майки със секцио по желание

  • 2 701
  • 52
има ли мамчета кадето сами  са искали секцио по желание?
Лекарите лесно ли се съгласиха?Имахте ли проблеми с тях като нежелание за операция а за нормално раждане?Колко платихте?
Как мина?
Виж целия пост
# 1
Аз исках да родя секцио  Peace
Никакви проблеми не съм имала с доктора.Още в самото начало му казах, че така съм решила, а той се усмихна само  Wink После каза че било рано все още и по нататък ще говорим по подробно  Simple Smile
Платих 1030 лв. за секциото + 6 дни престой в часната болница  Simple Smile
Всичко мина като много добре, 7 дни след това все едно не бях раждала  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Сигурно ще си имаш сериозни  проблеми с убеждаването на някой лекар да ти направи секцио по желание при липса всякакви медицински показания да се извърши.А може и да се настроиш категорично да ти откаже и дори парите да не го поблазнят. Всъщност защо си усложняваш нещата?Няма нищо по-добро от нормалното раждане.Медицината е толкова напред.Ако те е страх толкова ангажирай си екип.Искай да е с упойка и толкова.А и след нормално раждане възстановяването е много  по-бързо. Аз родих нормално и станах от леглото много скоро след като ме преместиха  от родилна зала.Успех!!!
Виж целия пост
# 3
Аз раждах платено и още при първата среща заявих на лекаря че искам да родя секцио. Веднъж вече съм раждала нормално - стига ми! Нямаше проблеми. Каза ми цената на секциото, обсъдихме упойката и готово. Възстанових се за две седмици. Докато първия път от естественото раждане не можех да си седна на д-то два месеца.
Виж целия пост
# 4
Сигурно ще си имаш сериозни  проблеми с убеждаването на някой лекар да ти направи секцио по желание при липса всякакви медицински показания да се извърши.А може и да се настроиш категорично да ти откаже и дори парите да не го поблазнят. Всъщност защо си усложняваш нещата?Няма нищо по-добро от нормалното раждане.Медицината е толкова напред.Ако те е страх толкова ангажирай си екип.Искай да е с упойка и толкова.А и след нормално раждане възстановяването е много  по-бързо. Аз родих нормално и станах от леглото много скоро след като ме преместиха  от родилна зала.Успех!!!

Тя не ти иска съвет, а пита кой е родил пожелание секцио, ако не си разбрала!
Това не е тема за и против секциото, такива теми има доста  Wink
Виж целия пост
# 5
Най-добре е да си кажеш още в началото на лекаря, че искаш да раждаш секцио. Ако на него са му необходими някакви документи като например от очен лекар или нещо от сорта, той ще ти каже.
Обикновено ако си плащаш не би следвало да имаш проблем.
Ако твърдо си решила да раждаш секцио проучи и намери лекар който е позитивно настроен към секциото и пациентите му са доволни от самата операция и следоперативното възстановяване.
Повечето мами на 7 ден след секцио се чувстват супер.
На мен ми предстои секцио на 31.10 така че след това ще мога да споделям собствен опит.
Виж целия пост
# 6
Не съм чувала още някой лекар да е отказал. Но може и да има такива  Thinking

Аз родих секцио по показания, но още от самото начало много ясно и категорично заявих на лекаря ми, че нормално раждане няма да има. Естествено всеки лекар започва проформа да те убеждава колко хубаво е нормалното раждане, но ако си твърда няма проблем. Моя роднина сега е бременна и тя е заявила, че ще ражда секци, лекарят казал, че е рано да говорят, но съм сигурна, че и като стане късно няма да създава проблем. 

На мен ми струваше избор на лекар в Т. Киркова -500лв. + 7 дни престой във ВИП стая още 500 лв. /но това е мое решение/.
Виж целия пост
# 7
Аз ще съм в Шейново, д-р Анна Чорбова
Виж целия пост
# 8
на мене ми викат няма проблем ама ме е страх накрая да не кажат нормално ще раждаш вие в кой болници сте раждали?
Виж целия пост
# 9
И аз ще съм в шейново как се разбра с докторката ?
Виж целия пост
# 10
Най-добре е да си кажеш още в началото на лекаря, че искаш да раждаш секцио. Ако на него са му необходими някакви документи като например от очен лекар или нещо от сорта, той ще ти каже.
Обикновено ако си плащаш не би следвало да имаш проблем.
Ако твърдо си решила да раждаш секцио проучи и намери лекар който е позитивно настроен към секциото и пациентите му са доволни от самата операция и следоперативното възстановяване.
Повечето мами на 7 ден след секцио се чувстват супер.
На мен ми предстои секцио на 31.10 така че след това ще мога да споделям собствен опит.

И аз съм на това мнение. Родих секцио по желание при Богословова, Шейново, като предварително се бях подготвила с документи от очен лекар. Болка не съм изпитала - обезболяваха ме през цялото време.Много се радвам, че взех такова решение.И хич не ме интересува дали някои ме смятат за по-по най майка или не.Чувствах се страхотно след операцията, избегнах някои рискове за бебето и за самата мен и се възстанових много бързо. Това е от мен.
Виж целия пост
# 11
Аз също раждах секцио по желание. Преди да родя лекаря ми каза: “:Можеш да родиш и секцио и нормално, ти сама си избираш. За мен по-интелигентният начин е секцио.”  Може би мнението му беше такова, защото работи в частна болница и секциото е по-скъпо. Аз мен обаче всичко мина много добре и много бързо се възстанових.
Виж целия пост
# 12

И аз съм на това мнение. Родих секцио по желание при Богословова, Шейново, като предварително се бях подготвила с документи от очен лекар. Болка не съм изпитала - обезболяваха ме през цялото време.Много се радвам, че взех такова решение.И хич не ме интересува дали някои ме смятат за по-по най майка или не.Чувствах се страхотно след операцията, избегнах някои рискове за бебето и за самата мен и се възстанових много бързо. Това е от мен.
Цитат

миличка имаше ли проблеми с очите или просто си уреди документите.
там като се събра екипа който ще те оперира не те ли прегледаха и те или не:)
аз попринцип съм и с тесен таз и това може да ми помогне но се пак да знам варианта и с очния лекар де Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Мимка, пращам ти на ЛС нещо
Виж целия пост
# 14
еxxo много ти благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия