яслите в ОДЗ -80, -93 и -35

  • 901
  • 7
на нас ни предстои записване за детска ясла Mr. Green. Моля, дайте отзиви за детските ясли в ОДЗ 80 - ул.Видлич 2, ОДЗ 93-ул.Дебър 16 и ОДЗ  35- ул.Орехова гора. как са условията? знаете ли нещо за сроковете и условията за записване  ? Ще ви бъда благодарна, ако споделите опита си. Аз така или иначе ще трябва да ги обиколя, но Вашите мнения ще ми помогнат много. Мерси Peace
Виж целия пост
# 1
Моите деца, и двамата бяха в ОДЗ 80, но вече в детската градина. За яслата нямам директни впечатления.
Но директорката е стабилна и сериозна. Държи изкъсо нещата. Изисква както от децата, така и от учителките и лелките.

 Flutter Лично аз съм много доволна от всички. И от шестте учителки, които се занимаваха с децата и от лелките в групите. Ако искаш мога да цитирам и имена.
Виж целия пост
# 2
За 35 ОДЗ Люлин ли става въпрос??? Защото и ние си имаме. Ако е за същото пиши на личниинформация бол.
Виж целия пост
# 3
Не, става въпрос за яслата в кв. Стрелбище, ул.Орехова гора
Виж целия пост
# 4
Аз пробвах да запиша малкия в 35та за тази есен. Отидох, директорката беше супер оттегчена от живота, започна да ме разпитва къде живее, защо искам да дам детото там, не ми били съвсем в квартала, 10 минути ми говори супер бавно и накрая каза, ами то е безнадеждно всъщност, имам приети 60 молби, а ще приема само 30 деца, така и не ми взе молбата.

Виж целия пост
# 5
ама никой не споделя някакви срокове за записвания, за 8 ОДЗ знам, че трябва да виснеш 5 часа сутринта първия работен ден на януари, а за другите как ли е? Че ако не ни приемат в 8-мо, 80 и 93 са алтернативите  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Какво става, за 8 ОДЗ сме назад в списъка, въпреки че мъжът ми беше там в 7 часа сутринта,  #Crazy за 93 и 80 ОДЗ някой има ли информация? Да не сме закъснели и за там  Close
Виж целия пост
# 7
Какво става, за 8 ОДЗ сме назад в списъка, въпреки че мъжът ми беше там в 7 часа сутринта,  #Crazy за 93 и 80 ОДЗ някой има ли информация? Да не сме закъснели и за там  Close
Мисля, че не сте. Аз подадох документи за 93-то на 6.01. Знам, че миналата година са приели деца, за които са били подадени молби някъде до към 20.01. Много зависи от броя на подадените молби, но все пак е ориентир. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия