До мами,които ще раждат за втори път

  • 1 348
  • 27
Мами помагайте!!!Днес ми е термина,а от вчера ме е обзела някаква ужасна паника и ме е страх повече от първия път.Има ли и друг с мойте "проблеми"?А най-интересното е че непрекъснато ми се реве Embarassed Embarassed EmbarassedНаправо ме е срам от себе си!!!
Виж целия пост
# 1
Зори аз не съм от мамите които ще раждат за втори път,ама ти пиша за кураж.

Не се натоварвай психически.Един от факторите според мен за нормално и не толкова болезнено раждане е да мислиш позитивно.

А и доколкото знам,а и мои приятелки са ми казвали второто раждане е по-лесно от първото.

Много успех и скоро да се похвалиш с едно сладко бебче.

Мисли позитивно. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
И аз не мога да помогна много, осен да те подкрепя виртуално  Hug Не се притеснявай, всичко ще е наред! Бъди силна!
Успех и ще чакаме да се похвалиш  Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много  bouquetи като се замисля няма за какво да се притеснявам,но всичко идва някак си самоnewsm78
Виж целия пост
# 4
Зори,то е нормално да се притесняваш.При всички е така,няма значение за първи или за втори път.

Радвай се  предстои ти нещо вълнуващо,неповторимо.Скоро ще прегърнеш така очакваната от теб втора рожба.

Много се вълнувам,само като пиша.Искам и ааааз. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Поздрави. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Зори, и аз да те подкрепя...
На 1 септември родих за 2 път.бързо, без шевове и мъки. Малкото ангелче е истински бонбон. Нали знаеш, че  в момента в който го гушнеш и всичкия негативизъм който си натрупала се изпарява. Пожелавам ти само хубави моменти Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Мен ме чака същото, само че имам повече от месец до термина. За сега се опитвам да не мисля за раждането, защото ще психясам. Дано както казват второто излезе по-бързо и лесно. Желая ти леко раждане и спокойно. Не би трябвало толкова да се шашкаш - все пак знаеш поне какво ти предстои, обстановката ще ти е позната, а пък какво те чака след товааааа - един приказен бонбон да гушкаш. И да пишеш как е минало.
Виж целия пост
# 7
Зори не зная дали не си родила вече,но все пак искам да ти вдъхна кураж! Раждала съм два пъти!Втория път преносих 9 дни,дори и като отивах да раждам, не вярвах,нали всеки ден ходех да слушат тоновете и се връщах.Нормално е да те е страх повече от първия път,поради простата причина,че знаеш какво те очаква!Поне при мен беше така,а родих бързо без шевове и упойка/бях се уговорила за такава,но нямаше време/.И на теб ти желая такова раждане!!!Кураж!!!
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай,имаш и моята подкрепа PeaceВтория път е по-лесно и бързо от първия.Иначе си е нормално да се шашкаш по малко,все едно ,че ти е за първи път,нали?!Аз поне така се чувствах....Не бой се ,всичсо ще мине като по вода Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
Сестра ми, когато отиде да ражда втория път беше такава-все и се плачеше, беше тъжна, което не е характерно за нея. Роди като по учебник-лесно и бързо, даже лекарят се шегувал, че бебето е щало да се роди в коридора ако не са побързали. Така че, не се притеснявай. желая ти леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 10
Мами помагайте!!!Днес ми е термина,а от вчера ме е обзела някаква ужасна паника и ме е страх повече от първия път.Има ли и друг с мойте "проблеми"?А най-интересното е че непрекъснато ми се реве Embarassed Embarassed EmbarassedНаправо ме е срам от себе си!!!



Споко,тръгне ли няма връщане,само слушай докторята.И мен ме е страх,нищо че съм раждала вече и то без връзки и упойки,нормално и не много лесно;-)))Мисли повече позитивно;-)
Виж целия пост
# 11
Хеи, Зори не роди ли вече??
 baby_neutral
Виж целия пост
# 12
Зори, и аз да те подкрепя...
На 1 септември родих за 2 път.бързо, без шевове и мъки. Малкото ангелче е истински бонбон. Нали знаеш, че  в момента в който го гушнеш и всичкия негативизъм който си натрупала се изпарява. Пожелавам ти само хубави моменти Heart Eyes



Като видях,че първото ти дете е на 10 години и се успокоих.Моят син също е на 10 и си мислех,че сега за второто организма ми ще се чуди какво става и все едно не съм раждала.Дано всичко да е наред ама ме е страх повече отколкото първия път.
Виж целия пост
# 13
Вторият път направо изхвърча като тапа Grinning Никакви разкъсвания, никакви шевове, никакви проблеми Grinning В 6,30 ме приеха в болницата в 7,30 ми дадоха бебчо да го гушна. Излезна на втория напън след точно 5 по- болезнени и гадни контракции.
Наистина раждането нямаше нищо общо с първото, тъй че спокойно.
А това че се притесняваш е съвсем нормално. Ревливото ти настроение най- вероятно се дължи на хормони, тъй че и това е нормално и скоро ще мине  bouquet
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря на всички за подкрепата и съм ви задължена  bouquet.
Хеи, Зори не роди ли вече??
 baby_neutral
Ами,още съм по улиците  Winkи поне за сега няма никакви признаци Whistling
Вторият път направо изхвърча като тапа Grinning Никакви разкъсвания, никакви шевове, никакви проблеми Grinning В 6,30 ме приеха в болницата в 7,30 ми дадоха бебчо да го гушна. Излезна на втория напън след точно 5 по- болезнени и гадни контракции.
Наистина раждането нямаше нищо общо с първото, тъй че спокойно.
А това че се притесняваш е съвсем нормално. Ревливото ти настроение най- вероятно се дължи на хормони, тъй че и това е нормално и скоро ще мине bouquet
Супер!!!Дано да имам същия късмет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия