пулмолог-Токуда,добри пулмолози София,които работят със здравна каса

  • 23 055
  • 9
Здравейте!Би ли могъл някой да ми даде инфо за д-р Бенова-пулмолог в болница Токуда,понеже съм решил да ходя при нея?Лежах в Александровска преди 2 години със съмнение за бронхиална астма.Тестуваха ме близо седмица с метахолин,но отхвърлиха астмата като диагноза.В момента съм зле,тъй като отхрачвам гнойни секрети,а изпих вече два антибиотика?Моля,някой да ми каже мнение за този специалист в Токуда или да ме насочи към друг по-добър,но по възможност да работи със здравна каса в София?
БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!Надявам се на спешен отговор от някой,тъй като трябва да предприема незабавни мерки със себе си! #Crazy Cry newsm78


Валери
Виж целия пост
# 1
И аз търся добър пулмолог ,моля помогнете с отзиви!
Виж целия пост
# 2
И аз ще следя.
Харесвам Токуда като болница, но май вече много малко работят със здравната каса.
Виж целия пост
# 3
Никой нищо не отговаря. И мен ме интересува добър пулмолог. Вече незнам къде да търся. Някъде бях чула нещо за Д-р Хинков - обаче нямам никакви кординати за него. Много моля някой ако знае нещо за него и кординати да ми отговори. Благодаря предварително. Praynig
Виж целия пост
# 4
доцент Периновска в Александровска племенницата ми правеше пневмония след пневмония и накрая и изписаха лекарства за астма и помпичка доцент ката само със слушалката каза че детето е с рефлукс и при прием на лекарства или дразнещи храни връща киселини които попадат в дихателните пътища
Виж целия пост
# 5
Аз бих препоръчала д-р Куфарджиеева, работи в Доверие, страхотел лекар. По принцип се занимава с недоносени деца с белодробни проблеми, но е страхотел лекар и човек.
Виж целия пост
# 6
Някой има ли инфо за добър пулмолог? И в Токуда по- специално?
Виж целия пост
# 7
Побутвам темата.
Също бих се радвала някой да сподели за д-р Бенова.
Предварително благодаря. Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте, добър пулмолог в Токуда, мога да ви препоръчам доктор Пенев! Баща ми беше при него преди 3 години , за съжаление му намериха рак , но това беше единствения доктор , който успя да намери проблема.
Виж целия пост
# 9
Здравейте! Преди години мама се разболя от пневмония...В провинцията местен лекар и беше казал ,че има туберкулоза и  й беше изписал някаква червена или зелена, а може и бембена рецепта с хапчета..Мама дойде и на вратата беше готова да припадне..Тогава в сутрешно предаване на Гала гледах  доц. Георгиев от Пулмологията на МА...Той тогава сподели, че единствено в МА са получили най-модерната апаратура за гледане на белите дробове..Не беше лесно д анамеря телефона му, макар че съм журналистка и по професия, и по образование..Защото журналистите много трудно даваме телефони, нашите също..Само факта,че съм колежка м и помогна...Доц. Георгиев беше в отпуска , но ми каза ,че ще дойде специално за да ни приеме на следващия ден...На другия ден ни чакаше пред отделението...Тогава ни  сподели, че  дойдат ли хора от Петрич и Кърджали значи са много изпуснати и са много зле...Още на следващия ден мама усети подобрение...На третия вече чуваше...От тогава редовно я ваксинираме с ваксина, която доц. Георгиев ни препоръча Pneumo23 мисля, че беше и действа 5 години..На контролния преглед я прегледа д-р Шошков, който също е много добър пулмолог...Горещо ги препоръчвам и двамата..А сега вече д-р Пенев в Токуда се грижи за мама..Дано да съм била полезна на всички !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия