Re: Не иска да яде от Неделя насам

  • 466
  • 3
Незнам защо се получи така. Имам проблеми с нета сигурно това е причината. Моля модератора да изтрие едната тема.
Виж целия пост
# 1
Ех ама сте лоши.
Я поне ме светнете дали има такива периоди на не ядене покрай предкънтиците. Не, че се дразни от определени храни като види лъжицата и върти глава и реве. До сега се е хранил винаги добре, без песни и забавляванки.
Виж целия пост
# 2
Аха  Laughing -един месец не яде -беше на 11м.-резултат-8 зъба  Mr. GreenПротивно на моите очаквания обаче нищо не и стана,а бях решила че ще умре от глад  Crazy не го насилвай в никакъв случай и предлагай интересни храни,които може да яде с пръсти.успех!
Виж целия пост
# 3
Явно след Т* си възстановява водния баланс детето , а за липсата на апетита - роля са изиграли сигурно и АБ и никненето на зъбки . Пита ли педито /ако сте ходили на контролен преглед / дали е нормално това? Предполагам , че няма да му навреди накакъв витаминен комплекс ако му даваш .
П.П. Честит рожден ден на малкият бандит  bouquet! Да ти е жив и здрав!Всички проблеми  да са зад гърба ви вече!От тук на татък безгрижни игри му желая! И на теб , Sesana , честит празник !Весело прекарване на деня !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия