Туба и Мурат...и техните роли: Аси и Демир...Хасрет...Саваш - Единствени-тема 31

  • 69 760
  • 716

Анкета

Кой от новите партньори на Туба и Мурат ви харесва повече и защо?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 645


лъчезарната Туба
Виж целия пост
# 646
Виж целия пост
# 647
askasone ни е подготвил нов клип за Аси и Демир

http://www.youtube.com/watch?v=J3u6dWLUyxk

Виж целия пост
# 648
Лелеее, от кога не бях влизала в тая тема! Здравейте, момичета  smile3525
Виж целия пост
# 649
Сигурно след месец ще повторят Аси. newsm78
Виж целия пост
# 650
 
Виж целия пост
# 651
 HugЗдравейте! Понякога влизам в тази тема,да прочета как са настроенията а и защото гледам ЛиН с Мурат и Нургюл. Миналата година почнах да гледам "Аси" защото Шеф Hugме запали за този филм. Току що в другия форум прочетох нейният стойностен и задълбочен коментар за Туба,за отношенията между Мурат и Бурчин,за мурат като актьор. Надявам се че ще ви бъде интересно да ги прочетете и вие.  Hug
Виж целия пост
# 652
Сигурно след месец ще повторят Аси. newsm78

сериозно. От една страна- защо чак след месец, а от друга- супер, че все пак се светнаха от Нова ТВ да я повторят. Къде го чете?
Виж целия пост
# 653
 
Виж целия пост
# 654
 
Виж целия пост
# 655
Сигурно след месец ще повторят Аси. newsm78

сериозно. От една страна- защо чак след месец, а от друга- супер, че все пак се светнаха от Нова ТВ да я повторят. Къде го чете?

Дано да е вярно. Сигурно ще го дават по Диема след края на Изгубени години????

По канал Д как си повтарят рейтинговите филми - сега повтарят и Аси и 1001 нощ. Нашите телевизии често бъркат в преценките си за най-харесваните филми.....
Виж целия пост
# 656
Сигурно след месец ще повторят Аси. newsm78

сериозно. От една страна- защо чак след месец, а от друга- супер, че все пак се светнаха от Нова ТВ да я повторят. Къде го чете?

Дано да е вярно. Сигурно ще го дават по Диема след края на Изгубени години????

По канал Д как си повтарят рейтинговите филми - сега повтарят и Аси и 1001 нощ. Нашите телевизии често бъркат в преценките си за най-харесваните филми.....

Точно! Тогава ще си припомним много забравени моменти. Сега знаем и повече за артистите и за техните взаимоотношения. Ще е интересно да наблядаваме развитието
на любовната им история.
Виж целия пост
# 657
HugЗдравейте! Понякога влизам в тази тема,да прочета как са настроенията а и защото гледам ЛиН с Мурат и Нургюл. Миналата година почнах да гледам "Аси" защото Шеф Hugме запали за този филм. Току що в другия форум прочетох нейният стойностен и задълбочен коментар за Туба,за отношенията между Мурат и Бурчин,за мурат като актьор. Надявам се че ще ви бъде интересно да ги прочетете и вие.  Hug

За кой форум говориш?
Виж целия пост
# 658
HugЗдравейте! Понякога влизам в тази тема,да прочета как са настроенията а и защото гледам ЛиН с Мурат и Нургюл. Миналата година почнах да гледам "Аси" защото Шеф Hugме запали за този филм. Току що в другия форум прочетох нейният стойностен и задълбочен коментар за Туба,за отношенията между Мурат и Бурчин,за мурат като актьор. Надявам се че ще ви бъде интересно да ги прочетете и вие.  Hug

За кой форум говориш?

Аз го четох в Asi-bg
Виж целия пост
# 659
HugЗдравейте! Понякога влизам в тази тема,да прочета как са настроенията а и защото гледам ЛиН с Мурат и Нургюл. Миналата година почнах да гледам "Аси" защото Шеф Hugме запали за този филм. Току що в другия форум прочетох нейният стойностен и задълбочен коментар за Туба,за отношенията между Мурат и Бурчин,за мурат като актьор. Надявам се че ще ви бъде интересно да ги прочетете и вие.  Hug

HugЗдравейте! Понякога влизам в тази тема,да прочета как са настроенията а и защото гледам ЛиН с Мурат и Нургюл. Миналата година почнах да гледам "Аси" защото Шеф Hugме запали за този филм. Току що в другия форум прочетох нейният стойностен и задълбочен коментар за Туба,за отношенията между Мурат и Бурчин,за мурат като актьор. Надявам се че ще ви бъде интересно да ги прочетете и вие.  Hug

За кой форум говориш?

Аз го четох в Asi-bg

Позволявам си да постна / дано Шеф  smile3525 smile3525 smile3525 няма нищо против/ нейния анализ и коментар :


Помествам това мое мнение в Новини и Клюки не с цел да правя анализ , а слухове и клюки, които от месеци намирам в сайтове и форуми , но вече „ обработени” от моето възприятие. Прочетох доста загатнати неща за актьорите в различни теми - Мурат, Туба, Бюлент, Бурчин...само те си знаят истината каква е.

Туба Буюкюстун е сложна личност. Тя е скромна и се старае да бъде открита. Става все повече уверена в себе си. Самотното детство дава отражение в контактите й с останалите; затова тя винаги контролира себе си, мислейки за резултатите от своите действия във всеки момент, благодарение на прякото напътсвие на родителите си и на самата Томрис, която я обича като своя дъщеря. В интервюто й за Азербайджанската телевизия тя казва : „ Мисля , че съм доста жестока към себе си. Често се обвинявам, когато има проблеми.’ С развитие на актьорската професия , тя става все по-открита за обкръжението си и феновете си. „ В миналото аз не разговарях с никого, даже не знаех , дали тези хора са мои връстници. Вие може би ще кажете , че това е проблем на доверието. Аз съм много стеснителна. Това влияе много и на моята актьорска игра.”
Без специално образование тя играе Зарифе в сериала на Джаган Ирмакс «Çemberımde Gül Oya» , а след това В „ Под липите” и в «Аси».Томрис много й вярва и разчита на нея. „ Тогава аз не разбирах това” – казва тя , когато говори за своите актьорски проби. ‘ Нужен ми е силен човек, който знае какво иска, който вярва в любовта и ще направи така, че аз да му повярвам!” А когато репортерката и казва : „ Но това не означава , че си само красива девойка с големи очи” – тя отговаря – „ Много девойки са по-красиви от мен, но това не е парад за красавици . Това е Турция , и това е тук!” – отговаря тя.
Сега Туба е Мега звезда – ухажват я за партньорство и режисьори , и актьори. И съм доволна от едно мое мнение за тази актриса, която бе за мен напълно непозната. Който е следял мои мнения за 1001 нощ миналата година , тогава , когато напусках форума , за да гледам поредния епизод на Аси , споделих , че Туба е доста по-добра актриса от Бергюзар и то в момент , когато всички „луднахме” по 1001 нощ.
Това е Туба- тя няма „ издънки” - не е в обектива на нощните папараци по баровете; уважава колегите си ( които бяха загрижени за нейното здраве по време на снимките на 2 сезон на Аси и бе на път да се откаже от по-нататъшно участие и благодарение на тях и особено на режисьора Джевдет продължи да играе.) Говори се, че именно тя е повлияла на Сами да бъде добър баща и да не прекъсва контакта с 10-годишния си син.
В личен план – на Туба й трябва мъж, уверен в себе си, силен, независим и снисходителелен към грешките на другите. С Туба той би бил хармоническа двойка защото тя е рефлективна, чуствителна и малко тревожна. А дали Сами ще бъде нейната надежна опора - поживем, увидим- казват руснаците!

Мурат – Бурчин

Зад всеки преуспял мъж, стои една прелестна жена . Но определено тази семейна двойка имат нужда от свой пиар – психолог, свое пресс- аташе/рецезент , който винаги да бъде зад Мурат , когато дава интервюта. А доста глупости изговори напоследък. Все още няма нито едно обръщение на Мурат към своите фенове, където той би помолил учтиво , а и настоятелно, да се отнасят уважително към Бурчин. Животът им навярно е ад, поне за Бурчин. А и на Мурат не са безралични нейните преживявания. Любовта на неговите фенове след участието му в Аси и недолюбването им към Бурчин , са повод за сериозни емоции. В няколко турски медии , а също и сред арабски фенове на сериала, се появиха вече доста огорчени от изказванията на Мурат. Даже някои се заканиха да му устроят ловна гонка! Сред телевизионните среди се появиха даже слухове, че по-скоро това е дело на великия баща Терзиоглу, на когото не се е понравила безпардонноста на младежа от Коня и който в момента се снима във все още несакциониран от него сериал – Любов и наказание, заедно с Нургюл.
Доста влиятелния семеен клан Терзиоглу не успява напълно да направят звезда от Бурчин. . Бащата – собственник на киностудия и звукозаписни студия; сестра й работи в ТВ, омъжена за режисьор; брат – кинооператор; няколко поколения в кино- телевизионния бизнес. Сама Бурчин е казала в свое интервю: " Аз не се замислих при избора на професия; моето семейство и моят произход определи и аз не съм се и замисляла, че мога да се занимавам с нещо по-различно”. Слухове се носят още при стартирането на сериала „ Буря”. На режисьора Юсуф Kurçenli ( същия режисьор, който направи Туба звезда във филма Попитай сърцето) веднага било дадено условие, че в главната роля ще бъде Бурчин. След безславния завършек на сериала , самия режисьор е споделил , че ако вместо Бурчин , той е снимал в ролята някоя слепо-няма девойка , резултата ще бъде един и същ.Повече той не я режисирал.
Интересно е било и избора на Мурат в Аси
Слуховете са , че първоначално ролята на Демир е трябвало да изиграе Бюлент Инал. И двамата с Туба са току -що приключили сериала „ По липите”, предстоял нов сезон с избора на актьори за новите проекти. Но в последствие Томрис отклонила предложението си към Бюлент и след няколко размисли бил поканен Мурат. Може би съществена роля е изиграло наличието на акции в киностудията Асис на Томрис от клана Терзиоглу. А Мурат с Бурчин са вече сгодена двойка, след приключване на сериала Буря. Желанието на двойката е и Бурчин да играе една от водещите роли – ролята на Дефне, но благодарение на Тюлай Гюнай и Четин Текиндор, които са партньори на Селма Ергенч в съвместни филми – Томрис възлага ролята на Дефне на Селма. Дори пред самото стартиране на 2 сезон на сериала ( 2008г.) , след сватбата им и последвалото участие на Мурат във филма Есенни страдания , отново се появява въпроса за въвеждане на Бурчин в сериала в ролята на Инджи, още повече че Мурат се настанява с Бурчин в самостоятелна къща в Антакия по време на снимките. Но присъствието на Бурчин не се възприело добре от колегите им и виновна за тази ситуация е била самата Бурчин, заради недоброжелателното й отношение към тях. Туба почва да прави нервни кризи и влиза в болницата на няколко пъти в болница. Добрите медицински изследвания и напътствията на Томрис и Джевдет я склоняват да продължи участието в сериала. Дори и да не са верни тези слухове, все пак нещо се е случило в Антакия по време на нейното присъствие. Допълнителен повод за напрежение са финансовите затруднения на компанията “ Asis” след оттегляне на активите на клана Терзиоглу от компанията. Това преопределя и съвместната работа на Томрис и Мурат.

След приключване на сериала Аси, Мурат се оказва без никакви предложения за бъдещите 4 проекти на Томрис за новия сезон. Голямо е разочарованието на семейната двойка след отказа на Томрис да повери водещите роли на Мурат и Бурчин в сериала "Bu Kalp Seni unutur му?". Като реверанс към Бюлент , Томрис му възлага главна роля , заедно с партньорката на Джемал от „ Issiz Adam” – Мелиса. Семейството на Бурчин успява да уреди водеща роля в нова комедия , Мурат все още е без водеща роля и участва само като в сериала на съпругата си , в ролята на полицай. Все пак преговорите с компания TMC , в лицето на Ерол Авджъ и Кудрет Сабанджъ , Мурат вече е главен герой в сериала „ Любов и Наказание „. Сипе хвалебствия към партньорката си Нургюл , а Ерол и Кудрет ги величае в своите интервюта. По всичко изглежда , че тандем Томрис-Мурат вече не съществува. Бъдещето ще покаже....

Мисля да спра до тук. Пиша толкова лоши неща за един млад и обещаващ актьор , който до участието му в Аси и връзката му с влиятелно семейство , е бил само един второразряден актьор, не завършил все още машинното си инженерство , а сиянието на филмовата му звезда е непостоянна. А относно Бурчин – казват , че тя вече е по-спокойна; направила си лека фейс корекция на нос и лице в Германия. И дано вече да не фигура в медиите за нейните алкохолни изцепки, които впрочем не са от сега . Още през 2006г. в. Сабах , в раздел ‘ златна младеж’ пишат за отнети шофьорски права заради нетрезво състояние! А Мурат трябва най-сетне да си даде сметка , защо екипа на Аси масово отказа да присъства на сватбата му и никой не е по-велик от собственното си его!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия