Пластична операция

  • 2 471
  • 28
Бях пуснала наскоро една тема да не збравяме че сме жени.Но май никой не я прие на сериозно.темата от това как да се почустваме по добре се превърна пак в сълзлива драма.Пак почнахме да си обсъждаме бившите.
Е аз съм оптимист 2 години преживях голяма мъка и болка,и реших да променя нещо в себе си.Направих си пластична операция и си корегирах носа и устата.И сега се чуствам със страхотно съмочуствие.всички мъже почнаха да се обръщат по мен.Голям кеф е.И не ми излизна скъпо. newsm10 newsm44
Виж целия пост
# 1
не разбирам смисъла на темата
и защо е в тоя форум?
за и против пластичните операции или нещо друго newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 2
Уфф, честно казано повечето мами в тоя форум едва свързват двата края... та незнам какво да ти кажа по въпроса.
Много хубаво си направила, дай боже всекиму.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Уфф, честно казано повечето мами в тоя форум едва свързват двата края... та незнам какво да ти кажа по въпроса.
Много хубаво си направила, дай боже всекиму. Hug Hug Hug

Мила casiopeiya така е.Но и една маска на лицето и една прическа не изискват много пари.Трябва и да се грижиш за себе си,за самочуствието си.Пожелавам на всички мами от форума един ден да имат възможност да си позволяват много глезотийки.Знайте когато мислите негативно всичко което ви се случва около вас е породено от отрицателната енергия с която сте заредене.Затова направете опит да си доставите малко удоволствие за вас самите и всичко ще тръгне в друга посока.Аз мога да ви разкажа за мойта братовчетка какво преживя и сега как живее, ако на някой му е интересно нека ми пише.Целувки
Виж целия пост
# 4
Тонка, все пак видя, че няма хора дето им се обсъжда и то точно тук външния вид. Тук хора влизат обикновено с отчаяние и евентуално излизат с някой виртуален приятел, споделена болка и проблеми!
Майките пишат, че нямат време за себе си щото сами се оправят с децата, че няма кой даим помогне, че нямат пари да живеят!!!!!
Вземи помисли, стрували си да пускаш такива теми - ако искаш да обсъдиш външния вид - има форум за това  Naughty
Хайде разбирам, че се опитваш да разведриш атмосферата, но нито е начина, нито е тактично спрямо тези дето ще се почувстват така сякаш са парцали само щото нямат време да се срешат, камо ли грем да си сложат, и мислят, че детето няма какво да облеце, а не дали нов нос или нещо друго ще им отива!
Извинявай, но просто седни и помисли - попрочети темите и си помисли твоята за тук ли е!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Тонка, все пак видя, че няма хора дето им се обсъжда и то точно тук външния вид. Тук хора влизат обикновено с отчаяние и евентуално излизат с някой виртуален приятел, споделена болка и проблеми!
Майките пишат, че нямат време за себе си щото сами се оправят с децата, че няма кой даим помогне, че нямат пари да живеят!!!!!
Вземи помисли, стрували си да пускаш такива теми - ако искаш да обсъдиш външния вид - има форум за това Naughty
Хайде разбирам, че се опитваш да разведриш атмосферата, но нито е начина, нито е тактично спрямо тези дето ще се почувстват така сякаш са парцали само щото нямат време да се срешат, камо ли грем да си сложат, и мислят, че детето няма какво да облеце, а не дали нов нос или нещо друго ще им отива!
Извинявай, но просто седни и помисли - попрочети темите и си помисли твоята за тук ли е! bouquet

Аз съм ги прочела,и точно това се опитавм да направя,малко да ги разведря.По тази тема ми писаха на лична и ми казаха че имат нужа от това някой да ги окуражава,и че съм нещо като психо-тренер.Защото човек като се вгъби в проблемите си и се пусне по течението трудно се спира.Ако някой не го издърпа с лодката на брега.Може и да не съм много права с пластиката ама аз само споделям като самотен родител излезнал от депресия,че има и друг живот.Опитвам се да ги окуража.Че под облаците има слънце.И всичко зависи от психиката на човек.А затеб щом не съм права сори.Няма да пиша повече по темата.А ти може да продължиш да ги разпитваш за болката и да бъркаш със сол в раната.Щом това е правилно за теб.Не че нямат нужа да си споделят проблема.Ама само да се говори за мъка и болка и да се съчуства е тъпо.Сори ти май повече знаеш ом мен.
Виж целия пост
# 6
Тогава спродели какво постигна сама и без пари и без чужда намеса

Не е тъпо да се говори за болката и проблемите - щото тук не го правим самоцелно, а защото някой има нужда

Ти имаш нужда да говориш за пластиката - ок - не я одобрявам ако няма сериозна нужда. Иначе с кво се гордееш? По кого се заглеждат мъжете? По теб или по новото ти лице създадено от опитен пласт.хирург? Ми браво на него! Овациите ги обира той!

Пусни тема - аз се стегнах, направих това и това /но пак ти казвам без пари и чужда намеса/, постигнах това и това...
Виж целия пост
# 7
Тогава спродели какво постигна сама и без пари и без чужда намеса

Не е тъпо да се говори за болката и проблемите - щото тук не го правим самоцелно, а защото някой има нужда

Ти имаш нужда да говориш за пластиката - ок - не я одобрявам ако няма сериозна нужда. Иначе с кво се гордееш? По кого се заглеждат мъжете? По теб или по новото ти лице създадено от опитен пласт.хирург? Ми браво на него! Овациите ги обира той!

Пусни тема - аз се стегнах, направих това и това /но пак ти казвам без пари и чужда намеса/, постигнах това и това...

catnadeen, напълно подкрепям всичките ти мнения, но съм така добричка, да цитирам само последното   thumbsup
Виж целия пост
# 8
Тонката
един въпрос имам само
колко лева ти дава твоя мъж на месец ако не е голяма тайна?
Виж целия пост
# 9
Не считам че това, че някой е добър доктор и ти направи хубаво лице, тяло и други неща е повод ТИ САМИЯ да се хвалиш, гордееш или пък да го даваш за пример на майки които едва свързват двата края в повечето случаи или поне не им остава време да мислят камо ли да реализират такива неща  Naughty Crossing Arms
Мога да похваля някоя мама да се похвали как е преодоляла стреса, как е намерила сили да продължи напред, как е намерила ново и по-добро щастие, как се справя с трудностите САМА или как намира добри приятели и роднини да помагат!
Има си начини да накараш самотните майки да се почувстват ЖЕНИ, но просто не мисля, че това беше уместния - и мисля че Тонката получи нужните сигнали от предишната тема - а Тони що тези дето ти пишат на ЛС не влезнат и тук да пишат колко е добра идеята!
Всеки сам решава какво да пише, но и да очаква противоположни мнения без да се сърди!
Уместно е Тони да сподели опит как се е справила със стреса след родилното, как се пребори с депресията сама въпреки парите, как го е направила...
А горесподелените факти за мен не сочат нищо впечатляващо от нейната личност - освен че явно не се е харесвала /ми как тогава да я харесат другите/ и то толкова, че да иска ново лице.... За мен това е доказателство, че човек е с ниско самочувствие и неуверен в себе си! Щото едно е да се острижеш, а друго да ти чупят парчета от носа, за да се харесаш на някой!
Айде мир и мисля, че темата е за форума за красота!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Дааа, аз също мисля, че на тази темичка не и е точно тук мястото.....Който иска да се разведрява с теми за корекции по себе си - мисля, че има форум "красива мама" или нещо такова. ОК, честито ново лице, Тонка. Бих искала и аз да имам свободното ти време и финансите, макар, че бих ги използвала по друг начин, за да се почувствам по-добре! Но по-интересно и полезно поне за мен самата е ако някоя мама сподели как е излязла от депресията и как се справя сама с детето без този начин да изисква изрязване на тялото или влагане на маса пари!
Колкото до това, че трябва да си поддържаме външния вид - това е въпрос на самопреценка и всеки сам за себе си знае най-добре как да го постигне!

P.S. Тонка, в другата тема, която пусна, моите мечти бяха свързани предимно с мен самата и нямаше нищо общо с бившия.Само, че моите мечти не са свързани с пластичната хирургия........
Виж целия пост
# 11
Уфф, бе хора  ooooh!.
Пак изпадаме в крайности. Няма нужда да се стига нито до пластична хирургия, нито до депресия.  smile3511
Айде за разведряване ще ви разкажа малко за мен.
Аз съм от тези, които всичко са си постигнали сами.  newsm78 /е, да не генерализирам толкова, ама 90%/.
Сега имам жилище /гарсониера наистина/ и добра работа /ако имам семейство бих живяла прекрасно, виж за издръжка на мен + дете + изплащане на жилище не е достатъчна, но пък за целта би трябвало сумата да приближава четирицифрената, което за жена в нашата скъпа родина е химера/.
Жилището взехме със съпруга малко след сватбата. Сега като се замисля...1. ми аз обикалях по огледи, бях избрала няколко апартамента, накрая той дойде на 1-2 места, хареса сегашния и вика взимаме го.... т.е. инициативата и намирането на жилището бяха ОТ МЕН 2. после ремонтите - ами ходене по мъките. първите плочки които сложихме бях взела от един проект някакви пари и вместо да отидем на море ги вложихме в апартамента. За всеки ремонт или покупка - айде скъпи да ходим.... зор.... неговата роля - товаро-разтоварна и частично финансиране. Не че е малко, ама нали трябва мъжа да инициира нещата, а не да го тикаш.
Та с чиста съвест мога да кажа, че аз си го извоювах това жилище. Дано сега да прояви доблест и да ми го остави без да ми прави проблеми.
Моите родители - ами бяха против купуването на жилището. Неговите смятаха че трябва да отидем да живеем под наем. Моите - че трябва да си живеем при неговата баба, както беше преди... Ми представяте ли си сега моето положение -  100% трябваше да отида да живея при родителите си, където няма нито асансьор /от 4тия етаж как ще смъквам количката/ нито парно /как се гледа бебе без парно/ и тн. Отврат. Добре че не ги послушах. Сега може да ми е много трудно изплащането, но пък иначе....
От родителите си освен образованието ми /т.е. издържаха ме първите 2 години от следването/ нищо друго не съм получила. Ама 1 полюлей не са ми купили.
Работата също си намерих и извоювах мястото си сама.
Та такива работи - искам да кажа, че удовлетворението че се справяш добре с живота със собствени сили е ОГРОМНО. Може би ще се удвои после от факта, че освен да си добре, успяваш да осигуриш едно 'добруване' и на още 1 човече.
Та това относно кой какво сам е направил.
В личен план... ами незнам... времето ще покаже как ще се справя. Но мисля, че ще се намери кой да оцени борбеността ми .... smile3521
Виж целия пост
# 12
Уфф, бе хора ooooh!.
Пак изпадаме в крайности. Няма нужда да се стига нито до пластична хирургия, нито до депресия. smile3511
Айде за разведряване ще ви разкажа малко за мен.
Аз съм от тези, които всичко са си постигнали сами. newsm78 /е, да не генерализирам толкова, ама 90%/.
Сега имам жилище /гарсониера наистина/ и добра работа /ако имам семейство бих живяла прекрасно, виж за издръжка на мен + дете + изплащане на жилище не е достатъчна, но пък за целта би трябвало сумата да приближава четирицифрената, което за жена в нашата скъпа родина е химера/.
Жилището взехме със съпруга малко след сватбата. Сега като се замисля...1. ми аз обикалях по огледи, бях избрала няколко апартамента, накрая той дойде на 1-2 места, хареса сегашния и вика взимаме го.... т.е. инициативата и намирането на жилището бяха ОТ МЕН 2. после ремонтите - ами ходене по мъките. първите плочки които сложихме бях взела от един проект някакви пари и вместо да отидем на море ги вложихме в апартамента. За всеки ремонт или покупка - айде скъпи да ходим.... зор.... неговата роля - товаро-разтоварна и частично финансиране. Не че е малко, ама нали трябва мъжа да инициира нещата, а не да го тикаш.
Та с чиста съвест мога да кажа, че аз си го извоювах това жилище. Дано сега да прояви доблест и да ми го остави без да ми прави проблеми.
Моите родители - ами бяха против купуването на жилището. Неговите смятаха че трябва да отидем да живеем под наем. Моите - че трябва да си живеем при неговата баба, както беше преди... Ми представяте ли си сега моето положение - 100% трябваше да отида да живея при родителите си, където няма нито асансьор /от 4тия етаж как ще смъквам количката/ нито парно /как се гледа бебе без парно/ и тн. Отврат. Добре че не ги послушах. Сега може да ми е много трудно изплащането, но пък иначе....
От родителите си освен образованието ми /т.е. издържаха ме първите 2 години от следването/ нищо друго не съм получила. Ама 1 полюлей не са ми купили.
Работата също си намерих и извоювах мястото си сама.
Та такива работи - искам да кажа, че удовлетворението че се справяш добре с живота със собствени сили е ОГРОМНО. Може би ще се удвои после от факта, че освен да си добре, успяваш да осигуриш едно 'добруване' и на още 1 човече.
Та това относно кой какво сам е направил.
В личен план... ами незнам... времето ще покаже как ще се справя. Но мисля, че ще се намери кой да оцени борбеността ми .... smile3521


Има,приеми го че Бог ти е дал това изпитание в живота да видиш и лошата му страна за да оцениш по стойностно хубавите моменти в живота ти който тепърва предстоят. newsm10 newsm44... мисля че този някой седи в другото купе и ти не го виждаш.Стани и се поразходи smile3521
Виж целия пост
# 13
Тонката
един въпрос имам само
колко лева ти дава твоя мъж на месец ако не е голяма тайна?

Все пак твоят въпрос остана като глас в пустиня  Thinking
Виж целия пост
# 14
Тонката
един въпрос имам само
колко лева ти дава твоя мъж на месец ако не е голяма тайна?
Все пак твоят въпрос остана като глас в пустиня Thinking

Така изглежда  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия