Нова Японска диета

  • 16 843
  • 13
Вижте това ново чудо!
Японска диета
Както и при всяка друга диета, и при тази има строги забрани. В продължение на 13 дни не трябва да употребявате сол, захар, алкохол, тестени изделия, бонбони.
Между две приемания на храна можете да пиете неограничени количества преварена или минерална вода, но не и газирана.
Диетата трябва да се спазва точно, без да се променят блюдата и тяхната последователност, защото само в този ред диетата предизвиква нормална обмяна на веществата.

Първи ден :
Закуска    - черно кафе
Обяд        - 2 твърдо сварени яйца, салата от прясно зеле с растително масло, чаша доматен сок
Вечеря     - варена риба, салата от прясно зеле с растително масло
Втори ден :
Закуска    - черно кафе, сухарче
Обяд        - варена риба, салата от прясно зеле с растително масло.
Вечеря     - 200 г. варено говеждо, чаша айран
Трети ден :
Закуска    - черно кафе
Обяд        - рохко яйце, 3 големи варени моркова с растително масло, 150 г. нискомаслено сирене
Вечеря     - ябълки
Четвърти ден :
Закуска    - черно кафе
Обяд        - 1 голям корен пащърнак или магданоз, задушен в растително масло, ябълка
Вечеря     - 2 твърдо сварени яйца, 200 г. варено говеждо, салата от прясно зеле с растително масло
Пети ден :
Закуска     - настърган суров морков, подправен със сок от лимон
Обяд        - 500 г. варена риба, чаша доматен сок или 1 домат
Вечеря     - варена риба, салата от прясно зеле с растително масло
Шести ден :
Закуска     - черно кафе
Обяд        - 500 г. варено пиле, салата от настъргани моркови или прясно зеле
Вечеря     - 2 твърдо сварени яйца, салата от настъргани моркови с растително масло.
Седми ден :
Закуска     - чай
Обяд        - 200 г. варено говеждо, някакъв плод
Вечеря     - Порция по избор от предходните дни без третия. От осмия до тринадесетия ден диетата се повтаря. След свалянето на излишните килограми можете да се храните нормално.



Виж целия пост
# 1
Това не е ли Японското чудо?
Виж целия пост
# 2
Може би наистина действа, но аз имам алергия към пилешкото месо. Защо да немога да го заменя с риба?Толкова ли ще е страшно?
Виж целия пост
# 3
Това не е ли Японското чудо?
Цък, не е Naughtyима разлика, в Японското чудо има по-малко неща за ядене Mr. Greenтук са повече.
Виж целия пост
# 4
Може би наистина действа, но аз имам алергия към пилешкото месо. Защо да немога да го заменя с риба?Толкова ли ще е страшно?
Ми знам ли ooooh!пише, че трябва стриктно да се спазва newsm78Аз пък се чудя как ще ям варена риба без подправки, това е нещо аБсолютно отвратително SickЧудех се коя диета да почвам, обаче не можах да си намеря днес жито за варене /не грухано/ и хапнах една супичка на обяд+мляко с ориз Laughingсрашна диета Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Не е нова  , бе хора!Ама  въпроса  е дали помага ...аз  съм  сваляла  с нея  бая  килограми  , но я правих 2 седмици.Сега след раждането ще  видим ... Grinning
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз ще я пробвам тая. Но започвам след 2 дни, за да мога през това време да поогранича малко храната, че иначе ако изведнъж я почна тая диета, може да постигна ефекта и посля рязко пак да кача. От което няма никаква полза Tired
Виж целия пост
# 7
Хайде иксам и аз, ама ако може или петък, или другия понеделни, че чакам майка ми от вторник до петък на гости,нали се сещате,че не става да съм на диета  Confused!
Виж целия пост
# 8
bubata, аз започвам от понеделник и ще поддържаме връзка на личните, аз 100 % ще ти кажа резултатите, независимо дали са положителни или отрицателни. Така ще се разбере дали диетата си струва или ще гладувам напразно.Става ли? newsm78
Виж целия пост
# 9
Става, ама ми се искаше да я правя с някой. нищо,тогава аз ще се включа в петък!!! Hug Имам да сваля 2-3кг,за да вляза в перфектна форма...стискайте палци!наистина,пиши ми на лични на колко кг и какви см почваш,ако не ти е проблем. Иначе аз няма да ям варена рибата,ще я пека на фурна и ще я овкусявам с лимонов сок,това измислих,не вярвам да има отношение към калориите... Wink
Виж целия пост
# 10
моя колежка то4но с тази диета успя да свали 23 кг...и то само за 2 месеца..оба4е в момента е в болни4ни , говори се 4е е полу4ила силна бъбре4на криза, а преди това не е имала проблеми с бъбреците #Crazy
Виж целия пост
# 11
Аз съм правила тази диета преди бремеността си. При мен има ефект. Доколкото знам (от лекар) диетата се прави максимум 13 ( по изключение  26 дни ) след което НЕ се повтаря 6 месеца. Името и е Високо протеинова диета и ми казаха, че лишава оргаизма от  определени вещества затова не е добре да се прави дълго. т.е правиш 13 дни след което ТРЯБВА да я смениш с друга диета.
Виж целия пост
# 12
Добре ама и аз не виждам как ще ям варена риба без подправки и сол Sickили пък говеждо и пиле...тва маи не е за мен Thinkingне знаете ли някоя "солена диета"
Виж целия пост
# 13
Започнах диетата днес!Мааалко съм гладна...ама ще изтърпя!
Иначе аз рибата и другите меса няма да ги ям варени,а печени и с изтискан лимон за подправка,че иначе  Sick!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия