Кога станаха по силни ритничетата?

  • 1 068
  • 17
Мами кога малките в коремите ви почнаха да ритат по често?  Thinking Мъничето в мене само от време напомня за себе си и то лекичко newsm78! Даже има дни когато не се сеща за мене изобщо Cry Кога ще го усещам по-често?
Виж целия пост
# 1
Аз започнах да усещам по-силни ритници към 7-мия месец,но при всеки е индивидуално.
Виж целия пост
# 2
Усещам го често, но не мога да кажа, че са силни ритничета.
Има и някои по-силни, но още са рядко.
Зависи от бебенцето  Laughing
Виж целия пост
# 3
И аз започнах да го усещам  към 7-мия м.Сега, понякога толкова силно рита Joy
Виж целия пост
# 4
Аз започнах да усещам бебчо доста раничко - към края на 3-тия, началото на четвъртия месец и всички първо ме смятаха за малко луда. Crazy, но тогава беше съвсем лекичко, а сега - в 5-тия е доста по-силно. Вече и тати го усеща много ясно. А за честотата е различно, но май е доста живичко нашето бебоче. Понякога не ме оставя на мира с часове Laughing. Но пък така знам, че всичко е наред или поне така си мисля  Praynig. Спокойно, всичко е строго индивидуално. Например една моя колежка, чието детенце е на годинка и половина, е усещала само хълцането на бебчо в тумбака, така че зависи си от бебчето. Лека бременност на всички  Hug
Виж целия пост
# 5
Аз започнах да го усещам в средата на 4 месец,а станаха доста силни към средата на 6 месец
Виж целия пост
# 6
Някъде към края на 6м началото на 7 месец предимно нощно време защото аз не можех да спа само по гръб и спях  настрани понеже след пет минути всичко от кръста на долу ми изтръпваше и ме заболяваше главата ако съм по гръб.Така риташе че чак бащата й я осещаше.
Виж целия пост
# 7
Ооооо, миличка, ми ти си още само 21-ва г.с.! Има време да го чувстваш! Аз за първи път го усетих как почукна лекичко отвътре в 17 г.с. Лека по лека започва да се засилват - моето бебче даже си имаше режим - усещах го предимно следобед и после преди да заспя. Но може би беше свързано с това, че по това време се мажех.....
Видимо започна да ме рита към 26-27 г.с.
А истинските здрави ритници започнаха в седми месец! (коремчето ми става остро от дясната страна smile3521 от крачетата му...)
Така че не се притеснявай, имаш още мноооого време  бебчето ти да те тормози редовно и денонощно newsm10
Като се замисля сега - това може би много ще ми липсва...... Wink
Виж целия пост
# 8
Весита леко раждане мила и мерси за хубавите думи  bouquet
Виж целия пост
# 9
Откакто влязъх в 7 месец,определено ритничетата се превърнаха в ритници!
Виж целия пост
# 10
Откакто влязъх в 7 месец,определено ритничетата се превърнаха в ритници!
Виж целия пост
# 11
Откакто влязъх в 7 месец,определено ритничетата се превърнаха в ритници!
Виж целия пост
# 12
Мисля, че някъде в 6-ия месец  започна да ме подритва. Преди това само мърдаше, но после започна да ритка - виждаше се с просто око как крачето му издува корема ми от едната страна. Постепенно се усилваха ритниците, докато в края на 8-ми, началото на 9-и месец вече бяха болезнени #Crazy.  Още си спомням как от дясно най-долното ми ребро беше набито от ритници и ме болеше непрекъснато накрая, когато се обърна с главата на долу...
Но нали сме майки, всичко търпим в името на нашите слънца  Hug
Виж целия пост
# 13
към 6-7 мес. доколкото си спомням
Виж целия пост
# 14
Ми кам 7 месец вече са по смели,а в 8 са си направо ukliam1 #Milti 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия