"Цветна" бременност- признаци???

  • 3 803
  • 7
 Здравейте!
 Какви са признаците на цветната бременост??? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Не пускай една и съща тема на някоко места.
Четем навсякъде, а и да не е така - винаги някой ще ти отговори.
Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Здр, мами...бих искала да ви задам 1 въпросче..Тъй като съм едва на 20 и не съм наясно много с нещата, надявам се да ми помогнете. Тъй като имам болезнена менструация, генеколожка ми изписа противозачатъчни, почнах да ги пия, това ми е 1я месец. Цикълът ми е сравнително редовен и трае не повече от 5, максимум 6 дена, но този месец не е така...преди 10 дена ми свърши, а все още продължава да ми капи, понякога по 2-3 капки, понякога повече, но всеки ден и то не нормална кръв, а някаква мн тъмна, кафява....За 1 път ми се случва. Може ли това да е от противозачатъчните, все пак 10 дена...не е новмално. А пиша в тази тема, тъй като последния път когато правих секс презерватива се скъса и уж всичко беше наред, ама сега малко се стреснах, защото и не ми и течеше много...а и ми е мн отпаднало и постоянно ми е подуто коремчето, от вр на вр ми се гади...Моля ви пишете мнения, благодаря много Simple Smile
Виж целия пост
# 3
В първите 1-2 месеца от приема може да се получи зацапване заради хормоните. Но все пак се консултирай с лекар. Пила съм противозачатъчни дълги години и никога не съм имала зацапване или кървене извън цикъл, но това е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 4
Най добре се обади на докторката да те погледне .Ще си по спокойна .
Виж целия пост
# 5
Здравей те мами искам да Ви задам едно въпрос че..МЦ ми е редовен и болезнен и ми трае 6 дена,но от три месеца ми е само 2 дена и не е толкова обилен както обикновено+ това ми се вие свят и ми се гади може ли да карам цветна бременност...
Виж целия пост
# 6
Здравей те мами искам да Ви задам едно въпрос че..МЦ ми е редовен и болезнен и ми трае 6 дена,но от три месеца ми е само 2 дена и не е толкова обилен както обикновено+ това ми се вие свят и ми се гади може ли да карам цветна бременност...

Направи си тест за бременност и ще разбереш.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Момичета всичко който се съмняват в това че са бременни да отидат на лекар и да си направят някой изследвания които са необходими за да се определи патологична бременност ли е или е нещо друго .Кървене от матката което е неправилно може да значи много неща. kyllmg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия