gadeneto

  • 1 169
  • 21
Zdraveite, bremenna sum v 8 sedmica i uzasno mnogo mi e lo6o i mi se gadi prez cqloto vreme.. moqt lekar mi izpisa Degan ,no neznam kato 4eta listovkata dali da go piq.......nqkoi  moje li da mi dade savet po vuprosa.... Thinking  MERSI!
Виж целия пост
# 1
Аз имах същите проблеми и пих и деган и церукал,но не ми действаха и даже се наложи да постъпя в болница,защото и повръщах.Там ми даваха левомепромазин по 1/4 сутрин и вечер и всичко отшумя.Пия го все още,но само вечер пак по 1/4,защото иначе пак ми се гади.Питай лекаря и ако той прецени пробвай и с него,аз поне останах доволна.Желая ти леко бременеене и дано всичко отшуми без много лекарства  bouquet
Виж целия пост
# 2
Хапвай си пуканки,помагат Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не се тъпчи излишно с лекарства, гаденето ще отмине скоро и аз бях така до към 3- 4 месец.
Виж целия пост
# 4
Аз отскоро се отървах от гаденето и повръщането. НАпълно те разбирам. Но това е нормална реакция на организма. Е, към третия месец отшумява. На мен много ми помагаха солетите. Като осетя че ми се гади и хапвах по някоя друга солетка. ДАно и на теб ти помогнат. Леко бременеене и малко притеснения ти пожелавам!
Виж целия пост
# 5
Сутрин преди ставане си полежи, нагласи си до главата някакви сухари да обират стомашните сокове. Не пий натурални сокове - по-добре някакви успокояващи стомаха чайчета. Избягвай суровите кисели плодове и зеленчуци. Ще отмине до 4-тия месец без да усетиш.
Виж целия пост
# 6
Не се тъпчи излишно с лекарства, гаденето ще отмине скоро и аз бях така до към 3- 4 месец.

Подкрепям това мнение, гаденето е напълно нормално.
Почивай си повече и пии течности, сокове, чайове.
После отминава.

Успех!
Виж целия пост
# 7
Po-dobre ne pij lekarstva, a gledaj da zakusvash sutrin vednaga shtom stanesh. Az pieh chaj ot lajka - struva mi se che ot nego mi minavashe; toj pone uspokoiava. Edna priatelka, koiato e v Germany mi kaza che tam na vsichki bremenni go preporachvat ot samoto nachalo na bremennostta:lol:
Виж целия пост
# 8
Здравей,аз съм в 7 седмица,и също сам така...но забелязох,че сутрин като си изпия един fresh от 1 портокал и 1 лимон,...малко ми олеква.Иначе почти през целия ден ми се гади,но аз имам и проблем с повръщането...не мога...понякога си мисля ,че ако повърна ще ми олекне...но не мога и това е.... #Crazy
Късмет
  bouquet
Виж целия пост
# 9
mariga, аз бях така с второто дете. Ужас!!! Направо на легло си бях, наполовина отслабнах. Та имах и друго дете на година и нещо около мене - не ме питай как съм сменяла наакани памперси.  SadЛекарят ми изписа някакви витамини с витамин B6, нищо не помогна, и третия месец откарах така. После обаче имах прекрасна бременност и фантастично леко раждане! Кураж!!! Нали има една приказка "болна майка - здраво бебе" по тоя въпрос - при мене си беше съвсем вярна! Grinning
Виж целия пост
# 10
На мен ми се гадеше докъм 4 -ия месец, после мина. Помагаха ми дъвки "Орбит" зелените. От тях спираше да ми се гади.
Виж целия пост
# 11
Ох, дано ти помине скоро. На мен ми се гади, чак ми призлява, но само от време на време - 1-2 на седмица ( и разбира се задължително през почивните дни Sick ). На мен лично ми помагат печени филиики с изкиснато сирене. Но като чета по-горните мнения май си е строго индивидулано. А за лекарства даже и не бях чувала, че могат да се прилагат newsm78
Виж целия пост
# 12
mnogo vi blagodarq za suvetite, naistina po dobre e bez lekarstva ...shte stisna zubi i tova e  Praynig.....dano po burzo mine.....
kakto kaza edna poznata " ne se stava taka lesno  mama " pregnant
Виж целия пост
# 13
И на мен ми се гадеше в началото на бременността. Мисля, че няма лекарства, които помагат. Просто се опитвай да ядеш поне три пъти на ден нещо, което ти понася на стомаха. Аз ядях сандвичи с кашкавал и сирене, солети, препечени филии, активия, бейк ролс /сухарчетата/. Чаят от мента действа също добре.
Виж целия пост
# 14
Да и аз повръщах всеки ден, но към четвъртия месец всичко приключи. Нищо не ми помагаше.
Стискай зъби, всичко ще отмине!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия