избелване на зъби в домашни условия

  • 37 179
  • 24
гледах за подобна тема и не намерих
общо взето ме интересува системите за избелване ползвалили сте и доволни ли сте
аз от няколко дена гледам и може да се каже,че се чудя коя да си купя
ще копирам системите и ако някой е ползвал да сподели мнението си

1      Whitestrips Classic*
Избелва зъбите след 5-тия ден. * 56 Ленти: * 28 за горните зъби * 28 за долните зъби.
    * Избелва вашите зъби за 12 месеца. * Безвредна за емайла – същата съставка, която използват зъболекарите.
    * Те са толкова удобни за носене, че можете да ги използвате почти по всяко време, навсякъде.
    * Можете да избелвате докато вземате душ /приготвяте се сутрин, четете/гледате телевизия, проверявате си електронната поща или дори пътувате към работа
Носи лентите:
14 дни (30 минути, два пъти дневно)
Технология:Традиционни пероксидни ленти
Цена:65 лв.

2      Whitestrips Premium*
Клинично доказано премахва петната появили се за 14 години, само за 7 дни
    * 28 ленти: 14 за горните зъби, 14 за долните зъби
    * Допълнителна избелваща възможност. 28 Премиум Ленти
    * Запазва емайла – безвредна съставка, използвана от зъболекарите
Носи лентите:
7 дни (30 минути, два пъти дневно)
Технология:Традиционни пероксидни ленти
Цена:70 лв.

3 Whitestrips Premium Plus     *
Започвате да виждате резултата само след 3-тия ден
    * 10 дневна Стоматологична избелваща формула
    * Запазваща емаила – същата съставка, която използват зъболекарите
    * Използвайте 2 пъти по 30 минути дневно, почти навсякъде, където и да е!
    * Допълнителни Premium Whitestrips за по трайно избелване
    * 40 ленти: 20 за горните зъби, 20 за долните зъби
Носи лентите:
10 дни (30 минути, два пъти дневно)
Технология:Традиционни пероксидни ленти
Цена:85 лв.

4 Whitestrips Advanced Seal
Нейната новаторска прилепваща формула държи Whitestrips (бели ленти) на място, така че можете да си свиркате с радиото, да вземете душ, и дори да пиете вода, докато избелвате!Формулирана със същия избелващ компонент безопасен за емайла, който използват стоматолозите, Crest Whitestrips Advanced Seal е система за избелване на зъбите, която премахва повърхностните петна и тези под емайла.Използвайте ги 14 дни и ще имате по-бели зъби задълго.Използвайте Crest Whitestrips Advanced Seal веднъж дневно за 30 минути. Ще започнете да виждате по-бели зъбите си след 3 дни, а пълни резултати след 14.
Как действа:
Crest Whitestrips Advanced Seal съдържа тънки, гъвкави ленти, покрити с гел за избелване на зъбите, съдържащ водороден пероксид и са проектирани да съвпадат и да прилепват с вашите зъби. Технологията Advanced Seal съдържа уникален пероксиден гел, който прилепва плътно по зъбите, за да премахне петната натрупани под зъбния емайл, като видимо избелва вашите зъби. Всъщност те прилепват толкова добре, че можете да пиете вода, докато избелвате.
* Дизайнът на всички Crest Whitestrips осигурява контролирано количество пероксид, което ограничава излагането на неговото въздействие.
* Crest Whitestrips избелват само естествените зъби; те не избелват коронки, зъбни облицовки, пломби или протези.
* Crest Whitestrips няма да навредят на работата на зъболекарите.
    * Можете дори да пиете вода, докато избелвате с Crest Whitestrips Advanced Seal.
 * Моделира се и прилепва на зъбите
    * Премахва се лесно и чисто
    * Виждате резултати след 3 дни
    * Гарантирано избелващ ефект,  който трае 12 месеца.
    * за 14 дни 1 път дневно
    * 28 бр ленти
оси лентите:14 дни (30 минути, един пъти дневно)
Цена:85 лв.



Виж целия пост
# 1
Най-добре се възползвай от услугите на зъболекар и зъботехник, които да ти направят отливки и да ползваш гел за избелване докато спиш. Ефект има. Но си трябва и поддръжка  Wink
Виж целия пост
# 2
Най-добре се възползвай от услугите на зъболекар и зъботехник, които да ти направят отливки и да ползваш гел за избелване докато спиш. Ефект има. Но си трябва и поддръжка  Wink

Как се движат цените ориентировъчно за такава порцедура?
Виж целия пост
# 3
Най-добре се възползвай от услугите на зъболекар и зъботехник, които да ти направят отливки и да ползваш гел за избелване докато спиш. Ефект има. Но си трябва и поддръжка  Wink

Как се движат цените ориентировъчно за такава порцедура?

Зависи от препарата и зъболекаря  Wink.
Моята взема 300 лв.
Виж целия пост
# 4
лично за мен би било  много неудобно да спя с тях
а относно избелване в стоматологичните кабинети за мен лично не си заслужава имам позната работеща в такъв кабинет ,където ги правеха от пълна промяна та ми  беше споделила ,че ефекта е около 6-9 месеца цената е около 800лв и според мен не си заслужава ако има по евтин вариант например от 100-200-300лв
Виж целия пост
# 5
От предложените бих си купила последните, поне като реклама са най обещаващи.
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375650.0 това е другата такава тема Peace Обсъждани са вторите лентички мисля, на някой се появи чувствителност на зъбите докато ги ползваха Sad И аз следя темата засега, не мога да се престраша още пък и не е само 1 продукт за домашно избелване на пазара и това още повече обърква Rolling Eyes Тези цени информация откъде си ги взела, защото в сайта на Крест http://www.whitestrips.bg/ не ги виждам всички продукти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
аз си взех вторите от описаните по горе Simple Smile тази сутрин обаче се успах за работа и нямах много време да ги лепя Simple Smile затова ще почна тази вечер - ще  ви пиша пак след 7 дена да видим дали ще има ефект
Виж целия пост
# 8
happy_aneta ] ще чакам да споделиш отзиви
аз мисля към някоя от лентите да си взема и една от двете пасти но разбирасе пак съм в дилема
Crest Vivid White
Поглезете се с ослепително избелване на зъбите плюс ободрителен ментов аромат с паста за зъби Crest Vivid White Striped. Съдържаща WhiteBond™ защита, тя избелва зъбите като полира петната и действа като зъбно избелващ протектор, който помага да избегнете появата на нови петна. Окончателният резултат? По-бели зъби и здрава, красива усмивка.
При четкане:
• Избелва зъбите като премахва повърхностните петна
• Освежава дъха
• Предпазва от зъбни кухини
• Предпазва от зъбен камък
• Премахва плаката
Цена - 15 лв
или
Supersmile
Създадена от Др. Ъруин Смиджъл, Председател на Американското Сдружение за Дентална Естетика и „баща на естетическата стоматология,“ Supersmile е различна от всяка друга избелваща паста за зъби или паста за пушачи. Тя е паста за зъби # 1 препоръчвана от козметични стоматолози по света и причината е основателна. Повече от всяка друга паста за зъби, Supersmile Избелваща Паста за Зъби прави зъбите ви гладки и чисти.
Това е единствената паста за зъби, която премахва ясния, лепкав филм (наречен протеинова пеликула), по който залепват плаката и петната. Крайният резултат? Супер усмивка -  блестяща, очарователна усмивка, която осветява стаята, бели, гладки зъби, свеж дъх и по-здрави венци. Това е единствената паста за зъби, която премахва ясния, лепкав филм (наречен протеинова пеликула), по който залепват плаката и петната.
Паста за зъби Supersmile е доказан победител сред знаменитостите (включително Кейт Мос, Джони Деп, Линда Еванджелиста и Адам Сандлър), Supersmile избелваща паста за зъби е паста #1 препоръчвана от козметични стоматолози по света за поддържане на бели, здрави и блестящи, естествени зъби. Supersmile избелваща паста за зъби и паста за пушачи може да избели петната от тютюнопушенето и обезцветените зъби. Тя действа и върху коронки, скоби и зъбни протези. И така какво чакате?
Не е ли време да направите вашата усмивка супер усмивка с домашна процедура за избелване на зъби?
SUPERSMILE Професионална Избелваща Паста за Зъби с CALPROX и флуорид е най-препоръчваната паста за зъби от естетични стоматолози по света. Тя отстранява повърхностните петна, причинени от кафе, чай, тютюн и червено вино и прави зъбите блестящи и забележимо по-гладки без остри абразиви.
SUPERSMILE полира зъбите 273% по-ефективно от водещата национална марка.
 Цена:50 лв
Damaris ще ти пусна сайта на лична от където съм копирала всичко за да не се сметне за реклама
Виж целия пост
# 9
Ще пиша да Simple Smile от кога си мечтая да ги пробвамм, дано не остана разочарована
Виж целия пост
# 10
Момичета, преди 8 мес. ползвах лентичките на Крест за 7 дни. Да, има ефект след 4я ден, но крайния резултат е един нюанс, не повече. Интересно че те полират зъбите, стават лъскави и може би отразяват светлината и затова изглеждат по-бели. Но както е по рекламните снимки с лентички не може да стане. Това което е по снимките е или фотошоп  Laughing или фасети. Дори професионалното избелване в кабинет не дава перфектен резултат. Пастата на Крест съм я ползвала след лентичките - не даде същия резултат. Донесоха ми лентички за 10 дена от САЩ - 35 дол. /къде по евтино от цената която е посочена по-горе/. Могат да се ползват макс. 2 пъти годишно. Пазете венците.
Виж целия пост
# 11
Светла Илиева мерси за мнението  Hug
то на снимки по интеренет или рекламни клипове е ясно,че има обработка
мен лично дори и два-три нюанса ме устройват (да се има в предвид,че не пуша, не пия кафе,а чай пия само като съм болна така ,че нямам петна или пожълтявания причинени от изброените неща  )
Виж целия пост
# 12
Аз съм използвала пасти Crest и смея да твърдя,че са доста добри.Досега не ги бях срещала  в Бг..Лично аз съм си ги купувала от Гърция.Там ги има във всички супермаркети.Но преди да започнете избелване в домашни условия,мисля че трябва да се посети зъболекар,който задължително да ви почисти зъбния камък( ако имате такъв) Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Избелването с ленти и други препарати в домашни условия не е безобидно, дори напротив. Много често се стига до нарушаване на емайла и гладкостта на зъбите. Същото важи и за избелващите процедури, които се правят в скъпи клиники на цени 700-800 лв. Най доброто решение при променен цвят на зъбите е почистване на зъбен камък и избелване с ултразвук през пролетта и есента.Цените са около 80- 100 лв. В чужбина например зъболекаря не започва да работи преди да изчистил зъбния камък - това разкрива истинското състояние на венците и зъбите и позволява по ефикасното им лечение.
Виж целия пост
# 14
Момчо, по -елементарно нескопосан начин за реклама не бях срещала скоро. ако са ви толкова добри пропудките просто се свържи с администратор, поръчай си официална реклама и си плати. Смешно о пошло е да качиш на първа страница всички теми за избелване на зъби с реклама на някакъв вълшебен продукт, който не докарва от продажбата си достатъчно средства, за да се рекламира регламентирано. Считай го за предупреждение за налагане на бан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия