...за любовта, морето и още нещо...

  • 2 072
  • 43
Гледах си днес едни стари снимки..попаднах на тази и Бу ме накара да я пусна тук:)
Всъщност...макар и да приключих с кърменето преди половин година ... винаги ще си спомням за това като за едно от най-големите блаженства:)

Особено момента, в който циците ми са пълни та ше гръмнат, а бебето гладна душица засуква... Факта, че това човече расте само от храната, която аз му произвеждам...малката ръчичка, която ме докосва...или се вкопчва в дрехите ми...и онова "цокане", което се чува в цялата стая....просто ме разтапят:)

Та така...само исках да споделя:) И да пожелая на всички, които имат желание да изпитат подобни чуства  bouquet
Не щем да се дръгна с никой за нищо баш сега и ще е наистина жалко ако ми се наложи..

И така...за любовта, морето и още нещо...Simple Smile)))

Виж целия пост
# 1
Ех, поетична душа си ти! Сега обаче те разконспирирах. Освен ако и на тази снимка не си ти! newsm53
Прекрасно казано, Реза!  bouquet Аз продължавам да кърмя само сутрин и вечер, но моментите са наистина незабравими. Обожавам, когато вдигне поглед и ме погледне, пуска зърното и се усмихва, а млякото поти-и-ича по бузичката й.
Виж целия пост
# 2
Както ти казах, трябваше с тази снимка да участваш в конкурса за кърмеща снимка Simple Smile Изключително хубава е! Една идилия ме обзема, като я гледам...
Виж целия пост
# 3
 Mr. Green аз съм:)
Мъжът наш не искаше да се снима в "такава лиготия, баси идилията романтична"...но А беше мръднал, А го беше отнесъл скандала, че прекъсва обяда на Човечка:)

Той хич не обича да се показва в нета...ако разбере къде съм го плеснала лошо ще му стане:)
Виж целия пост
# 4
Страхотна снимка! На човек не само почва да му се ходи на море, ми направо му се кърми на плажа!  Wink
Виж целия пост
# 5
Дори и само заради тези моменти си струва човек да забременява на всеки 2-3 години Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Дори и само заради тези моменти си струва човек да забременява на всеки 2-3 години Mr. Green
недей така бе, деси...не може ли да кърмя до 6 годишна възраст. Не ми се пак забременява.

Реза, невероятна е снимката. Много ми хареса. Евала и на фотографа, и на моделите. Специално на таткото.
Виж целия пост
# 7
Страхотна снимка Grinning
Хапкей,недей така с извращенията,бееее - до 6-годишна ще ми кърми,като циганките - засрами се,бе жена,още малко и с мигли ще вземеш да пърхаш,отиде ти имиджа Laughing
Виж целия пост
# 8
Reza, много сте хубави и тримката!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Реза защо не я показа тази снимка по-рано. Ако знаеш как се изгърбвах на плажа да кърмя седнала по турски. Ах защо не се сетих да си направя и аз такава облегалка ooooh!
Виж целия пост
# 10
mimozka ...вече знаеш как става:)
Другото не..ама хайде по-другото лято - може да опиташ:)
Виж целия пост
# 11
наистина сте страхотни! стана ми едно мило-мило!
Виж целия пост
# 12
Страхотни сте, накара ме да се размечтая   Grinning Но както е тръгнало догодина може и ние да изпробваме тази схема. Като е тръгнало моето малко зверче няма никакво желание да се отказва от блаженото цокане, даже и на бой налита като се правя на разсеяна и не му давам  Wink Та догодина на морето нищо чудно още да се кърмим. Много целувки за малката човечка  Hug
Виж целия пост
# 13
Нели, свиркай като започнете...да знам:)
Току-виж пак сме в една стая...Simple Smile)))мечтиииии
Виж целия пост
# 14
Че снимката е страхотна, няма спор! Те татковците като се дърпат от нещо обикновено най- го докарват  Hug
Но мене повече ме впечатли поетичната част от темата, щото тъкмо си мислех и аз да пусна нещо подобно - за удоволствието от късното кърмене. Защото при мен поне е така - много повече ми харесва сега, отколкото първите шест месеца, когато уж бяхме само на кърма (уж, щото след третия месец малко залитнах към соковете...) Не съм пробвала на плажа, ама то мен никой не щя да ме заведе до морето, щото "детето било малко още"... Ама пък и аз съм си малко срамлива и едва ли бих кърмила навън  Peace Но много се радвам на такива, които имат смелостта и не се притесняват. Reza, извинявай за разводняването на темата, но просто исках и аз да си кажа   Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия