Ето моите дечица!

  • 643
  • 7
Приятели ми пратиха няколко снимки на децата и - подкрепена то Морена Hug  ги качвам, а скоро ще сканирам и още, за да се похваля и аз с моите гижовни меченца.Много е приятно...
Ева е единствената дама, но май стърчи над всички, а сина ни Криси е със синята шапка.
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9884&AlbumId=26063
Виж целия пост
# 1
сладурчета,да са ви живи здрави,няма нищо по-хубаво от това да видиш едно щастливо детско лице Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Сладури Simple Smile да са живи и здрави Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Много са ти хубави меченцата Grinning. Ще чакаме и други снимки
Виж целия пост
# 4
Големи сладури.Ли4и си 4е им е било забавно по време на снимките ... маи даже не са забелязали 4е ги снимат:)
Виж целия пост
# 5
Много са хубави Grinning

Ще чакаме и още снимки Grinning
Виж целия пост
# 6
  Страхотни сладури, много чаровни и съм особенно щастлива, че най-сетне ги видях Laughing
  Тяхната разлика, май е съвсем като при Димана и Момчил, ясна картинка сте ми тогава.
  Много ще се радвам, да ги съберем някой път, Димана и Ева сигурно ще си допаднат много и без това са със сходни съдби-с по-малки братя, демек Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Напълно съм съгласна и много съжалявам,че бяхме болни и не се включихме в есенния купон без повод.
Много е приятно да четеш хубави думи за децата си, аз поне винаги имам една мисъл в главата за тях-като обядвам,какво сладкишче да им взема, като спя-дали са се отвили...те са ми най-голямата грижа и радост и винаги показвам колко се гордея с децата си. А често се чудя на кого приличат такива хубави деца, защото аз определено не съм красавица...явно на тате и на бабите Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия