Въпросче за бибероните !!!

  • 589
  • 9
    Zdraveite mami4ki !!!  Flutter
 Naskoro pusnah temata za nai-dobrite bebe6ki 6i6eta.Iskam da blagodarq na vsi4ki ,koito mi otgovoriha.Sega oba4e se 4udq za ne6to drugo.Koi sa po-dobrite biberoni  Thinking- silikonovite ili kau4ukovite.Nqkade sre6nah mnenie, 4e kogato bebeto svikne s kau4ukov biberon i posle ne iska silikonoviq, za6toto e po tvard.Napravi mi vpe4atleni , 4e na CHICCO biberonite sa samo kau4ukovi- a sam sklonna da vqrvam, 4e tova e dobra marka bebe6ki produkti.
  Vie na kakvo mnenie ste-koi bibi sa po- dobri?
  Blagodarq za va6ite mneniq i se izvinqvam , ako temata koqto puskam se povtarq.  Peace
Виж целия пост
# 1
Пробвала съм и каучукови и силиконови. От топлото мляко ли, от изваряването ли незнам, обаче каучуковите се раздуха и станаха едни побелели. Говоря за тези на Чико. За това минах на силиконови и на шишетата и залъгалката.
Виж целия пост
# 2
Ние също сме със силиконов, по-издържливи са от каучуковите, макар че ги дъвче здраво със зъби.
Виж целия пост
# 3
Чико има и каучукови и силиконови Simple Smile
Купи си такива биберони, каквито са и на шишетата. Гледай това, което се захапва да не е много дебело, Ради ги плюеше едни, които уж бяха за 0-3 месеца, но й бяха огромни на устата.
Както писах и в темата за шишетата, тя няма претенции дали да е каучуков или силиконов.

А и не се занимавай с бибероните, ние имаме ШЕСТ и нито една не съм купила аз  hahaha
Виж целия пост
# 4
bgbubu, що не вземеш да пишеш на кирилица? По-лесно е за четене и повече майки биха ти отговорили. Ако си забелязала, около 95% от потребителите тук пишат на кирилица.
По темата ти:
За каучуковите биберони
каучуков или силиконов биберон?
През колко време сменяте бибероните?
Въпроси за новородено бебче
Трябва ли да са еднакви бибероните ?
Приятно четене! smile3529
Виж целия пост
# 5
Ти не щеш ли да кърмиш? Преди да си накупиш шишета и биберони, прегледай Кърменето - библиотеката. Кърменето е най-големият подарък, който можеш да дариш на бебето си и на себе си. Разгледай и това: http://karmene.greatnow.com/Index.htm
Виж целия пост
# 6
Залъгалките. В началото бебка не харесваше силиконовите и й давах каучукови.
За шишетата - винаги сме били със силиконови.

По принцип казват, че годността на силиконовите биберони е 3 месеца, а на каучуковите 1 месец.
Виж целия пост
# 7
Ние сме със силиконови и сме доволни! Каучуковите се късат!
Виж целия пост
# 8
Ти не щеш ли да кърмиш? Преди да си накупиш шишета и биберони, прегледай Кърменето - библиотеката. Кърменето е най-големият подарък, който можеш да дариш на бебето си и на себе си. Разгледай и това: http://karmene.greatnow.com/Index.htm
  Razbira se , 4e 6te karmq.Samo karma da imam.A pitam za bibkite, za6toto nali 6te si imame zalagalka i 6i6ence za 4ai4e protiv koliki i t.n.
Виж целия пост
# 9
Razbira se , 4e 6te karmq.Samo karma da imam.A pitam za bibkite, za6toto nali 6te si imame zalagalka i 6i6ence za 4ai4e protiv koliki i t.n.
Кърма ще имаш - само 3% от жените не могат да кърмят по физиологични или медицински причини Wink, защо ви е залъгалка - пусни на търсачка - има теми, но кърмените деца не искат, те си получават удоволствието от сученето, а и бибероните могат да повлияят отрицателно на кърменето. Относно чайчетата против колики - те се дават с лъжички по съвсем малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия