Ясли за най-малките

  • 843
  • 7
Има ли в София ясли за бебета под 1 годинка? В чужбина е нормално децата от 6 месеца да се дават на ясла, тъй като там майчинството е няколко месеца. Някой знае ли дали родителите имат тази възможност в България?
Виж целия пост
# 1
По принцип в закона е записано, че в ясли се приемат деца от 10 месечна възраст до ......нагоре.
но трудно някъде биха приели детенце толкова малко. НООООООООООО не е невъзможно, така че бъди настоятелна.
Другото са частните ясли - има ги, но таксите са изключително непосилни за мен, иначе и много по-малки деца примат.
Това е - успех!
Виж целия пост
# 2
Някой има ли информация за частните ясли? Интересувам се за София. Благодарско!
Виж целия пост
# 3
погледни тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23798.0
Виж целия пост
# 4
Нали неотдавна в новините съобщаваха за инициатива на Мин на Соц Грижи или нещо такова, жени с педагогическо или медицинско образование да се грижат за деца в частни апартаменти. Идеята беше те да получават такси от родителите, а също така и субсидии от държавата. По този начин таксите ще са поносими, грижите ще са на ниво (тъй като ще са малко деца) и ще се повиши трудовата заетост. Някой знае ли дали тази инициатива се осъществи и дали има такива "ясли" някъде в София?
Виж целия пост
# 5
О за това има да почакаме, май в провинцията 1-2 такива домове са отворили, но за София............не съм чувала
Виж целия пост
# 6
В яслата на моет синче приемат деца на 10м., това е в Студентски град 69 ОДЗ, ако те интересува,пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 7
Нали неотдавна в новините съобщаваха за инициатива на Мин на Соц Грижи или нещо такова, жени с педагогическо или медицинско образование да се грижат за деца в частни апартаменти. Идеята беше те да получават такси от родителите, а също така и субсидии от държавата. По този начин таксите ще са поносими, грижите ще са на ниво (тъй като ще са малко деца) и ще се повиши трудовата заетост. Някой знае ли дали тази инициатива се осъществи и дали има такива "ясли" някъде в София?

говориха за тома по битиви, май в "Добрата новина" ставаше въпрос за Пазарджик. Незнам дали ще има такава ясла в другите градове.
В нашата група най-малките са на 1 г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия