Chamomilla D3 някой ползвал ли е

  • 1 021
  • 9
помага ли, по колко давате
Виж целия пост
# 1
Аз давам Chamomilla 15 CH - 3-4 пъти на ден по 5 гранули, разтворени в малко вода, половин час преди хранене. На голямата щерка съм давала и бях много доволна, сега и на малката давам, но от скоро.
Виж целия пост
# 2
А какво е това ако мога да запитам?
 newsm78
Виж целия пост
# 3
Екстракт от лайка, който се дава за по-безпроблемното поникване на зъбките при бебетата (хомеопатично е).
Виж целия пост
# 4
Хомеопатия не се дава без лекарско предписание. При никнене на зъби има специфични оплаквания различни за всяко дете. Най-добре се консултирай с лекар-хомеопат, по възможност класически. Той ще ти даде конституционално лекарство, специално за твоето дете. Аз лично съм лекувала всичко до сега само с хомеопатия и съм много доволна. Важното е да разбереш, че тя не е наука (медицина) която лекува дадено заболяване и симптомите му, а човека като цяло и организма му. По този начин ще заздравиш и имунитета като цяло, но ако не е предписано правилно, може да има обратен ефект. Хомеопатията лекува на приципа подобното се лекува с подобно. Т.е. ако лекарството не е предписано правилно, то може да причини симптоми на заболяването за което е предназначено. Така, че помисли и не слушай бабините деветини, че ако не помагало, то поне не вредяло, защото не е така!
Виж целия пост
# 5
Sneji не е за зъби  Thinking за колики  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Sneji не е за зъби  Thinking за колики  Rolling Eyes
Олеле, ужас, колики Twisted Evil
Лефакс пробвала ли си? За камомила-та не съм чувала newsm78
Виж целия пост
# 7
не съм но ми препоръчаха това пък аптекарката беше смотана    #Cussing out
Виж целия пост
# 8
На щерката й го изписа лекар-хомеопат за зъбките и действително почти не усетих как поникнаха (на голямата де). На няколко места срещам, че го дават и за колики. Има някаква логика - лайката успокоява. В България има и специален чай от лайка за бебета.
Виж целия пост
# 9
една мама ми го препоръча Д3 за коликите а тя взимала Д12 за зъбки много е доволна и от двете 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия