цикъл след аборт

  • 1 523
  • 9
здравейте на всички! искам да ви попитам кога след кюретаж да очаквам първа менструация,диагнозата ми беше кухо яйце 10 г.с. изчистиха ме на 3 септември.вчера ходих на преглед и доктора ми изписа Оргаметрил 3 пъти по 1,каза ми да ги пия 5 дни за да ми предизвика мензиса.какво е вашето мнение,благодаря за вниманието. newsm78
Виж целия пост
# 1
Дони , съжалявам за преживяното !
Ето тема по въпроса ти и може би другия форум ще ти е по - полезен !
Късмет ти желая  Simple Smile !
Виж целия пост
# 2
Здравей,Дони,
както ти е писала и Морена тази тема е доста добре дискотирана в Родители преживели загуба.Аз също много съжалявам за загубата Ви   smile3518  Мога само да ти пожелая бързо възстановяване и скоро една нова и успешна бременност
Виж целия пост
# 3
Здравей Дони.
Много съжалявам за случилото ти се,защото и аз съм го преживяла.newsm45 Според мен,недей да пиеш никакви лекарства,освен ако нямаш други проблеми.А по принцип цикълът ти трябва да ти дойде на датата на кюртажа,т.е 3. А лекарят какво мисли-че няма да ти дойде на време ли?Ако искаш може да изчакаш датата да дойде и ако нямаш цикъл чак тогава пий нещо.
Остави природата да свърши всичко .Говоря ти като човек преминал през същото-аз не пих лекарствата,с които трябваше да ми дойде и ми дойде точно на датата,на която ми направиха кюртажа.
Много успех ти желая. И най-вече -ГЛЕДАЙ САМО НАПРЕД!!!!!!!!!!!!  newsm03
Виж целия пост
# 4
благодаря ви милички за топлите думи,не знам дали гардите ми трябва да са напрегнати след като трябва да ми дойде ,защото по принцип стават доста болезнени ,при вас как беше?
Виж целия пост
# 5
Миличка, много съжалявам за всичко, което си преживяла. Аз не съм пила никакви лекарства, а за гърдите не си спомням, мисля, че не бяха напрегнати. Успех и дано много скоро се възстановиш  Hug
Виж целия пост
# 6
Привет мила и от мен   Hug
При мен преди гърдите ставаха напрегнати седмица преди цикъла, но сега след случилото се ми идва без никакви симптоми евентуално в самият 1 ден ме боли главата и леко корема, но гърдите изобщо. Така, че всичко е много относително, природата си знае работата, не се притеснявай Naughty
Желая ти успех следващият път  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
 и при мен след случилото се цикълът дойде без никаква симптоматика... следващите няколко също идваха без симптоми, но още от първата м. започнах противозачатъчни.
Виж целия пост
# 8
здравей мила и от мен!искрено съжалявам за случилото се.Моя цикъл дойде точно 1 месец след аборта без да сам пила абсолютно никакви лекарства.беше доста болезнено, но следващия месец болка почти нямаше.Горе главата и скоро очакваме да чуем една добра новина.Успех!!!
Виж целия пост
# 9
нормално е да ти закъснее цикъла. Щом доктора ти е изписал лекарства за регулиране, пий ги. Аз не съм пила нищо, от самосебе си се регулира. Може закъснението да е от порядъка на 50 дена от дена на кюртажа. Желая ти бързо възстановяване и скоро да се вклю4иш в отбора на бъдещите майки.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия