Къде в Пловдив??? - 11

  • 64 907
  • 747
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив??? - 10"

Предишни теми

Виж целия пост
# 1
Искам да попитам този магазн на КК в кичука някакъв аутлет ли се води или е редовен магазин?Понеже чух,че някъде имало аутлет,ама не разбрах къде е?  newsm78   Търся подходящи летни обувчици за прохождане и на сносна цена   Peace
Виж целия пост
# 2
Копвам си поста от другата тема  Laughing

Предстои ни ремонт и ми трябва помощ.
1. От къде и каква хубава блажна боя . И латекс също. Къде има най-голямо разнообразие от цветове - освен местата където тонират.
2. От къде плъзгаща стъклена врата  - трябва ми за банята.
3. От къде да си поръчам мрежи за прозорците с рамка , която да се закрепя към дървена дограма.
4. По интересни и нестандартни лампи.
За сега това се сещам. Не ми се обикаля , защото съм с малкия по цял ден , а с него ми е невъзможно.
Виж целия пост
# 3
Да се запиша и аз
Виж целия пост
# 4
Копвам си поста от другата тема  Laughing

Предстои ни ремонт и ми трябва помощ.
1. От къде и каква хубава блажна боя . И латекс също. Къде има най-голямо разнообразие от цветове - освен местата където тонират.
2. От къде плъзгаща стъклена врата  - трябва ми за банята.
3. От къде да си поръчам мрежи за прозорците с рамка , която да се закрепя към дървена дограма.
4. По интересни и нестандартни лампи.
За сега това се сещам. Не ми се обикаля , защото съм с малкия по цял ден , а с него ми е невъзможно.

в големите магазини - препоръчвам в Пловдив Баумакс , там и врати има и тонират.
Виж целия пост
# 5
Искам да попитам този магазн на КК в кичука някакъв аутлет ли се води или е редовен магазин?Понеже чух,че някъде имало аутлет,ама не разбрах къде е?  newsm78   Търся подходящи летни обувчици за прохождане и на сносна цена   Peace
Магазинчето в Кичука - Мечо Пух го наричат аутлет. До колкото знам само там има намалени модели на КК.
Виж целия пост
# 6
За да не е само запис - minimo, за блажна боя ти препоръчвам да вземеш на водна основа, т.е. вече не може да се нарече блажна, но това са най-съвременни методи за боядисване. Предимствата са, че не мирише, разрежда се с вода, изсъхва за 1 час, срок на годност поне 7години и пр. Има много хубави матови и гланцови цветове.  Като марка ти препоръчвам на  Dufa - просто защото скоро аз съм мазала с такава, иначе и българските марки имат - прим.Мегахим. Има ги в повечето магазини. Кажи в кой квартал си - за да те насочим към магазин. Peace
Виж целия пост
# 7
Терис срещу Полицията на Васил Априлов можеш да разгледаш
Киров и Син също имат нисък клас
Рум Нева - отстрани и отдолу
Едно време имаше и един по пътя за Прослав, отстрани на ресторант Чадърите

Благодаря  Hug
radostche_plovdiv, малко е извън темата... но ако сте взели български плочки... ако може да кажеш коя точно серия и точен цвят... Май е по-добре на лични  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Случайно някой да знае къде в Пловдив мога да си купя истинска къна за коса/ама да е проверена/?Или ако някой  пътува до Турция и може да ми купи,ще съм много задължена.
Виж целия пост
# 9
 Hug
Виж целия пост
# 10
Нашият латекс е Dulux и сме много доволни. Английски е, имат много цветове, лесно се чисти. Бояджията ни го препоръча. Не знам точно как да ти обясня магазина Simple Smile По улицата за херургиите. Тя заобикаля Альоша, има един светофар и като минеш светофара някъде в ляво е магазина. Натам по улицата има бариера и на следващия светофар се свива за Мола  Laughing Дано разбра нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Нямам конкретна питанка и  отговор дори  Blush ,ама да не ви изгубя.
Виж целия пост
# 12
За да не е само запис - minimo, за блажна боя ти препоръчвам да вземеш на водна основа, т.е. вече не може да се нарече блажна, но това са най-съвременни методи за боядисване. Предимствата са, че не мирише, разрежда се с вода, изсъхва за 1 час, срок на годност поне 7години и пр. Има много хубави матови и гланцови цветове.  Като марка ти препоръчвам на  Dufa - просто защото скоро аз съм мазала с такава

Отличен съвет!
Дюфа има във фирмения магазин на Кукленско шосе, срещу бившата тухларна.
Виж целия пост
# 13
Случайно някой да знае къде в Пловдив мога да си купя истинска къна за коса/ама да е проверена/?Или ако някой  пътува до Турция и може да ми купи,ще съм много задължена.
*Люба*
 Моя приятелка ми купува от  Изгрев / от братята роми /. Само с такава се боядисвам вече почти 10 години  Peace
Виж целия пост
# 14
Някой скоро ходил ли е до Мечо Пух. Дали са пуснали пролетни обувки или още е само зимно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия