Да отслабваме заедно

  • 14 225
  • 130
Кой иска да ми прави компания, за да се мотивираме взаимно?Миналата година правихме нещо подобно в дир-а.

Ето, днес е понеделник. Можем да си заявим кой колко иска да свали, за колко време и с какъв метод, а всеки понеделник да отчитаме временните резултати.

Виж целия пост
# 1
Веднага се включвам  Mr. Green
12 килца трябва да смъкна, 7 от които до 26ти ноември. Днес съм на лунната диета, още от сега смятам нищо да не ям, а после не знам как. Може би с броене на калориите, това при мен има някакъв ефект. Пробвах житната диета, но не издържам само на жито.
Сега ще се омотая с найлонче и почвам да скачам  Laughing
Виж целия пост
# 2
Аз също искам да отслабна,но някой може ли да ми каже защо ми излизат сума ти газове и въздух в червата когато гладувам?
Много неприятно усещане,и още по-неприятно като звуци....
Виж целия пост
# 3
И аз сам ЗА. От днес сам на диетата на Д-р. Байкова. Миналия път свалих 6 кг. за 2 седмици и не сам ги възстановила. Но има още, така че... хайде.. успех на всички newsm10
Виж целия пост
# 4
ОК
И аз имам килограми за сваляне -така ще ми е по-лесно,като знам че има и други като мен. Ами аз чесно незнам кой вариант за отслабване да захвана-от 1седмица пия ябълков пектин с мед преди ядене-нали имаше поместена тази диета навремето някъде тук.Само че при нея резултата се виждал чак след 2 месеца....затова сега се чудя newsm78 какво друго да си приложа.Приемам всякакви преложения
Каква е диетата на д-р Байкова?
Виж целия пост
# 5
Ами общо взето е разделно хранене.
Виж целия пост
# 6
и аз съм "ЗА" Laughing ако може някоя мама да каже след секцио какви упражнения е правила ще съм и много благодарна  Hug
Виж целия пост
# 7
Започвам и аз,обаче не пълна диета,просто спирам ХЛЯБААА.
Сега съм 53кг,искам поне 50.
Успех с диетопазенето на всички! newsm10 newsm53
Виж целия пост
# 8
Уффф,и аз се бях позапуснала напоследък с отслабването Rolling EyesИначе си възвърнах старите килца 50 кг,но имам да свалям на д-то още.Та ще започна и аз пак с подскачането и увиването с фолио да смъкна още 3 килца Crossing Arms
Дааа и аз спирам с хляба.Иначе тестени и сладки неща гледам да не хапвам Naughty
Виж целия пост
# 9
И аз се присъединявам. Трябва да смъкна 5-6 килограма. От 55 на 50.
Досега съм пробвала с НВД -то, отслабва се доста, нослед първата седмица така се нахвърих на сладкото, че всичко се връща Sick

Започвам от днес с лунната диета и после ще наблягам на НВД отново и може би ще вечерям рано (към  5-6).

Стискам палци на всички!
Виж целия пост
# 10
Аз заявявам засега 5 за сваляне за 1 месец, че повече не е реалистично в моя случай.
По 1 кг на седмица, с разделно хранене в малки дози, пък дано се получи.
Плюс малко пилатес и йога, може би и с грейпфрути сутрин?
Виж целия пост
# 11
И аз се присъединявам, сега съм 59, искам поне 55кг да стана. От 5 ден съм на една стара диета, която се състои в това всеки ден в продължение на 10 дена да ядеш само по едни вид храна и не повече от 1/2кг на ден. Ако иската ще ви я напиша. След тази диета спирам всичко тестено и сладко и да се надявам, че  до месец ще имам резултат.
Виж целия пост
# 12
Да и аз мисля, че 5 кг на месец са нещо напълно приемливо.
А по колко сваляте с лунната диета - чувала съм фантастични килограми да се свалят с лунната диета- 3-4кг за 24часа???? newsm78
Не е ли малко пресилено, самохвалство???
Ако иската ще ви я напиша. След тази диета спирам всичко тестено и сладко и да се надявам, че до месец ще имам резултат.
НАПИШИ Я!!МОЛЯ ТЕ
Аз по принцип хляб и сладко не ям ( само по 1ч.л. захар сутрин в кафето)
Виж целия пост
# 13
аз от лунната най-много 3кг съм сваляла. Много е добра!Обикновено свалям 1.5-2кг.
Виж целия пост
# 14
Ами общо взето е разделно хранене.

Дай подробности. Звучи предизвикателно Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия