постоянно се събува!

  • 691
  • 11
мъничкият постоянно се събува,направо вече ми писва smile3511. а пък тези целите костюмчета хич не ми са удобни...мислех си за тиранти,ама незнам дали има детски newsm78
Виж целия пост
# 1
Ританката ли събува?

Тогава най-доброто за вашия случаи е гащеризона.
Виж целия пост
# 2
Ританката ли събува?

Тогава най-доброто за вашия случаи е гащеризона.
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3
и ритакните и панталончетата,и чорапките-всичко Rolling Eyes
А за гащиризона-маи не е много практичен при често преобличане newsm78
Виж целия пост
# 4
При нас е така от доста време. Събува всичко - чорапи, обувки, тарлъци, панталони, чаропогашници. Дори загубихме една обивка така. Казаха ми, че това било до едно време. Малко се поуспокои откакто е студено, но има още какво да се желае.
Виж целия пост
# 5
Ако става въпрос за чорапките и Зори си ги събува постоянно. Принудих се да я държа по чорапогащник вкъщи.
Виж целия пост
# 6
Има гащеризони с копчета отдолу, аз само такива ползвах миналата зима, защото Йоан се събуваше по същия начин  Grinning. Много удобни ми бяха. Сега използвам 2 такива гащеризона като пижами.
Виж целия пост
# 7

Има гащеризони с копчета отдолу
много благодаря Peace
още днес ще потърся такива-дано намеря Praynig
а за варианта тиранти? newsm78
Виж целия пост
# 8
Спокойно ще ви мине и това занимание  Joy
Калоян известно време си събуваше всичко - чорапи, ританки, панталони, даже и от гащеризончетата си вадеше крачетата през копчетата или пък ги откопчаваше с другия крак  Shocked Голям купон беше - и като си види босите крака пищеше от кеф.
Но мина - явно загуби интерес, сега само си играе с лепките на обувките (дано да не изгубим някоя)  Laughing
Виж целия пост
# 9
Е, Ади си маха сам спалния чувал, долнището на пижамката, обувки, чорапи и вече не знам как трябва да го обличам........... #Crazy
Виж целия пост
# 10
Освен за гащеризончета, не се сещам за друго спасение. Ние се бяхме снабдили с няколко, които се откопчаваха отдолу.
И сега много ги тача, особено за навън. А и за спане бих си купила цяла пижама, ако намеря.
Виж целия пост
# 11
а за варианта тиранти? newsm78
Много е малък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия