преваряването на водата

  • 1 685
  • 6
Здравейте,
Искам да ви питам до кога трябва да се преварява водата за бебето? Таня вече е на 10 месеца и се зачудих дали не и е време да мине на непреварена или на някаква минерална.
Ще съм ви благодарна за мненията  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз мисля да преварявам до 1 годинка, а после на някаква трапезна вода. Още не съм се консултирала с педиатърката на Съни по въпроса де, ама като наближи ....
още сме на 8 месеца
Виж целия пост
# 2
Сиси е на 3г и избягвам да и давам чешмяна вода. Пие минерална, трапезна, изворна...каквато се случи. Ако не ти тежи, продължавай да преваряваш. После избирай трапезна вода или минерална, но по слабо минерализирана. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за отговорите - значи продължавам засега с преваряването  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
На 10 месеца може6 да дава6 води4ка от каните "БРИТА",но ина4е е хубаво поне до  годинка да се преварява 4е6мяната вода Grinning Успех
Виж целия пост
# 5
Изчакай още малко, просто сега лятото не е най-удачно да спираш преваряването, заради повечето чревни инфекции, които могат да се пипнат.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: mishka
Изчакай още малко, просто сега лятото не е най-удачно да спираш преваряването, заради повечето чревни инфекции, които могат да се пипнат.

Да, наистина лятото не е най-удачното време Simple Smile Благодаря за отговорите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия