Помогнете ми, ако можете.........

  • 1 909
  • 14
Здравейте момичета, много мислих дали да отправя тази молба тук, но.......... понякога нуждата те кара да опиташ всичко. Ето за какво става въпрос - откакто съм родила малката се опитвам да си намеря някаква допълнителна надомна работа. Върнах се на работното си място 3 месеца след като я родих, защото с майчинството няма възможност да се гледат 2 деца. Да, но се оказа, че и с заплатата не мога да се справя. Бях успяла да заделя малко финанси, докато бях бременна, така че досега криво-ляво се справях. Но с тези драстични скокове на тока и парното в П-в зимата се очертава адски трудна. Питах къде ли не, но или няма, или са абсолютни лъжци. Затова реших да се обърна за помощ към вас-нали надеждата умира последна..... Простете ми, ако ви натоварвам с тази моя молба, но наистина започва да става много трудно, и почвам да губя почва под краката си  Cry
Виж целия пост
# 1
Здравей
аз уви не мога с работа да ти помогна, но моля те опиши какво търсиш - всъщност не разбрах дали е работа или друг вид помощ.
Ако е работа то за надомна ли става въпрос или за работа извънредна или основна...
Предполагам, че ти е било малко трудно да формулираш молбата - но малко е неясна...
Би ли искала дрешки за малката?
Успех   bouquet и не се притеснявай да помолиш за помощ - нали за това сме хора - да си помагаме, може утре ние да имаме нужда от помощ
Виж целия пост
# 2
Да наистина е малсо неясна, съжалявам. Имам си основна работа, и заплатата не ми е лоша, но просто не ми достига, затова търся допълнителна надомна работа. Имам и компютър в къщи, така че може и текстообработка, или друг вид надомна. Нямам претенции, просто да изкарвам допълнително, за да мога да отглеждам що годе спокойно двете ми принцеси.
Виж целия пост
# 3
Защо не провериш в комп.клубове занимаващи се с текстообработка и дипломни работи? Може да намериш нещо.
Виж целия пост
# 4
Защо не кандидатстваш за подпомагане с целева помощ за отопление с парно или с ток?
Интересувала ли си се от тази възможност?
Виж целия пост
# 5
Защо не кандидатстваш за подпомагане с целева помощ за отопление с парно или с ток?
Интересувала ли си се от тази възможност?
За такава помощ доходите меко казано трябва да са ти повече от скромни. А жената пише, че заплата й не е лоша. Най-вероятно получава и някакви средства за децата.
Виж целия пост
# 6
Абсолютно си права, не става въпрос за някакво подпомагане от държавата, просто искам аз да се подпомогна, при положение, че имам свободно време, а и не ме е страх от работа. Просто искам да подсигуря нормален живот за децата си, имам образованието, но не мога да намеря пустата допълнителна работа  #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Какво образование имаш?
Виж целия пост
# 8
Абсолютно си права, не става въпрос за някакво подпомагане от държавата, просто искам аз да се подпомогна, при положение, че имам свободно време, а и не ме е страх от работа. Просто искам да подсигуря нормален живот за децата си, имам образованието, но не мога да намеря пустата допълнителна работа  #Cussing out

Здравей от мен,

За да има шанс някой да помогне( дори да е  само с идея) най-важно е сбитичко да кажеш
*какво би могла според теб да правиш и какви умения имаш, които могат да се използват
*казваш, че имаш време? по кое време на деня си свободна и за колко часа?

В Пловдив има частни трудови борси- понякога там има интересни предложения. Мога да опитам да се свържа с мои познати от държавната борса, поне ще има шанс, ако има  почасово предложение да те потърсят веднага. Но дори и  без да те познават една от услугите е търсене на допълнителна работа, казваш при какви условия и те ако има нещо ти се обаждат. Няма да повярваш колко често има работа, а няма желаещи. Ако  не искаш тука да даваш подробности- може и на лични, както решиш. Но  ако повече хора прочетат има повече шанс, според мен.
Стискам ти плаци Hug
Виж целия пост
# 9
Съжалявам, предложих го, защото спомена, че ще имаш проблеми със сметките за парно и ток.
Опитвала ли си да търсиш в обявите по Интернет. Частните трудови борси също са добър вариант мисля.
Успех!
Виж целия пост
# 10
Момичета благодаря Ви за загрижеността, но явно отново не съв била ясна. Имам се работа на трудов договор, доволна съм от нея и заплащането е добро........... но просто не ми стига за да гледам децата си. Трудовите борси, не се занимават с допълнителна или надомна работа  Sad
Виж целия пост
# 11
Mariely, не си отговорила искаш ли дрешки
ако е така
пиши ми на лични адреса да пратя един колет на бързо

и много, много целувки
Виж целия пост
# 12
Трудовите борси, не се занимават с допълнителна или надомна работа  Sad

Не е вярно това, занимават се! Има си отделна регистрация, за работещи лица търсещи работа  или почасово ангажиране на работно място, включително има и опция за работа в къщи, но последното е рядко, просто такъв тип работа се намира трудно.  Но за почасова ангажираност съм сигурна, че могат да ти търсят, влючително е напълно възможно и на второто мясро да си с трудов,а не с граждански договор, стига основният работодател да е съгласен.
Виж целия пост
# 13
Това не го знаех, благодаря ти за информацията. Още другата седмица ще ида да се регистрирам някъде.
Виж целия пост
# 14
Опитай в държавните Бюра по труда в Пловдив са 4


http://www.nsz.government.bg/internal.asp?CatID=11/05&WA=AboutUs/RSZ_Num.htm   тука са държавните БТ

http://www.nsz.government.bg/internal.asp?CatID=23/02&WA=Exchanges/Firmi.htm   

тука ще намериш списък на лицензираните посредници, както и на тези загубили право да практикуват. Лесно ще откриеш Пловдивските агенции. Не знам да има пречка да фигурираш на няколко места като търсеща допълнителна работа, а в държавната борса ще те регистрират по местоживеене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия