Има ли място за притеснение - нещо ми изчезна темичката...

  • 546
  • 8
Здравейте, пуснах такава темичка, но нещо изчезна много странно защо. Както и не виждам от снощи един мой постинг. Дано не съм банната:))

Ок, имам въпросче и имам нужда от вашата помощ/вашия опит.

Моя приятелка има 10 месечна дъщеричка и се оплака, че днес на консултацията теглото и, на малката било с 200 г намаляло в сравнение с предишния месец. Отделно малката не искала да спи вечер и да яде през деня. Аз си мисля, че може да е от растенето на зъбките, но нали нямам опит та реших да Ви попитам, че тя милата много се е шашнала...

Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
А лекарят какво е казал?

Възможно е да не са я измерили правилно или да са ползвали друг кантар  newsm78
А относно апетита и Сами е на периоди и то не само, когато никнат зъби. В момента яде главно finger food.
Нощем в последно време се буди по 3-4 пъти  Tired
Виж целия пост
# 2
Ами лекарката, нямала въобще обяснение от какво може да е.

А лекарят какво е казал?

Виж целия пост
# 3
Може би няма място за притеснение, щом не и е пуснала някакви изследвания  newsm78

Ако безапетитието е в рамките на няколко дни, зна4и са зъбки.
Ако кърми, нека я кърми по-на4есто.
И да пробва с finger food, сухар или бисквитка.
Виж целия пост
# 4
По въпроса дали си банната, ако беше, нямаше да можеш да пишеш тук, по скоро се е срутила връзката и така си заминават темите, както и постовете.
За детенцето, мисля си 4е ако и направят едни пълни изселдвания ще се разбере най ясно какво му е на детенце. Това смъкване на теглото не е нормално, има тук доста с мед. образование, нека те си кажат професионалното мнение. Аз желая на детето да се оправи   bouquet
Виж целия пост
# 5
Da te pouspokoia...i pri nas se slu4i su6toto, dori otslabnahme 800 grama, no tova be6e ot zaguba na apetit po vreme na niknene na zubkite. Sled kato poniknaha dvata gorni, ka4ihme cial kilogram za 2 sedmici! Taka 4e ne se pritesnivai..sledvai mai4inskata si intuicia..
Виж целия пост
# 6
За съня и храненето _децата имат такива периоди понякога.Но това не бива да продължава дълго време,заЩото те са най_важните фактори за развитието на едно дете.За спадането на теглото нека приятелката ти провери дали не се дължи на грешка.Моята дъЩеря я изтеглиха 2 кг.по_малко,отколкото е била мерена преди 15 дни.Оказа се,след като възразих,4е е невъзможно,4е "лекаря" просто не е из4акал теглилката да се уравновеси.
Виж целия пост
# 7
Здравейте, пуснах такава темичка, но нещо изчезна много странно защо. Както и не виждам от снощи един мой постинг. Дано не съм банната:))

Не си банната. Нали zнаеш, форумът има напоследък проблеми и понякога не се zарежда като хората. Затова сигурно и темата ти е иzчеzнала.
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички, които ми отговориха. Предадох всичкото инфо, което събрах благодарение на Вас. Тя каза, че за всеки случай, ще пуснат на малката всички възможни изследвания за всеки случай.

Фрея, благодаря ти за информацията. Вива нашите модератори:))

Здравейте, пуснах такава темичка, но нещо изчезна много странно защо. Както и не виждам от снощи един мой постинг. Дано не съм банната:))

Не си банната. Нали zнаеш, форумът има напоследък проблеми и понякога не се zарежда като хората. Затова сигурно и темата ти е иzчеzнала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия