кърма - кисела на вкус

  • 909
  • 3
от около 1 седмица спрях да си цедя кърмата , защото то нищо ве4е не излиза..на ден мах. по 30- 40 мл...днеска усетих леко напражение в гърдите и въпреки масажите , все пак реших да се изтискам...изцедих 40 мл. от раз и - като опитах кърмата - тя леко киселее, а по принцип по рано беше сладка на вкус...та бъпроса ми - да я излея ли или да я дам на бебо..да не вземе нещо да й стане на стомах4ето , все пак  7 дни в гърдите ми - без да е изцеждана..как мислите.. 
Виж целия пост
# 1
Какво значи седем дни в гърдите ти?През тази седмица не си ли кърмила?Или аз нещо не съм се събудила още newsm78
Виж целия пост
# 2
Какво значи седем дни в гърдите ти?През тази седмица не си ли кърмила?Или аз нещо не съм се събудила още newsm78
ние отдавна сме на адаптирано мляко...беба не су4е от 2 месе4на  и аз постоянно се изцеждах с помпи4ка и й давах кърмата с биберон, а я дохранвах c APTAMIL....и нонеже кърмата по4ти ми бе4е спряла, 7 дни не съм се цедила...а днес се изцедих и на вкус кърмата е леко кисела...
Виж целия пост
# 3
Кърмата променя вкуса си според храните, които е приемала майката. Мога само да гадая каква е причината за този леко кисел вкус. Но няма такова нещо като "вкисната кърма", ако е прясно изцедена. Виж, ако седи на слънче четири часа, нормално е да почне процес на ферментация.

А мислила ли си за увеличаване на кърмата, за дасе върнеш пак към кърменето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия