Пак за БЦЖ-то.....

  • 477
  • 5
До сега белега ни(ако мога така да га нарека) от БЦЖ беше червен и подут с големината на зърно от леща, но от вчера е доста по-голям с гноевиден връх и много по-подут....обадих се на лекарката ни и тя ми каза, че при някои деца ставало така....каза да не го пипам с пръст и след баня да слагам само стерилна марля....притеснявам се-това все пак е гной.....имали ли сте такъв проблем???
Виж целия пост
# 1
Точно преди седмица писах такава тема  Laughing
В понеделник докторът като видя това Нещо, каза, че не трябва да е така и го проби със стерилна игла и изчисти цялата гной, после сложи марля да се доизчисти и на вечерта не трябваше да мажем там с олио след банята, а да го изтрием с риванол или спирт. Сега вече е супер.
Виж целия пост
# 2
нормално. Аз си спомням собствената ми БЦЖ ваксинация в V клас-ужасно гадна работа Grinning
Виж целия пост
# 3
Мехурчето ще се спука и гнойта ще изтече.Така беше и при дъщеря ми, само дето никой не се сети да ме предупреди и изпаднах в ужас при вида на раната. Shocked
Обади се на лекарката, за да ти каже с какво да го дезинфектираш когато се случи /аз не си спомням/.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите!!!
Лекарката каза, че при някои деца ставало така и не трябва да се пипа нито пука с игла.....
Виж целия пост
# 5
Лекарката каза, че при някои деца ставало така и не трябва да се пипа нито пука с игла.....

Точно така ни казаха и на нас. След време от самосебе си се оправи. Но наистина отне доста време - може би 3-4 месеца (е, не беше толкова зле през цялото време).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия