Кой иска да гладуваме утре? - 17 окт. от 15.13 ч.

  • 1 723
  • 38
Кой е следващия ден за гладуване при Лунната диета? Нали е горе-долу през седмица?
Виж целия пост
# 1
Утре 17.10 от 15:13ч.
Аз се чудя още дали да я правя тази седмица  Sad
Виж целия пост
# 2
О, супер, как щях да пропусна!

Аз хич не се чудя, че вчера и днес как се освиних... Язък ми за добрия старт!
Но тоз мой мъж как ме изкушава с чипс и шоколад... Embarassed
Виж целия пост
# 3
Абе и аз попрекалих нещо с храната - на две опаковки брускети им видях сметката за нула време днес, а съм закусвала, обядвала, вечеряла  ooooh!
Ама аз се чуда, защото предния път кантара въобще не мръдна и нещо нямам мотивация сега. но тъй като е пълнолуние утре, а нали уж ефекта е най-голям тогава може и да се прежаля пак  Tired
Пък да видим  Praynig
Виж целия пост
# 4
И аз съм на линия пак.
Между другото още не съм яла след предшната лунна диета от10-11.10. newsm68 Реших, че така и така не ми се яде много и минах на лечебния глад. Ям само плодове и пия чай с мед през 2 часа. До тука съм смъкнала вече 5 кг. и смятам да изкарам диетата 21 дни за цялостно пречистване на организма от токсини, а и доста килца трябва да смъквам /някъде 15 общо/. Като изкарам 21 дни и 10 захранване ще мина на разделно хранене и се надявам да задържа резултата.

Някой правил ли е скоро лечебен глад. На мен ми е за пръв път и се притеснявам най вече дали ще захраня правилно.

Хайде пожелайте ми успех, а и аз на вас за утрешната лунна диета.  В общи линии, ако се заинати човек може да издържи, а и стимула е голям!
Виж целия пост
# 5
Между другото още не съм яла след предшната лунна диета от10-11.10. newsm68 Реших, че така и така не ми се яде много
Ха-ха, уби ме.
Аз този път ще се включа просто защото трябва да карам само на вода заради едни кръвни изследвания, и периода почти съвпада с пълнолунието.
Виж целия пост
# 6
Включвам се и аз!
На другите фази съм пас, че при мен не действат, но на пълнолуние съм първа пушка.С лунната и разделно хранене се сборих с 9 кг, остават още 4-5   261uu
Виж целия пост
# 7
аз   Flutter добре, че ме подсетихте   bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз съм на линия пак.
Между другото още не съм яла след предшната лунна диета от10-11.10. newsm68 Реших, че така и така не ми се яде много и минах на лечебния глад. Ям само плодове и пия чай с мед през 2 часа. До тука съм смъкнала вече 5 кг. и смятам да изкарам диетата 21 дни за цялостно пречистване на организма от токсини, а и доста килца трябва да смъквам /някъде 15 общо/. Като изкарам 21 дни и 10 захранване ще мина на разделно хранене и се надявам да задържа резултата.

Някой правил ли е скоро лечебен глад. На мен ми е за пръв път и се притеснявам най вече дали ще захраня правилно.

Хайде пожелайте ми успех, а и аз на вас за утрешната лунна диета. В общи линии, ако се заинати човек може да издържи, а и стимула е голям!
Супер!Много внимавай със захранването,не бързай!
Иначе и аз съм на линия.
Виж целия пост
# 9
Ох,май и аз ще се включа ,че в един магазин до нас от една седмица зареждат една лютеница на килограм я продават и е едно към едно със домашната от едно време и няма да ви казвам как върви с топъл хляб... Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 10
Топъл хляб - в кофата!  smile3513
Представете си, от 10 дни ръфам аз едно съсухрено "Бонус"-че, колкото да не е без хич, и оня ден се връща мъжа ми и ми отрязва дебела филия топъл ръчен хляб.....  Animal Pig  #2gunfire Казах му, утре ако си купува шоколад, да си го яде, докато е на работа  Laughing

аниМ, това е чудно просто. Ще ми се и на мен да пробвам, имаме около 15 кг ябълки вкъщи, ще ни донесат скоро и круши в същото количество, само че се съмнявам да издържа, а и точно тия 2 плода хич не ги обичам. Е, ябълките поне са от поносим сорт - киселки и хрупкави.
Виж целия пост
# 11
Az преди да видя лютеничката гладувах няколко месеца и свалих около 8-9 килограма и сега покрай нея ме е страх да се кача на кантара Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 12
Добре, че пускате теми, че да подсещате дебелите Whistling.
Утре е добре да се гладува, защото е пълнолуние и било много ефективна диетата.
Ами аз пак ще се пробвам, ама този път сериозно. И без друго съм болна, дано нямам никакъв апетит. Трябва да изкарам до другия ден Praynig
Пожелавам воля на всички!!!
Виж целия пост
# 13
 И аз ще гладува с вас днес  Party  дано даи ма по-добър резултат от миналия път  Close
Виж целия пост
# 14
а някой може ли да ми каже защо ми излизат сума ти газове и въздух в червата когато гладувам? #Crazy
Много неприятно усещане,и още по-неприятно като звуци....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия