Препоръчайте добра ясла и детска градина в близост до ж.к.Гео Милев

  • 450
  • 3
Здравейте, мили майчета.
Имам нужда от информация за добри /пояснявам какво имам в предвид под добри -   да не боледуват толкова често, да се занимават с де4ицата, да учат песнички и стихчета и др., да имат застъпено изучаване на чужди езици/ ясли и детски градини в близост до ж.к. Гео Милев, където живея или в района около Руски паметник, където работя. Ако се сетите за хубави в околните квартали до Гео Милев кажете. Разчитам много на майчетата, който вече имат опит, сблъсквайки се с тези институции.
Дъщери4ката ми в момента е на 1 г. и 1 мес., но съм тръгнала да я записвам, тъй като разбрах, че има голям наплив и няма места и молбите за приемането стоят от 6мес.  до 1 година /не зная това дали е вярно/. Предварително Ви благодаря. Cry
   
Виж целия пост
# 1
Аз взимам кухня от 56та ясла,зная ,че се грижат добре за дечицата,а и храната е страхотна.
Чака се доста време,обаче.Казаха ми ,че трябва да подам молба около Нова година,за да тръгнем на Септември.
Виж целия пост
# 2
Аз взимам кухня от 56та ясла,зная ,че се грижат добре за дечицата,а и храната е страхотна.
Чака се доста време,обаче.Казаха ми ,че трябва да подам молба около Нова година,за да тръгнем на Септември.

А такааааа, взимаш кухня от 56-та. И аз от там взимам. Я да свиркаш коя си бързо Wink Аз сега се чудя как да се опиша, че да ме познаеш newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз взимам кухня от 56та ясла,зная ,че се грижат добре за дечицата,а и храната е страхотна.
Чака се доста време,обаче.Казаха ми ,че трябва да подам молба около Нова година,за да тръгнем на Септември.

А такааааа, взимаш кухня от 56-та. И аз от там взимам. Я да свиркаш коя си бързо Wink Аз сега се чудя как да се опиша, че да ме познаеш newsm78
С една Фиестичка ходя-сива металик
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия