. В интерес на истината  за това има обяснение- коефицентът надценка , който ползват българските дистрибутори ( и ние като такива) е 2 пъти по -нисък от този , който се ползва в чужбина. В резултат на това, на 40% (понякога и на по-малко) ,вече сме на загуба. И то имам предвид самата стока е на минус , не броим неща като наеми , заплати, режийни и т.н. Въпреки това аз смятам ,че старите неща трябва да се разчистват на минимум 50%. Само че условията на аутлета в този случай са безумни.
Виж целия пост
# 33
Ние бяхме тръгнали към МЕТРО, но задръстването започваше от Шел-а на Цариградско и се отказахме. Определено днес е отворил врати тоя аутлет. И освен да е имало промоция с безплатни дрехи им се чудя на всички ти яхора, къде в тоя гъч. Освен задръстването, паркиралите коли започваха също от Шел-а. Ние свърнахме и се отказахме от МЕТРОТО, преди да влезем в епицентъра на бурята.
Виж целия пост
# 34
Оп аз сега видях имаше платен репортаж по БТВ за София Аутлет Център на Цариградско-...

да, и аз го гледах, ама явно само по името ще е аутлет, щом такива са цените.  Peace Мислех да отида до София заради днешното откриване на Мола и за утрешното откриване на другия аутлет, но не обичам да се блъскам, а пък и като има много народ нищо няма да мога да си харесам, да меря.....
За откриването на кой МОЛ newsm78 МОЛ Сердика /до Румънското посолство/ се открива на 16/03 а за този на Цариградско, който по последни данни ще се казва The MALL уж за края на април се тъкмят, ама като гледам как се туткат Confused
Утре мислехме да ходиме до този Аутлет, ей така да смениме обстановката ама щом днес е било такава гъчканица, мисля да го отложа. Освен това в момента с намаленията в магазините на Replay , Miss SIXTY, Killah дънките се движат на цени от 80-180 лв Wink
Виж целия пост
# 35
А най-големия майтап беше ,че заради повишеното ниво на вредни газове и пушеко покрай задръстването се задействала противопожарната инсталация на аутлета:) Пред входа имаше 2 пожарни коли и пожарникари в готовност  ooooh!
Виж целия пост
# 36
Поредната гавра с българския купувач. Направо ми е непонятно кой и защо ще се набутва да пазарува при подобни цени.
Далеч по-евтино и да не казвам колко по-приятно би излязъл шопинг уикенд до Рим да речем, пътните ще се покрият с разликата от цените  Wink
Виж целия пост
# 37
Мислех да отида, но като чета тук вече се отказах.
Такива цени направо са безумни... и то за стока от стари колекции.
Виж целия пост
# 38
Гледахте ли по новините за Аутлета?Е няма такава простотия,честно.Коли паркирани навсякъде,по тротоари,в локви..газят кал,затънали в нея..Ужас.
Виж целия пост
# 39
Гледахте ли по новините за Аутлета?Е няма такава простотия,честно.Коли паркирани навсякъде,по тротоари,в локви..газят кал,затънали в нея..Ужас.
Peace
Виж целия пост
# 40
Гледахте ли по новините за Аутлета?Е няма такава простотия,честно.Коли паркирани навсякъде,по тротоари,в локви..газят кал,затънали в нея..Ужас.

Мдааа, а полиция, която да въвежда организация естествено липсва... Всички паркирали в тревата трябваше да им натряскат глоби по няколкостотин лева - сега след тях ще остане лунен пейзаж...
Виж целия пост
# 41
A има ли интересни и уютни кафета и ресторанти, за децата детски клуб?
Виж целия пост
# 42
Днес посетихме въпросният аутлет. Голямо разочарование, лично мнение. Първо - задръстванията, от бензиностанцията на Шел. Но няма как да се върнеш. Второ - всички шофьори сякаш са полудели, никаква колегиалност, засичат те, надуват клаксоните, сякаш тези отпред могат да литнат. Трето - за да паркираш някъде ти трябва Висша сила. Намерихме място на една лента на паркинга на Метро. След това ходихме пеша до самият аутлет - доста път в това време. Така очакваните "добри" цени са голям мит. 2008г. си купих дънки от Манго за 24лв., абсолютно съите дънки сега струваха 40.99лв., също и едно пуловече - купих си го миналата година за 14 лв., сега го гледам с етикет 75лв., намалено на 49. В друг магазин видях едни сандали за 69лв., а преди 2 лета си ги купих за 18 от същия магазин, но в друг МОЛ. В останалите магазини цените изкуствено надути. В Бенетон едни намалени тениски, които за нищо не стават.
Като цяло можеш да пазаруваш по-добре в МОЛ-овете.
Повече посещения там - НЕ! Naughty
Виж целия пост
# 43
Поредната гавра с българския купувач. Направо ми е непонятно кой и защо ще се набутва да пазарува при подобни цени.
Далеч по-евтино и да не казвам колко по-приятно би излязъл шопинг уикенд до Рим да речем, пътните ще се покрият с разликата от цените  Wink

 Peace или до виена.
очевидно в българия отново интерпретирахме по свой си начин понятията и "аутлет" тук трябва да го разбираме като "бутик". поне в ценово отношение.
е! ако стоките се позалежат още няколко месеца, та съвсем да излязат от употреба, нещата могат и да се понаместят
Виж целия пост
# 44
Поредната българска глупост  Whistling От аутлет съм си купувала маратонки на Бершка за 5 Е, потници по 1-2 Е, дънки Zara, Mango и H&M за по 4-5 Е. В аутлет на Найк анцунзите бяха по 12-15 Е, маратонки пак по толкова. Обувки на Лакост за двайсетина... Изобщо за какво си говорим...
Виж целия пост
# 45
А най-големия майтап беше ,че заради повишеното ниво на вредни газове и пушеко покрай задръстването се задействала противопожарната инсталация на аутлета:) Пред входа имаше 2 пожарни коли и пожарникари в готовност  ooooh!
Сега чак разбирам за какво прелетяха тези 3-4 пожарни, 2-3 линейки и няколко полиции, докато ние чинно чакахме на опашката за влизане, която беше 2ленти, а накрая и трета...

дойде КАТ, когато бяхме почти на входа излезе един катаджия с палка и се развика "само тук ли има Метро, гладни ли сте, жадни ли сте, та всички в метро..." човека хабер си нямаше, че опашката няма нищо общо с метро, освен, че  повечето коли спираха на неговия паркинг, ама то и как иначе, като табелите бяха абсурдни, а покрай ремонта на аварийната лента вход и изход за паркинга е на едно място  ooooh!
Никой ли не се сети, че ще трябва някакъв пропусквателен режим да се създаде поне в първите дни..а какво остава за откриването  ooooh!

Относно магазините - в манго, мотиви наистина бяха "старите колекции" на цени до 50%, ама само техните ги познавам.
Спортните магазини не мога да кажа, че бяха особено евтини - далече от 50%. Другото, което май си е "нашенска черта" - бях си харесала боти на пума в спортния магазин в скай сити, там цената беше 215лв, в новия аутлет цената изглеждаше по следния начин "цена 255 - задраскана, аутлет цена 155лв"  Naughty Не знам кога и къде са били 255, аз ги гледам цяла зима вече в скай сити и максимума им беше 215  Naughty

Иначе мис сиксти, дизел - прекалено скъпи за мен - блуза за 200лв ми идва в повечко, какво, като е била 400...
Харесах си бельо в триумф, но опашката за пробната ме отказа...

Другото, което ме "спря" да пазарувам, беше, че дрехите бяха много летни - потници, сандали, чехли  Crazy а навън един сняг прехвърчаше...някак не ми е още станало чак толкова лятно, че да си купувам потници с тънки презрамки и плажни рокли от сега...а и съм с термо чорапи и ботуши - как да се събуя и да меря чехли  Crazy надявах се на есенно-зимни колекции, а не на толкова летни  Crossing Arms
В геокс всичко е до 99лв, има мандарин, но не ме грабна.
имаше и неотворени магазини - подреждат още някои помещения

кафе има на третия етаж, няма детски кът - за сега
Виж целия пост
# 46
Момичета, аз ходих в петък, но се отказах и не влезнах, като видях лудницата. Високите цени, за които говорите имат своето обяснение, но това постепенно ще се промени (надявам се). За всичко има логично обяснение.
Иначе казано как оперира този тип бизнес - локалните търговци сега заявяват количествата, които желаят за есено-зимната колекция. Колкото по-голямо количество заявят, толкова по-голяма отстъпка ползват.  Досега не е имало голям аутлет център и повечето търговци на известни брандове не заявяваха големи количества. Сега могат да поемат този риск, защото първо печалбата при редовна продажба ще им е по-висока предвид по-голямата отстъпка която ще ползват. Второ ще могат да предлагат по-големи сезонни намаления и трето след преминаването на сезона ще могат да си позволят да продават в аутлетите на много по-ниски цени, дори и без печалба, защото тя реално ще е натрупана през времето, когато стоките са били нова колекция и без намаление.

Просто е необходим известен период, за да си дойде всичко на мястото. Така са били и аутлетите на запад, когато са стартирали. Необходимо е малко време, за да влезне всичко в релси.
Виж целия пост
# 47
В Триумф наистина имаше симпатични неща и на добри цени, но много се ядосах от доста некоректното им отношение. Първо бях взела два сутиена комплект с бикини и отивам да плащам вече на касата и изведнъж с 16 лв. повече, аз бях готова да плащам, но се замислих и питах, оказа се, че единият сутиен пише 29лв. на етикета, а струва 45лв. Обяснение не ми беше дадено, без да ме поглеждат на касата измрънкаха, че може да е грешка. Както и да е случват се такива неща, но не би трябвало, изборът трябва да е мой, а не на касата пред свършен факт. Другото, което ме издразни в последствие, че на касовата бележка маркират 3 артикула, а четвъртия ми го пишат отделно на хартиена бележка.  newsm78
Като цяло впечатленията от този аутлет съвпадат с мненията преди мен, "много шум за нищо". Аз не съм очаквала кой знае какво. В Мотиви и Манго влязох само като на изложба, наистина нещата са си на 50-70%, дрешките наистина са от миналата пролет-лято. В Мандарин има модели от преди 3-4 години (ако не и повече), но имаше и от миналата пролет. В Miss sixty, Energy и т.н. не влязох, в България са си надути цените по принцип, в Guess също по мое мнение, защото леля ми постоянно ми праща техни неща от САЩ. В Scandal (ако така се пише) направо се уляха с цените с обувки от 1000 на 500лв. и то нищо и никакви. Май е това, а и хората паркирайте на паркинга на Техномаркет, че иначе ще се мотаете 30 мин. да чакате да влезете и после излезете от паркинга на Аутлета, аз понеже не мога да паркирам добре и все си търся по-лек вариант.
Виж целия пост
# 48
Единственото което ми хареса и по-големият избор на детски обувки, но цените са си като в магазините  Tired
Сутринта в 10 отидох, тръгнах си в 12, беше много спокойно, спрях на Техномаркет да не се мотая да излизам после.
Виж целия пост
# 49
Другото, което ме издразни в последствие, че на касовата бележка маркират 3 артикула, а четвъртия ми го пишат отделно на хартиена бележка.  newsm78


За такова нещо бих сигнализирала веднага! То на нас българите само шмекерии ни дай  ooooh!
Виж целия пост
# 50
Малко информация "от първа ръка" - бях там по-голямата част от петъка, обиколих магазините, хапнах.

Идеята на този мол (аутлет) е винаги да има най-евтините цени за съответните марки. Тоест, както някой беше писал - ако на едно място тази стока я има за 215 лв., в аутлета ще я има поне с 20-30% надолу. Дали тези 50-70% намаления, които са обявени са реални - не мога да кажа.

Ценовата политика на всеки магазин си я определя магазина - s'oliver например бяха дали доста добри цени, напазарувахме няколко неща оттам. Обувките ECCO са също на много добри цени; всички GEOX са до 99 лв. Сигурно има и големи скъпотии, но някой видял ли е артикул, който да е по-скъп в Аутлет центъра, отколкото на друго място? Говорим за в България и за настоящия момент - в чужбина или преди години сигурно е / е било / различно.

В момента стигането до там е проблем. Препоръчвам паркиране на паркинга на Техномаркет или около Експо центъра от другата страна на Цариградско, там има подлез, който може да ви отведе някъде около Метро и оттам пеш. Като направят метрото, ще бъде на една крачка от спирката.

Има 4 заведения - две кафета, едното Segafredo (десертите са уникални, за цената - не съм сигурен дали е скъпо или не, въпрос на лична оценка е). Има сандвичи Subway и вурстчета+пици; вурстчетата са немски, Lovenwurst - на мен ми бяха много вкусни. Масите не са много, трябва да се добавят още.

Има "стая за преповиване" на бебета, поне така пише. Няма кина, нито други забавления - идеята е да отиваш, бързо да пазаруваш и да си ходиш, а не да се шляеш по 2-3 часа.

Препоръчвам на всички да проверите цените в момента, в който в другите МОЛ-ове дойдат новите колекции и съответстващите им цени - тогава ще стане видно има ли 50-70% намаление или всичко е само приказки.

Последно, че щях да забравя - има огромен магазин за вина. Много голям избор и обещават да има свободни дегустации. Аз съм доволен, посрещнаха ме любезно и ми помогнаха да направя избор - само че още не съм отворил виното за да дам оценка Simple Smile.
Виж целия пост
# 51
Ох добре че не отидохме значи  Peace бяхме тръгнали онзи ден но мъжо като видя опашката от коли и бързо сви в локалното от там наобратно. Аз се бях приготвила за грандиозен шопинг - пазарувала съм в огромни аутлети в Италия /по-големи от нашите молове/ и цените там бяха направо супер - примерно маратонки на стела макартни за адидас бяха 25-30 евро , порше дизайна на пума беше наполовин цена от тази в БГ - плюс че споменатите две неща които си закупихме бяха нов сезон по това време тук  Confused Та като чух рекламата си казах е най сетне и на нашата улица изгря слънце  Blush а мъжо беше скептично настроен - очевидно с право. Сигурно ще мина през седмицата да разгледам - но ми се охлади ентусиазма.
Виж целия пост
# 52
Аз пообиколих доста из европа последните години и чак тогава осъзнах че такива цени като в България из Европа няма!!!

Преди това не ми беше правело впечатление, щото не знаех цените на запад как са. Миналият септември например в Швейцария в спортни магазини не можех да повярвам на очите си като гледах цените на старите колекции... За Германия, Полша да не говорим, а за Щатите е ясно, там човек да ходи на пазар Simple Smile

Гледах моя колежка, която си купи някакво спортно комплектче от адидас аутлет и просто не можах да повярвам за какви пари.
Моят съвет също е чуждите онлайн сайтове, проблема е с доставката само, която излиза доста солено понякога.
Виж целия пост
# 53
Какъв Аутлет бе,то си е чист Мол,пък и скъп,честно казано не видях никаква разлика в цените на дрехите от другите молове ooooh!
И на всичкото отгоре предимно по един размер и само боклуци,спортните магазини пък си бяха дори скъпи,абе направиха ни пак за смях и хората като овцете вкупом.
Купих 3,4 неща от Мотиви да не съм без нищо и повече няма да го посетя Naughty
Мис Сиксти,Гес,Дизел,МахМара,цените са си много високи,не видях шокови 50 или 70 процента надолу,много съм разочарована Twisted Evil
Виж целия пост
# 54
 Sick Пълно разочарование .... точно си мислех,че ще се издокарам с едни нови адидаски а то ..... гъчканица ... навалица ..  Joy в един магазин на адидас на витошка имаше едни маратонки за 115 а в уж тоя аутлет бяха 152 може ли такава излагацияя... гръм да ги удари ти я  hahaha и така или иначе понеделник ще скокна и ще си взема тези от 115 .. напрово тота;на излагация ... уж аутлет била да бе ... поредния мол дето го рекламиррат 2 месеца преди откриването и т.н.  какви бяха тия митове за намеления нямам си и на идея ...  newsm78
Виж целия пост
# 55
поредния магазин в който ще се тътрят селски невясти и ергени за нови тоалети hahaha
Виж целия пост
# 56
Оооооооо Crossing Arms, влязох с идеята, че довечера може да отидем с мъжа ми там да пазаруваме, но като прочетох за какво иде реч, се отказвам. Първо - предпочитам да си купя нещо, макар и скъпичко, но да е от по-нова колекция и второ - това, че няма ресторант/верига за хранене, само кафе, никак не ни устройва. Определено се отказвам. А и както момичетата по-горе пишат - в чужбина в такива центрове е по-достъпно да се пазарува, отколкото тук. Аз лично от аутлет магазин си купих рокля на Анна Биаджини за 180 лв., защото /така каза продавачката/ - на собствениците на магазина им е ясно, че в тая криза който купил-купил покрай празниците и ако има определен повод, затова предпочитат това, което есента и зимата не е продадено да го пуснат още по-евтино, да се изкупи и да заредят с нова стока за сезона.
Виж целия пост
# 57
поредния магазин в който ще се тътрят селски невясти и ергени за нови тоалети hahaha

направо ме разби с тази мисъл newsm20
Виж целия пост
# 58
В този център можеш ли да си намериш дънки за 30лв да кажем или яке за 30-40лв?

Къде отиде темата с аутлетите? Ако може линк  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия