Stesnena shiika?!

  • 767
  • 5
Mili maicheta,
Molia za savet! termina mi e utre, a az biah na pregled i moita
 lekarka mi kaza che e shiikata na matkata mi e stesnena i po
vsiaka veroiatnost ako ne se razshiri v blizkite 3-4 dni shte tryabva
da me priemat v patalogichna bremennost  Embarassed  Cry ...
Molia za savet ako znaete kak moga da si pomogna?
... yavno maita princesa e s harakter ot sega...NO shte se radvam
da mi dadete savet!
Pozdravi i slunchevi usmivki na vsichki.... Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Незнам точно с какъв съвет мога да ти помогна, освен да ти кажа да се движиш максимално много. И за един ден може да се случи шийката да се разтвори и да се изглади. Мен ме приеха с думите, че шийката не е готова, а с една хапче вагинално и след няколко часа движение по стълбите на Шейново бебето се роди. Незнам точна колко пъти слязох и качих стълбите, но накрая нямах сили и само си повтарях, че трябва да стане същия ден.
Успех и бързо да се похвалиш
Виж целия пост
# 2
Цитат на: мими
Незнам точно с какъв съвет мога да ти помогна, освен да ти кажа да се движиш максимално много. И за един ден може да се случи шийката да се разтвори и да се изглади.


Май не става дума за неизгладена шийка, а за физиологично стеснение. Ако е само това няма защо да и споменават за патологично отделение.

Теди, досега не те ли преглеждаха, че да я видят по-рано тази шийка? Close
Имаш ли доверие на този гинеколог? На твое място може би бих направила консултация и с друг лекар.
Или разпитай по-подробно същия да мнението му, за последиците, които може да има. Нямаш много време за отлагане.
Но, спокойно, по единия или другия начин скоро ще родиш Grinning
Виж целия пост
# 3
Едва ли е патологично, ако беше така защо не  са я приели досега в болница. Несмятам, че това е сериозен проблем. А относно патологичното отделение почти във всяка болница при преносване те приемат в това отделение.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: мими
А относно патологичното отделение почти във всяка болница при преносване те приемат в това отделение.


Зависи от болницата. Когато преносвах едно от децата ме приеха директно в родилно отделение за предизвикване на раждане.
Асоциациите ми със "стесняване на шийката" са свързани единствено със съответния преглед при трудно забременяване.
Но явно  Grinning  това не е случаят на момичето.
Виж целия пост
# 5
Теди ,коя ти е генеколожката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия