Слу6ате ли българска муЗика?

  • 2 167
  • 58
Слу6ате ли вие и семейството ви българска муЗика?Какви български албуми имате?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Слу6ате ли вие и семейството ви българска муЗика?Какви български албуми имате?  bouquet

Много обичам българска народна музика, на Оливия и пускам почти всеки ден и тя я харесва. Даже и хоро си играем двете- голям смях пада Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 2
ДА....фен съм на Д2  Party и имам техните албуми, ина4е на Deepzone Project, Мания и старите на Куку Бенд и Каналето както и старите на Слави.
Виж целия пост
# 3
Слу6ате ли вие и семейството ви българска муЗика?Какви български албуми имате?  bouquet

Много обичам българска народна музика, на Оливия и пускам почти всеки ден и тя я харесва. Даже и хоро си играем двете- голям смях пада Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

newsm35 Зна4и при вас е всеки ден,като на сватба... Laughing
Виж целия пост
# 4
о да слу6ам много - ами имам туи онуи - последното е Ъпсурт - новия им албум ,а ина4е харесвам пове4е рок и поп - имам Милени разни , д2 , хиподил  Mr. Green, обратен ефект ,Ь малък, тъмно , Ирина флорин ,..сега не се сещам ама са пове4е сигурно
Виж целия пост
# 5
Слу6ате ли вие и семейството ви българска муЗика?Какви български албуми имате?  bouquet

Много обичам българска народна музика, на Оливия и пускам почти всеки ден и тя я харесва. Даже и хоро си играем двете- голям смях пада Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

newsm35 Зна4и при вас е всеки ден,като на сватба... Laughing
Направо Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green, то ми е като сутришна гимнастика Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Докато съм във форума, редовно слу6ам  БГ радио.
Виж целия пост
# 7
абе аз да си призная не съм  много по българската музика, нито в България, нито тук слушам много такава. Но преди 2 дена полу4их албума на "Братя Мангасариян", нема такива, кефят  Peace
Аз си падам по Хамериканската музика и най ве4е R&B i Hip-Hop  Mr. Green

оба4е освен право хоро мога да играя "Елено моме"  Flutter тъй 4е ако някоя се е заженила ще му тропна с удоволствие едно хорце ако ме пУкани. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Цитат
оба4е освен право хоро мога да играя "Елено моме"   тъй 4е ако някоя се е заженила ще му тропна с удоволствие едно хорце ако ме пУкани.

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Ако се разведа и оженя наново непременно ще те поканя! Ти ще водиш хорото!

А иначе си добре дошла за ежедневната ни сутришна гимнастика  newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 Само трябва да видиш Оливия как тропа newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 9
сладунката Оли, представям си я  Hug

забравих да кажа, 4е мойта половинка съвсем скоро ми подари албума на IL DIVO, божествени са, 4етерима оперни певци, взех 4е даже се влюбих в единия  Embarassed  Laughing.Страхотни са, такива гласове.....мамма миа.
Виж целия пост
# 10
Моя и право хоро съм го нау4лила да играе,ама горкия все не6о 6е оплете краката..И в на4алото брои стъпките, eins,zwei drei...eins... smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 11
Не, не слушам....Нямам време, а и нищо нямам. Всъщност имам няколко диска, но те са хора /мога и аз с Олито да тропна  Wink/ и православна.....А и за радио нямам време..... Sad
Виж целия пост
# 12
Да, от народна до Д2, Белослава, Кафе, Васил Найденов, Камелия Тодорова .. други сега се не сещам  newsm78
Виж целия пост
# 13
О,да и в момента слушам такава yesyes Мъжа ми слуша много народна музика,аз съЩо я харесвам,едно време ходех на народни танци.Ина4е лЮбимци са ми:Ъпсурд,Нина Николина,Те,Д2,БТР,ЩУРцИТЕ.Албуми имам адски много,но предимно слушам радио и това,което съм свалила от mp3.
Виж целия пост
# 14
А,забравих да кажа,4е съм фенка на Ибряма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия