Блендер

  • 4 170
  • 6
мили мами-домакини,

наканила съм се да си купя някое техническо чудо за кухнята, но не съм сигурна какво искам. имам само миксер с нож (който всъщност ми в пасатора). не искам кухненски робот.....за него мнението ми е, че повече се мие,,отколкото се ползва Close

бихте ли споделили какво мелите, режете и т.н. с блендера, моля.
струва ми се като гледам Иван Звездев, че е практичен уред....
Виж целия пост
# 1
здравей,
Аз използвам комплекта на BRAUN, който включва пасатор, блендер и тел за разбиване. Всичко се завива на една дръжка на която е моторчето. Специално блендера го използвам за - мелене месо на кайма, кашкавал, магданоз, лук, орехи, бисквити, крастваици за таратор ...Правя една смес за мазане на филийки - извара + чушка + сиренце + червен пипер.
Виж целия пост
# 2
Откакто имам блендер направо се родих - много мразя да режа лук, страшно ми люти на очите, а сега просто слагам лук, морков, чушка и яденето е почти готово Laughing
Практически с блендера може да се накълца всичко. Аз съм го използвала за кашкавал, бисквити, ядки (орехи за овалване или за сладкиш стават перфектни), салам, кисели краставички. Според мен това си е задължителен уред за една кухня Grinning !
Виж целия пост
# 3
Здравей,
И аз мисля, че страшно практична вещ блендера и не е скъп. Ползвам го за всичко което са ти писали по-горе, a и за пюретата на децата, с него може да смелиш манджите за преходното захранване от начало по-дребно по-късно на по-едро. Всякакви плодови пюрета правя с него - банан и каквото се сетиш, става много фино.
Не се налага вече нищо да стържа - домати, кашкавал, ядки, подправки – пресни и сухи и др.
Супер е.
Успех в избора  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 4
Много е готин и удобен хич не се чуди ,а към магазина се втурни.Това беше в кръга на шегата,но наистина ще ти върши много работа.И ти желая успех в избора.
Виж целия пост
# 5
Наистина е по-добър вариант от кухненската машина. За мене единственото и предимство е, че ми меси тестото (за пица напр.)много добре, но миенето е наистина кофти Confused
Виж целия пост
# 6
благодаря ви момичета,
вие тотално ме стимулирахте да хукна към магазина Wink
отивам или до технополис или до техномаркета и ще гледам да харесам някоя по-стойностна марка.
благодарности
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия