търся едно стихотворение за есента

  • 9 218
  • 8
 Grinningто звучи горе долу така :
....................
ябълки крушки сладък сок наляха
чушки червенушки вече наедрях.
Северняк задуха.....
айде мами с дечица в градината помагайте.Госпожата на Вики го даде в петък ще го учат ,аз разбира се нямах лист  и химикал и не го записах,реших ,че това ще свърша в понеделник,да ама Вики се разболя и ся изрових нета ама неможах да го намеря,ще ви бъда безкрайно благодарна ако някоя от вас го знае
Виж целия пост
# 1
Ей, не се сещам за това стихотворение ама мога да питам довечера госпожата, може пък да го има, за кога трябва? Сиси днес ще е ябълка в някакъв празник:-))) ама друго и беше стихчето.
От какво се разболя Викито, бързо да оздравява!
Как изкарахте лятото?
Виж целия пост
# 2
ми с гнойна ангина е на аугментин Embarassed,леле Сиси сигурно много е порастнала и ако има снимки от тържеството да ни пуснеш то и други можеш да ми пуснеш,че много време не съм ви гледала и теб не съм те срещала  и тука и в дир-а па ич,то не,че има много веме ама тия дни се позаседях тука като сме в къщи.Лятото го искарахме на пълни оборотисозопол,Априлци ,на село  уфхубаво беше ,а вие Grinning
PS:стихотворението не е спешноза края на другата седмица,но ние трябва да  сме в час Wink
Виж целия пост
# 3
Тържеството ще е без родители та снимки няма да има. И ние изкарахме едно хубаво лято, целия юли месец градината не работи и по цял ден ходихме на плаж, на разходки, големи игри паднаха. Ходихме за седмица на Хисаря а после Сиси изкара един месец в Етрополе, аз тук правих ремонт...и разни работи се случиха, абе хубаво беше. Нещо ми помина мерака със снимките и все по-рядко се сещам да снимам, ама качих малко нови тук.

Бързо оздравяване желая на Вики! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Есен

Ябълки и круши
сладък сок наляха.
Чушки червенушки
вече наедряха.

Северняк задуха,
оголяха клони.
Над гората глуха
ситен дъжд се рони.

Това е варианта, който аз знам.
Виж целия пост
# 5
Есен

Ябълки и круши
сладък сок наляха.
Чушки червенушки
вече наедряха.

Северняк задуха,
оголяха клони.
Над гората глуха
ситен дъжд се рони.

Това е варианта, който аз знам.
ей стела златна си,знаех си,че тук ще намеря аз отговоора Grinning,мале-е ма то едно дълго стихотворение чак срам ме хвана,че не го запомних още в петък
Виж целия пост
# 6
Есен
от Райко Кирилов

Есен иде
и листата падат.
Ябълки и круши
сладък сок наляха.
Чушки червенушки
вече наедряха.

Няма ли го вече
парещото сленце?
Северняк задуха,
оголяха клони.
Над гората глуха
ситен дъжд се рони.


Това беше от градината на дъщеря ми миналата година.
Виж целия пост
# 7
 newsm51 тенкс,ама що ми трябваше да се ровя ами не ви питах Laughing
Виж целия пост
# 8
Видях, че вече са ти написали стихотворението. Това е първото стихотворение, което дъщеря ми научи в детската градина и аз съответно го научих от нея Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия