Как насърчавате мъжете си?

  • 1 600
  • 35
Темата ми може би не е много за тук, обаче тук ми я уютно. Та въпросът ми е: как насърчавате мъжете си? Правите ли му комплименти? Как го посрещате след като се е завърнал след тежък ден на работа? Гримирате ли се, парф\мирате ли се, носите ли си новите дрехи? Ей такива едни работи.............Или забързаното ежедневие ви понася и не се сещате за тези неща? Въобще как да съхраним свежестта на брака си? Интересно ми е да чуя мненията на чуждоземски половинки, предимно на "утрепани германци", но на "булагар, булгааар" стават. Wink (Последното изречение е шегичка, да не се обиди някой!)
Виж целия пост
# 1
Сутрин като тръгва мъжа ми на работа му казвам, че изглежда добре или, че мирише хубаво...
Аз гледам да изглеждам добре като се прибере мъжа ми. Така , че следобяда се "поуправям" - оправям си косата, слагам малко спирала, малко червило и понякога руж, взимам си един душ и се "ароматизирам" с лосон или спрей за тяло. Понякога обаче, ако не ми е ден, ако нещо не съм в настроение или не съм имала време покрай детето не ги правя тези процедури Crazy
Виж целия пост
# 2
Ами да,винаги го насър4авам.Комплименти правя когато трябва FlutterКогато оба4е неЩо не ми харесва,независимо какво,винаги му го казвам.
Аз винаги съм изрядна и в къЩи да съм,няма зна4ение.СъЩо и мъжът ми.Мисля,4е няма ниЩо по_гадно от това да си видиш половинката как след брака тотално се занемарява,Щото ве4е нали се е продала cry
Виж целия пост
# 3
Всеки ден му казвам колко се гордея с него, колко го обичм и как се възхищавам на търпението  и умението му да ме търпи такава дръпната и негативна през повечето време хехехе
Виж целия пост
# 4
Моят мъж няма право да мирише хубаво сутрин, защото има алергични към парфюми колежки.  SadТова на мен ми е голям проблем, както и на него и на колегите му явно). От друга страна, когато се парфюмира ми става едно хубаво..... Иначе ходи костюмиран и с връзка, което на мен ми харесва. Той не би се класирал като "сексапилен" според всеобщото мнеие, но за мен е такъв! Най-много го обичам, когато ми се усмихне или когато се смее като дете.
Аз не се нагласявам специално за прибирането му вкъщи (не спазвам правилата за добрата съпруга, които някой бе пуснал наскоро Laughing). Отношенията ни, за щастие, не зависят пряко пропорционално от сексапилността ни в момента. Това е за мое щастие, защото най-малко от всичко бих се нарекла сексапилна в този момент.  Cry Ние сме приятели и съмишленици и в конкретната ситуация това е много важно, защото в момента връзката ни се гради в 100% на приятелство по независещи от мен причини.
Ако темата ти е продиктувана от темата за прическите (мен лично ме шокира едно изказване, според което за да не загуби интерес съпругът ни трябва да си променяме интимните прически и периодично да ги правим по-интересни). Моят съпруг би оценил жеста, но по-скоро с чувството си за хумор и лъстта си. Едва ли мнението му за мен ще се повлияе от това, дали имам червена светкавица или розово лаленце под бикините си.
Виж целия пост
# 5
Това за при4еските и аз го видях преди малко и не се стърпях  Laughing

Всеки ден му казвам 4е го оби4ам.
Виж целия пост
# 6
Аз съм в графата "булгар, булгааар",  Mr. Green хи хи. Това е така понеже моят си е българ4е. Той много се грижи за себе си, както и аз. Оби4ам да се поддържам в рамките на нормалното. Маски за лице, грижа за косата, за тялото също. На мен самата ми прави кеф, както и на него. Много ни е хубаво когато сме заедно и поне 1 път на ден си казваме "оби4ам те" без повод, ей така, или просто една целувка, или поглед. При нас го има и това, 4е пове4ето време той е на път и аз съм сама с детето. Липсва ми. Когато се върне се контя, да, той също, излизаме на ве4еря или на нощен бар. Така, 4е може да се каже 4е се поддържам, защото на самата мен ми е хубаво така и защото него много го радва факта да го правя. Забелязва всяка лека промяна в мен. Разбира се, когато имам тежки моменти и не ми е до външният ми вид, той ме разбира и много ме анимира. Той също ходи на фитнес, вегетарианец е, внимава с калориите, маже с е със специални кремове за мъже, доста се поддържа.....харесва ми моят мъж  Flutter винаги когато мога, му казвам 4е е готин.

Хубава тема, харесва ми   bouquet
Виж целия пост
# 7
Ох да, ставаше въпрос за мъж, който изневеряваше на жена си. Ннякоя "умница" във въпросния форум предложи съпругата на изневеряващия да си направи прическа, грим да сложи и да се облече с дрехи различни от раздърпан анцунг!! Голям съвет беше, няма спор!! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
О, не. Не е породена от тази тема за прическите. Не чета тъпотиите в кл\карника- само заглавията. Иначе темата е провокирана от мен самата. Чудя се дали показвам достатъчно оценяване на мъжа ми пред самия него. Иначе всички останали майки, бащи, свекита знаят какъв прекрасен съпруг е, но на него не му го казвам често. Иначе не съм от тези дето не са щедри на комплименти. Когато нещо е хубаво го признавам. Да не говорим, че той самият смята че му натяквам много и съм често негативна. Та си правя самооценка де. Дружеска "само"критика дет му викаха едно време в пионерската организация. Grinning
Интересува ме само аз ли съм такова мрънкало. А днес си и говорих с една колежка, която ми каза, че въпреки,ч е има 20 год брак се кипри за мъжа си. (нещо което хич не ми е по душа да го правя, просто защото не съм суетна до такава степен).
Та такива ми ти работи........с "прическите".

Лаура, моля те да се оттърсиш от това- не изглеждам добре и пр. Остави ги тези глупости. Нали се разбрахме, че сме над тези неща.   bouquet Нали те харесват в къщи?   bouquet Какво те интересува популацията на кл\карника?  Wink
Виж целия пост
# 9
Мъжът ми има едни дънкиии  Rolling Eyes - като го видя в тях не пропускам възможност да му кажа, че е много секси  Blush Heart Eyes
Правим си комплименти, казваме си, че се обичаме, държим се за ръка по улиците (аз редовно му пускам ръка по дупето, бъркам му в задния джоб на панталона, докато той бута количката  Simple Smile), целуваме се не само под завивката... дори една моя приятелка ми каза, че ние сме били единствената позната й двойка, която се целува и държи за ръка  newsm78.
В къщи понякога сме с домашни дрехи, понякога и "както ходим на работа" - 50:50. И двамата обичаме да се обличаме добре (според собствените ни представи, т.е. не той с костюм, а аз с рокля с гол гръб), радваме се на нови придобивки (дрехи) и ги подносваме при първа възможност.
Грим: аз съм на фази - 1 месец не излизам без грим от нас (под грим разбирам леки сенки и маскара), 1 месец дори не се сещам, че имам гримове. Парфюмирам се почти всеки ден, червило не слагам, въпреки, че имам няколко гилзи (сигурно са за изхвърляне) - последно ползвах едно, за да нацапам с него стъпалото на Сара и да направя отпечатък на крачето й на лист хартия  hahaha
Въпрос на навик е, а и устните ми са червени, та не изпитвам нужда. Обичам да си правя маски, но напоследък не се сещам (предпочитам да прекарам времето с малката), ходя на кола маска.
Баба ми винаги е казвала на майка ми да се показва на баща ми наконтена и гримирана, т.е. тя като се върне преди него от работа, да не скача веднага в пеньоара.
Аз не мога така. Не се притеснявам ако мъжът ми ме види рошава или по гащи , понякога обикалям из нас само по тениска и боксерки  Joy, обожавам да шляпам боса из апартамента, с две думи обичам удобството.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
White Raven, и аз като теб обичам да критикувам Wink Но накрая винаги завършвам критиката си с изречението, че въпреки това по-свестен от него няма. Станало ни е като семейна традиция  Laughing Ако аз пропусна да го кажа той ме подсеща  Crazy
Иначе сресана или чорлава, гримирана или сънена, тънка или дебела винаги съм чаровна  Mr. Green по неговите думи.
Виж целия пост
# 11
Цитат
Аз не се нагласявам специално за прибирането му вкъщи (не спазвам правилата за добрата съпруга, които някой бе пуснал наскоро ). Отношенията ни, за щастие, не зависят пряко пропорционално от сексапилността ни в момента. Това е за мое щастие, защото най-малко от всичко бих се нарекла сексапилна в този момент.   Ние сме приятели и съмишленици и в конкретната ситуация това е много важно, защото в момента връзката ни се гради в 100% на приятелство по независещи от мен причини.
Ако темата ти е продиктувана от темата за прическите (мен лично ме шокира едно изказване, според което за да не загуби интерес съпругът ни трябва да си променяме интимните прически и периодично да ги правим по-интересни). Моят съпруг би оценил жеста, но по-скоро с чувството си за хумор и лъстта си. Едва ли мнението му за мен ще се повлияе от това, дали имам червена светкавица или розово лаленце под бикините си.
Лаура, ти све едно че го каза вместо мен. И при нас е същата работа. По рано си боядисвах косата. От три години спрях. Винаги съм я правила тъмноруса. Веднъж ми писна и я боядисах черна със тъмносин отенък, така беше модерно тогава. Връщам се в къщи, а моя нищо не казва. Попитах го дали не забелязва нещо различно в мен. Смути се и ми се извини, че не бил добър да забелява такъв тип промени...И ми каза, че и с черна и с руса коса все ще съм една и съща за него и ще няма да ме обича повече заради това че съм си направила по модерна причека...Е, каза, освен ако не си боядисам косата зелена Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За килограмите ми, които са доста не е казал и дума!
Виж целия пост
# 12
Мале, кога ви остава време бре хора....Аз покрай децата не помня от кога не съм се гримирала - по някога ако остане време, хвърлям една очна линия и тове е  Embarassed. Ми то кого по-напред сутрин. Пък вечер последното нещо, което ще направя е да седна да се гримирам. Боядисвам си косата, когато остане време - всъщност дори той ми я боядисва. Слава богу, че се обичаме такива каквито сме. Но не ходим разбира се раздърпани и парцаливи - тоест носим си новите дрехи Wink Grinning.
Обичаме да се критикуваме, но и се глезим Flutter . Да ми е жив и здрав - въпреки, че си разменяме по някога не до там толкова любезни реплики, все пак си го обичам, и той го знае. Аз не съм от щедрите на думата "ОБИЧАМ ТЕ", казвам я рядко, но с много любов. Това е от мене. Май не се вмествам в общата картина на добрите съпруги Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Мале, кога ви остава време бре хора....Аз покрай децата не помня от кога не съм се гримирала - по някога ако остане време, хвърлям една очна линия и тове е  Embarassed. Ми то кого по-напред сутрин. Пък вечер последното нещо, което ще направя е да седна да се гримирам. Боядисвам си косата, когато остане време - всъщност дори той ми я боядисва. Слава богу, че се обичаме такива каквито сме. Но не ходим разбира се раздърпани и парцаливи - тоест носим си новите дрехи Wink Grinning.
Обичаме да се критикуваме, но и се глезим Flutter . Да ми е жив и здрав - въпреки, че си разменяме по някога не до там толкова любезни реплики, все пак си го обичам, и той го знае. Аз не съм от щедрите на думата "ОБИЧАМ ТЕ", казвам я рядко, но с много любов. Това е от мене. Май не се вмествам в общата картина на добрите съпруги Blush Mr. Green
Хонди4,подписвам с две ръце... ( с малкото уто4нение ,4е при теб буболе4етата са две, а моята е сама,за сега  Wink )
Виж целия пост
# 14
Ние по няколко пъти на ден си казваме че се обичаме. И аз като някой от вас един ден съм с желание да сложа грим, друг ден не съм. Но на него винаги му казвам като сложи парфюм че мирише страхотно. Незнам защо толкова държа на парфюмите. И ние като се разхождаме сме прегърнати или се държим за ръце и навсякъде сме все заедно без да си момръзваме. Даже снощи имаше изказване че като спи му липсвам Grinning Сутрин, по точно наобяд като се връща от работа ме събужда с целувки, с изключение на днес защото го боляло гърлото. НО имаше целувка по бузата. Аз съм от много спящите и активно почиващите настоящи мами. Никога не изпуксам да спомена колко добре изглежда, но и никога не изпускам да спомена това което не ми харесва в него. В началото ми беше трудно но малко по малко свикнах. А това е моя мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия