Ваксина и къпане

  • 8 831
  • 12
Здравейте мамчета,
вчера биха първата ваксина бебко- тази смесенатa против тетанус, дифтерит коклюш и т.н, та забравих да питам лекарката кога мога да го къпя.Чувала съм май че не трябва?Но до кога?
Виж целия пост
# 1
Не е имало нито една ваксина до сега след когато да не сме къпали детето.При някои лекарката е казвала да слагаме компрес  ор риванол и спирт за през нощта.
Виж целия пост
# 2
По БДС не се къпе(изкапи го преди това).Само компрес с риванол.
Виж целия пост
# 3
Само  в деня на ваксината се пропуска банята (мокренето на мястото де).

Виж целия пост
# 4
Един ден!
Виж целия пост
# 5
И на нас вчера ни биха същата ваксина и ни казаха да не се къпем
Виж целия пост
# 6
Деня след ваксината не съм къпала, слагах компрес с риванол
Виж целия пост
# 7
Аз по принцип не къпя един ден,но знам,че няма проблем и да се къпе бебето.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите момичета.И аз пропуснах и не го изкъпах вчера.
Ама аз и попринцип не го къпя всяка вечер.Тук в Германия никой не къпе всеки ден и много ни се чудят като им разправям за българия и как мен са ме къпали всеки ден.Изсушавала се кожата и нямало смисъл.Даже ме съветват само два пъти в седмицата да къпя, но аз го правя през ден.
Целувки от мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
на мен ми казаха че може да го къпя , но  аз реших че няма - поне 24 часа
Виж целия пост
# 10
Къпала съм я след ваксините.
Виж целия пост
# 11
След ваксина не къпем един ден - за всеки случай.
Не знам дали ще му стане нещо ако го изкъпем, но със сигурност нищо няма да му стане ако пропуснем Wink
Виж целия пост
# 12
Аз никога не съм пропускала къпане, заради ваксина. Сменихме си педито и двамата не са ни казвали да го правим.
Но ти щом толкова се притесняваш, пропусни къпането вечерта след ваксината, за да си спокойна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия