Какво означава тръбите на яйчниците да задържат течност?

  • 1 444
  • 6
Уф дано не съм написала някоя глупост Embarassed. Хич не ги разбирам тези неща ама си мисля, че така ми го обясни Thinking. Моя приятелка има този проблем и се чудехме какво трябва да значи това Thinking
Какво означава тръбите да задържат течност?
При такъв проблем необходима ли е лапароскопия или може да се избегне? Така са и казали лекари, че това е метода(лапароскопия), но нея много я е шубе и затова решихме да попитаме вас и да съберем мнения от по разбиращите от нас.
Виж целия пост
# 1
Редактирах заглавието защото май го бях написала доста неясно, то може и сега да не е ясно, но наистина се надявам на мнения на по разбиращи от нас Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Предполагам,че значи,че са непроходими.Какви оплаквания има твоята приятелка?А някакво лечение предписохпа ли и?
Виж целия пост
# 3
Не са и преписали лечение май, поне не ми спомена, направо за лапароскопия са и говорили Thinking
Виж целия пост
# 4
Ами щом са й препоръчали лапароскопия,може би наистина има запушване на тръбата и така ще я почистят.Незнам?Най-добре да се посъветва с още някой специалист.Две мнения са по-добри от едно.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля че са и запушени тръбите.
Като и направят лапарото ще се видят и яйчниците,дали фоликулите излизат т.е има ли овулация.
Аз имах такъв проблем,Ния е след лапаро.При мен проблема беше,че фоликулите се трупат един в/у друг и не пробиват(е май не обясних добре,сори  Embarassed Rolling Eyes).А с лапарото ще продухат и тръбите.
Къде ще я правят евентуално?
Виж целия пост
# 6
Lilly, бих препоръчала на твоята приятелка да прочете в зачатие, там има много информация за запушени тръби и лапароскопия. Имам описано и как протича една лапароскопия, както и във форума може да намери много отговори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия