Цедене - до кога????

  • 540
  • 2
Ох вече ми омръзна, Йоанка не иска да суче, ве4е е на 3 месеца, а от първия месец се цедя по сто пъти на ден, нямам време за нищо друго. Не мога тепърва пак да се опитвам да я карам да суче защото след около месец почвам работа и така или ина4е пак 6те и трябва шише. Проблема е там, че вече ми изтръпна едната гърда, все едно не я усещам. Дали е опасно, някой цедил ли се е толкова упорито. Помпата е на Авент. А пък имам доста кърма, направо е грехота да я спра и да почна на изк. мляко, направо не знам, посъветвайте ме какво да правя, има ли опасност да си повредя нещо гърдите трайно(не говоря за формата) Sad
Виж целия пост
# 1
Ako ti se prepylvat gyrdite- izcezdai gi,za da ne polu4i6 mastit.Znam,4e e nepriqtno,no taka e po-dobre za beba. E,vse pak ti sii re6ava6,no az sym tvyrdo za karmata. USpeh i celuvki za bebka Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2
Tази тема е за форума за Кърмене, но както и да е. Защо да не опиташ да я накараш да суче? Дори да почнеш работа скоро, ще можеш поне сутрин и вечер да я кърмиш, а не да се цедиш. А иначе - електрическа ли ти е помпата? Може би твърде интензивно засмуква?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия