До кога с бебешки прах, препарат за съдове, отделно пране на дрехите...?

  • 12 719
  • 138
# 105
Жаве, препарати за измиване на бебешки съдове има Бочко и Surcare.
И двата вида можеш да намериш в Пикадили (за другите вериги не знам, защото не ги посещавам).
Виж целия пост
# 106
Имаше мисля тема за препарати.
Ето и рекламната на Бочко - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336372.0
Използвала съм Бочко.
Виж целия пост
# 107
Благодаря за бързите отговори!   bouquet
Ще потърся.
Виж целия пост
# 108
Благодаря за бързите отговори!   bouquet
Ще потърся.
Аз бях доволна от Бочкото. Мисля, че бях купувала препарат с мирис на ябълка.

http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=1&id=12&l=1

Виж целия пост
# 109
Бебешките дрешки пера отделно със Сано Максима. Съдовете й мия с Бочко. Не ми пречи и смятам да го правя поне докъм втората й годинка. Спрях да гладя и стерилизирам когато стана на 6 месеца.
Виж целия пост
# 110
Голямата ми дъщеря е на 2 години и 4 месеца и все още пера дрехите й отделно с бебешки прах за пране. До преди 6-7 месеца миех шишетата й отделно, сега ги слагам в съдомиялна, заедно с другите съдове, които ползва.
Виж целия пост
# 111
При първото дете до година и половина перях неговите дрехи отделно.

При второто -само 6м Embarassed Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Мисля, че е още много рано да смесвам бебешките дрешки с нашите. На 6м и 1/2 е бебката.

Виж целия пост
# 113
Дрешки перях отделно до към 8 месец на Натали,бебешки препарат за съдове(Бочко) ползвах до около 1 й годинка...горе долу тогава започнах да ползвам и общ прах за пране Peace
Виж целия пост
# 114
Та това питам- до кога мислите да ползвате/ползвахте бебешки препарат за съдове, прах за пране, перяхте отделно дрехите от вашите...?

Никога не съм прала или мила отделно от нашите и никога не съм ползвала различен от нашия прах/препарат. Вижда ми се крайно безсмислено, ненужно и нелогично  Simple Smile
Виж целия пост
# 115
От около месец някъде започнах да пера дрехите на бебето с нашия прах. Дрехите от първата пералня проследих много внимателно, понеже дребното е с чувствителна кожа, но нямаше никакви проблеми. Продължавам да пера детските дрехи( смесени бебешки и какини) отделно от нашите.
Виж целия пост
# 116
Бебешки прах и омекотител все още ползвам, както и все още пера дрехите му отделно от нашите, също така и ги главя след всяко изпиране-вече не за стерилизация,колкото да ми е по-лесно като тръгна да го обличам Peace Не ми е било проблем досега,няма и да ми е такъв, поне докато тръгне той на ясла, а аз на работа:)
Ползвах бебешкото веро на Бочко докато изварявах шишетата му-т.е до 6-ти навършен месец. Като го захраних,реших,че вече е голя мъж Joy и мога да му мия посудата с нашето веро Flutter
Виж целия пост
# 117
Дрехите пера все още отделно от нашите, с бебешки прах  и омекотител.
Препарат за съдове - ползвам нашия от самото начало, специален детски не съм купувала.
Виж целия пост
# 118
за баткото ползвах бебешки прах до година и половина и  отделна пералня пусках, такмисля да бъде и с бебока.
Виж целия пост
# 119
Дрехите на малките (на 4г и 2г) винаги се перат отделно и се гладят от-до.
Смених бебешкия прах с нашия преди месец, същото ще направя и с Бочко за шишенцето на малката, когато свърши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия