Сайтове за сваляне на сериали?

  • 27 075
  • 4
Здравейте!

Искам да попитам за съвет относно сайтове, от които могат безплатно да се свалят известни сериали?
Т.к. за мен Замунда и Арена не са опция в момента (живея извън България), затова питам и за съвет.

Знам за 1 голям сайт - www.flickpeek.com - но там се изисква да се регистрира човек в отделен сайт, за да сваля и уж е безплатно, но искат да си сложа данните на кредитната карта, а това ме съмнява малко, затова се отказах.

Друг, за който знам е www.freetvshowsandmovies.com  - там обаче се иска да се попълни някакво проучване, за да се даде достъп до сайта, а оттам да си даде и телефона човек и т.н. - пак много съмнително.

Кажете за някой проверен и наистина безплатен, без подобни хватки като тези!! 
Благодаря предварително!!   Hug
Виж целия пост
# 1
Има един много лесен за опериране - http://eztv.it/
На заглавната страница всичко излиза по дати и часове, освен това може да се търси по заглавие. Архивът им е доста добър и качват най-популярните неща. Аз лично в последно време почти на 90% тегля оттам.
А като закриха mininova преди време, около седмица бях в траур  Wink - после се прехвърлих в http://www.monova.org/confirmed.php?id=8
Тук е важно да прескочиш първата подборка – мисля, че в нея са именно платени публикации... но като минеш надолу има също голяма таблица, в която всичко излиза по дати. Ъплоудърите са много и всякакви. Не винаги са читави линковете, но ако си търсиш такива, които са боядисани в зеленичко и с повечко сийд – ще се получи. И от другите има доста работещи, но се иска повече търсене. Същият сайт има и кино-секция, в която също съм намирала интересни неща.
Надявам се да съм помогнала.
Виж целия пост
# 2
 Hug   Страхотно!  Мерси много!!
Виж целия пост
# 3
Heart
Виж целия пост
# 4
здравейте
Искам да попитам  относно сайтове, от които могат безплатно да се свалят известни сериали?
става въпрос за сайта bgseriali.com?
имали програма за сваляне?
предварително благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия