На море в Поморие.

  • 38 080
  • 172
Миналата година бяхме там и много ми хареса като град. Сравнително спокойно за почивка с дете. Единствено ме подразни че през всичките 10 дни духаше  силен вятър. Скоро разбрах от приятелка че там постоянно си е така! Имате ли и Вие впечатления за това и къде отсядате като ходите там?
Виж целия пост
# 1
Ходили сме 4 пъти в Поморие,но все в новия  квартал в частна  квартира с карта.Ако решим един ден да ходим отново ще отседнем в стария град.Там определено е по-добре.Но пък плажа в новия е по-спокоен,въпреки че последния път през 2007г. имаше наслагани доста платени чадъри пред построените хотели там.АОт квартирите нямахме оплаквания.В новия квартал е по-спокойно от стария,но въпреки това за предпочитане е втория вариант ,както писах.Има един хотел в стария град-Манц2,който мисля че си заслужава.Виж втората таблица,със закуска и вечеря,но ако предпочиташ само нощувка виж таблица 1.http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=8&cID=1 Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Два пъти сме ходили в Поморие,   в СЪНСЕТ РИЗОРТ този в началото на Поморие,а втория път тръгнахме в последния момент и бяхме на едно съвсем различно местенце което не бих заменила за лъскавия СЪНСЕТ, преди него в дясно като идваш от Бургас през една малка горичка и там има къщички казват се Вилно селище Ваня/Марияна то е разделено на две ,много ми хареса,ако търсите спокойствие птички да пеят и да не е претъпкан плажа там е мястото,а вятъра той е навсякъде,Поморие е първия град на север в който сме почивали,няма разлика от юг,в смисъл за вятъра.    http://www.seavillasbg.com/gallery1.htm   ето това е, а тези стълби водят до плажа  http://www.seavillasbg.com/images/Pomorie/Kalin/Steps.JPG   вътре е точно както е на снимките ,чисто и приятно
Виж целия пост
# 3
http://www.beach.bg/bg/hotels/hotelInfo/place:63/hotel:980
Това също не е лошо,има си басейнче към комплекса,климатизирано с тераса..модерно и ново обзавеждане с кухненски бокс,подходящо тъкмо за семейства с деца.

Винаги съм си мислила,че Поморие е в южното черноморие,нищо че се намира на 15-ина км. северно от Бургас!Даже направо си е в южното черноморие!Няма какво да се чудим! Simple SmileВремето там е страхотно,дори и да превали бързо се оправя времето! Peace
Виж целия пост
# 4
да хубаво е,това не бях го виждала newsm10 и все пак малко ми е пренаселено, ние сме за по див тип летуване,моята голяма любов са Каваците
Виж целия пост
# 5
Това е любимия ми град. Ходим всяка година там. Отсядаме по квартири в стария град задължително. Това е едно райско градче за мен. Има за всеки по нещо. Много спокойно не е скъпо, а и има достатъчно забавления ако решиш. Миналата година решихме да отидем на ол инклузив на Слънчев бряг, но пак не пропуснахме  Поморие и изкарахме и седем дни там. Някакак си има особен чар това градче. Препоръчвам го с две ръце. За плаж е наи добре пред Новия хотел Интерхотел поморие. Много чист и хубав. И ако изберете квартира на  подходящо място - всичко ви става на една ръка разстояние. Приятно прекарване на всички които са се насочили към Пморие. 
Виж целия пост
# 6
Страхотен град е, обичам си го много.
Виж целия пост
# 7
А какви са цените на квартирите?
Виж целия пост
# 8
А някой има ли впечатления за Феста Поморие ризорт, че съм го набелязала за тази година  newsm78
Виж целия пост
# 9
И на мен много ми харесва Поморие. Спим в квартири в стария град. Плажа е близо, центъра е близо, лунапарк, кръчмички и кафенца навсякъде. Магазини също. Градинки за децата. Цените са ниски.  Бургас е на една крачка... Тази година пак там.

За цени на хотели и квартири може да се ориентирате от тук http://www.pomorie.com/
Виж целия пост
# 10
Миналата година стояха хора с табели от по 6-8-10лв на човек,различно и според джоба на всеки,това е хубаво, оххх мирише ми на море! Weary
Виж целия пост
# 11
Миналата година стояха хора с табели от по 6-8-10лв на човек,различно и според джоба на всеки,това е хубаво, оххх мирише ми на море! Weary

Това в стария или новия град е?Тези цени по-скоро ми се струват,че важат за новия град.
Виж целия пост
# 12
И в стария град има доста евтини квартири.Аз скоро разглеждах просто да видя какво има.Апартаментите дори са по-евтини от такива на Равда .
Ето тук има доста .
http://www.namore.info/index.php?category=21
Виж целия пост
# 13
От Бургас като идваш и влезеш в града това коя е ,незнам , стояха като започнеш от Сънсет Ризорт и надоло цяла колона от хора,много хубаво градче!
Виж целия пост
# 14
Много ми харесва Поморие,но определено стария град  Peace .В новия не бих повторила  Stop
Виж целия пост
# 15
За 10 лева на човек можеш да намериш в Стария град прилична квартира, не луксозна но добра. Ние миналата година бяхме за 8 лв. в Стария град но края на сезона след 20-ти август. Цените в градчето не са скъпи както в другите курорти, а са като в нашия град. Спокойно можеш да си позволиш всичко. За хотелите нямам мнения защото не съм ги пробвала.
Виж целия пост
# 16
4-та година ще ходим в Поморие. Прекрасен град за семейна почивка  Peace
Няма да се повтарям ... момичетата по-нагоре са го казали.
Преди да отида за първи път бях много раздвоена, заради мненията тук,
но от тогава, всяка година сме там  Hug
Виж целия пост
# 17
От Бургас като идваш и влезеш в града това коя е ,незнам , стояха като започнеш от Сънсет Ризорт и надоло цяла колона от хора,много хубаво градче!

Това е новия град. не се спирайте, подминавайте ги. не ви трябва в новия град. продължавайте по пътя още около 3 км и чак тогава е стария град. Всичко хубаво е тук. Страхотен град, хубави дискотеки и хубав плаж /този срещу хотел новия хотел до стадиона/
Виж целия пост
# 18
Мога ли да препоръчам нещо ?
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=4545&cID=1.
Наистина градчето е много кипричко и хубаво а вече има и много нови места за почиване.
Виж целия пост
# 19
Защо се изгуби тази тема? Тук няма ли ентусиасти за поморие?
Виж целия пост
# 20
Правя планове началото на август да изпратя малкия с баба и дядо за 7 дни в Поморие. Търся семейно хотелче, но искам да има закуска и вечеря. Засега такива, които намирам са Манц-1, Манц-2 и Св. Никола. Някой бил ли е в някой от изброените и има ли отзиви? А може и да знаете друго подходящо място там, което да препоръчате. 
Виж целия пост
# 21
опс   Blush пуснах отделна тема за Поморие,но ще следя и тук  Peace
аз също съм чувала за тези нощувки от порядъка на 8-10 лв.,но не ми се тръгва с 2 годишно дете на 500км. и да разчитам само на това,че ще има хора с табелки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 22
какво те плаши, в курортен град няма как да останете на улицата,пълно с квартири и хотели, моите са големи и предвид кризата тази година няма да ангажираме нищо предварително,а ще тръгнем така и каквото си харесаме,пълно било с хубави и евтини местенца тази година,приятен ден
Виж целия пост
# 23
опс   Blush пуснах отделна тема за Поморие,но ще следя и тук  Peace
аз също съм чувала за тези нощувки от порядъка на 8-10 лв.,но не ми се тръгва с 2 годишно дете на 500км. и да разчитам само на това,че ще има хора с табелки  Rolling Eyes


Здравей!!!
Не се притеснявай - без подслон няма да останете. Пълно е с квартири.
Ние миналата година бяхма на 8,00 лв, а нвартирата беше приемлива. На много хубаво място /ул.Булаир/
Ако имаш желание ще ти изпратя телефон за връзка.
Това е къща, в която хазяйката живее на партера а и там си има и магазинче. Втория и третия етаж се дават под наем. Количката я оставяхме на партера и беше много удобно. Плажът е на 5-10 мин пеша.
Виж целия пост
# 24
Момичета никой ли няма впечатление от хотелите Манц-2 http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=8&cID=1 и хотел Манц-1 http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=4&cID=3 newsm78 Поне като разположение в Поморие на картата, която са дали може ли да ме ориентирате?
Виж целия пост
# 25
Момичета никой ли няма впечатление от хотелите Манц-2 http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=8&cID=1 и хотел Манц-1 http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=4&cID=3 newsm78 Поне като разположение в Поморие на картата, която са дали може ли да ме ориентирате?

Здравей!!! Точно за хотелите не мога да ти кажа нищо. Само като място не е лошо, но аз лично предпочитем централния плаж, който е срещу балнеохотел Поморие. Т.е. предпочитам малко по в началото на стария град. Иначе центъра е много близко от хотела /на 2-3 мин/
Виж целия пост
# 26
Мама Мони, Манz 2 е на по_добро място от 1. Но аz лично бих се спряла на квартири по и около Крайбрежна. С дете е важно да си до плажа, а не вярвам в цените да има голяма раzлика. По_нагоре имамама е пуснала и линка на Мак, той е на хубаво място. В съЩата сграда има и друг хотел, както и частни квартири.
Виж целия пост
# 27
Ходили сме 3 пъти в Поморие,като миналата година със малката,но във новият град.Към краят на август цената  за квартира беше 8лв,на вечер,включваща стая със 2 легла,климатик,хладилник,тераса и ТВ.Квартирата беше на 3 мин от плажа.
Не сме резервирали квартири,а на място.Винаги може да се намери квартира. Peace
Мисля и тази година да  сме там,но този път в старият град Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Мацки а да ви питам за 2 год дете плаща ли се нещо?
Виж целия пост
# 29
Мацки а да ви питам за 2 год дете плаща ли се нещо?

Ако е в хотел трябва детето да е безплатно най-малко до 3г.,ако сте на квартира и не ползва легло е редно да не ви вземат пари.Нашия син като беше толкова малък не са ни вземали пари,но като беше на 3г. ни бяха взели по 1 лв. на ден за него ,заради водата,която хаби. Confused На следващата година пък той си беше самостоятелно на легло и не ни взеха никакви пари за него.Зависи много и от хазяите на какви ще случите. Peace
Виж целия пост
# 30
Мама Мони, Манz 2 е на по_добро място от 1. Но аz лично бих се спряла на квартири по и около Крайбрежна. С дете е важно да си до плажа, а не вярвам в цените да има голяма раzлика. По_нагоре имамама е пуснала и линка на Мак, той е на хубаво място. В съЩата сграда има и друг хотел, както и частни квартири.
Мама Мони писа,че предпочита да е нощувка със закуска и вечеря,по квартирите не се осигурява това.
Минавала съм покрай Манц2 много пъти и винаги ми е правел добро впечатление на външен вид хотела.Мисля,че е на добро място и на добра цена.Не е кой знае колко далеко от плажа и е кажи речи в центъра на града.
Другите хотели в Поморие са или само със закуска към цената или  ако са Ол инклузив пък са доста по-скъпи.
Когато решим да ходим отново Поморие бих избрала Манц2. Simple Smile
Виж целия пост
# 31
Утре ще превеждам капаро за Манц-1 в студио. Спрях се на него, където ще пратя баба, дядо и внуче. Говорих със собственичката и тя ми препоръча Манц-1 като по-тихо място и по-подходящо за дете. Отдолу на Манц-2 е ресторанта, а и бил до кръстовище, а 1 е на 30 м. от него в тиха уличка. Надявам се да съм направила правилния избор и като се върнат домашните ще пиша как е било там. Благодаря на всички за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 32
Мама Мони писа,че предпочита да е нощувка със закуска и вечеря,по квартирите не се осигурява това.
Упс, това съм го пропуснала  Blush
Мама Мони, каквото ти е каzала жената е така. 2 е на кръстовиЩе, наоколо е много оживено.
Виж целия пост
# 33
Мама Мони писа,че предпочита да е нощувка със закуска и вечеря,по квартирите не се осигурява това.
Упс, това съм го пропуснала  Blush
Мама Мони, каквото ти е каzала жената е така. 2 е на кръстовиЩе, наоколо е много оживено.

Значи правилно съм избрала мястото. Надявам се снимките в сайта да си отговорят и храната да е вкусна. Никога не съм ходила в Поморие, а и сега като избирам за нашите и детето даже ми е по-притеснено, отколкото като избирам за себе си. А да питам кой е хубавият плаж на Поморие и съответно хотела до кой е по-близко?
Виж целия пост
# 34
Утре ще превеждам капаро за Манц-1 в студио. Спрях се на него, където ще пратя баба, дядо и внуче. Говорих със собственичката и тя ми препоръча Манц-1 като по-тихо място и по-подходящо за дете. Отдолу на Манц-2 е ресторанта, а и бил до кръстовище, а 1 е на 30 м. от него в тиха уличка. Надявам се да съм направила правилния избор и като се върнат домашните ще пиша как е било там. Благодаря на всички за отговорите  bouquet

Извинявай,да попитам...изхранването в Манц1 като Манц2 лие,т.е със закуска и вечеря?А къде е ресторанта на Манц1 или може би гостите на хотела ходят да се хранят в ресторанта на Манц2?

А питахте ли менюто с предварителен избор ли е или на шведска маса?
Виж целия пост
# 35
rosinauzunova отговарям. В Манц-2 по принцип е закуска, обяд и вечеря, но аз не исках обяд и казаха, че няма проблем. В Манц-1 е без обяд посочено, но съм сигурна, че ако там пък искаш обяд ще се договорите. Ще се хранят в Манц-2. Двата хотела били на 30 м. един от друг. Копирам ти част от имейла им за харната - закуската е в ресторанта със сервиз,а вечерята е пак в ресторанта на топли витрини-3 ястия на човек.
Виж целия пост
# 36
rosinauzunova отговарям. В Манц-2 по принцип е закуска, обяд и вечеря, но аз не исках обяд и казаха, че няма проблем. В Манц-1 е без обяд посочено, но съм сигурна, че ако там пък искаш обяд ще се договорите. Ще се хранят в Манц-2. Двата хотела били на 30 м. един от друг. Копирам ти част от имейла им за харната - закуската е в ресторанта със сервиз,а вечерята е пак в ресторанта на топли витрини-3 ястия на човек.
Благодаря за отговорите! Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Мама Мони, понеже до сега никой не писа zа плажовете да кажа, че плажа е на 10_15 мин от там (аz мисля към 15, мъжът ми каzва към 10).
Виж целия пост
# 38
Не е ли много черен пясъка в Поморие  newsm78
Виж целия пост
# 39
Не е ли много черен пясъка в Поморие  newsm78

Ходили сме на плаж в новия град и там е черен пясъка,ама чак пък толкова не е. Peace
Виж целия пост
# 40
Миналата година бяхме в стария град- плажа е много хубав,въобще страхотен град
Виж целия пост
# 41
Не е ли много черен пясъка в Поморие  newsm78


Черен е на Северния плаж - заради желязото в него. То затова хората ходят на този плаж.
Виж целия пост
# 42
Здравейте,момичета!
Изчетох ви набързо,прегледах даже и линковете ви,но не разбрах едно- какво толкова не му харесвате на новия град,та постоянно препоръчвате стария?   Thinking
Лично аз нямам впечатления от Поморие,но тъй като вече ми харесаха няколко предложения(на добри цени),съм склонна да резервирам за там,та...затова ви питам  Mr. Green .
Виж целия пост
# 43
Новия град е много далече от центъра. Пеша не може да се отиде. Трябва да хващаш автобуси че е няколко километра до стария град. В новия град до колкото съм запозната няма пешеходна алея, отвсякъде минават коли. В стария град има център с дълга пешеходна алея с пейки и е до кея и пристанището където също се разхождат вечер много хора. От там тръгват и панорамните корабчета. Има си обособено място за сергии от миналата година не са по главната а е направено нещо като малко базарче. На мен лично вечер разходките по града са ми едно от най-приятните места на морето. В стария град са и дискотеките и клубовете ако обичаш да ходиш. Аз в нашия град не ходя но там се отпускам и задължително ходиме на клуб от време на време като се радуваме за това кое семейство да пази  децата. Общо взето е много хубаво . А и стария град е много романтичен...
Виж целия пост
# 44
В новия град има само къщи и блокчета.Центъра е едно малко площадче с увеселителни въртележки.Е,миналата година може да се е променило нещо....но иначе това е общо взето.До стария град трябва да се отиде с превоз,на около 3 км. е от новия град.Там,както писаха има забавления,пешеходна алея,красота направо.Малко са по-скъпи квартирите в стария,но това компенсира,ако сте в новия и решите да ходите до стария на разходка. Peace
Виж целия пост
# 45
Някой знае ли района около санаториума,Гранд хотел Поморие и комплекс "Атриум" дали е много шумен?
Май точно там са дискотеките,но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 46
В този хотел www.st-george-bg.info,някой отсядал ли е?
Ако може да ми препоръчате някакъв хубав хотел на приемливи цени.
Виж целия пост
# 47
little angel, ние бяхме в него 2002, бяхме доволни. Свекърва ми бе6е миналата год. съЩо там и í хареса, аz не бях доволна само от едната жена на рецепцията.
Сега обаче има много по_добри според мен. Виждам, че имате малко дете, и може би те интересува, че тоzи е точно на пе6еходната алея, където до късно е 6умно и до плажа имате към 6_10 мин. Аz лично харесвам теzи хотели по Крайбрежна_ Съни бей, Регата, Алциона Бийч, Ахелой (мисля се каzва единия на Крайбрежна)... В тях не съм била, като условия и цени не мога да кажа ниЩо, но са нови (първите 3). ,
Иzвинявам се zа буквите, но някои ми липсват  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48
Здравейте! Ние вчера се върнахме от Поморие. Бяхме за 9 нощувки в този семеен хотел и останахме много доволни Peace Беше страхотно спокойствие, защото туристите все още бяха много малко. Плажът беше чист, морето - също Simple Smile Но, за съжаление днес се върнахме в реалността....
Виж целия пост
# 49
Някой има ли отзиви за Семеен хотел Панорама?Мястотот е примамливо,цените също,но за първа година ще ходим в Поморие и то с детето и не ми се иска да е много далече от плажа.Този хотел се намира близо до централният плаж,хубав ли е плажа?
Виж целия пост
# 50
Чакам впечатления да разкажете на ходилите вече в Поморие. Въпрос в стария град не ли по шумно  щом там са дискотеките че сме смалко дете?
Виж целия пост
# 51
Имали ли вече пресни впечатления от Манц 1 newsm78 И ние сме му хвърлили око, но ми се искаше преди това да знам дали наистена е тихо и  как е храната?
Виж целия пост
# 52
Миналата година бяхме в стария град близо до ул.Крайбрежна беше тихо вечер,но плажа беше доста пренаселен и все пак е много хубаво
Виж целия пост
# 53
Някой от вече почиващите да каже как са цените,а най-много ме интересува плажа в новия град с платени чадъри и шезлонги ли е тая година?
Също так моля да ми препоръчате квартира близо до плажа в новия град.
На почиващите приятна почивка и много слънце.....
.
Виж целия пост
# 54
mnd нашите ще са там от 04 до 12 август, така че чак след това ще мога да пиша отзиви в темата. Но вероятно вече ще ти е късно newsm78
Виж целия пост
# 55
Ние днес резервирахме от 01 до 05 август в Манц1. Така, че и аз по това време ще мога да дам актуална информация. Wink
Виж целия пост
# 56
Вече трета година ще ходим в Поморие. Две години бяхме в "Лагун", тази ще сме в "Алциона". Всъщност за мен най-важното като ги избирах да са близо до плажа, санаториума - там ходя да си правя процедури и все пак до главната. "Лагун" е близо да балнеосанаториума и до централния плаж на Поморие - до Гранд хотел Поморие. Първата година беше по-добре, миналата нещо се разочаровах. За "Алциона" мога да напиша нещо след 2-3 дни като пристигна там. Той е в долната част на крайбрежната, точно на плажа пред малкото солено езеро. Тази година санаториума ще ми е по-далече, но за сметка на това плажа по-близо.
Виж целия пост
# 57
dgidgi, през кой период ще сте в Поморие.
Ние вероятно ще сме от 27.07 за 6 дни,но във вторник ще съм сигурна.Ще бъдем в новия град по всяка вероятност,тогава ще мога да разкажа подробности.
Виж целия пост
# 58
Бен,от 10.08.
Ще чакам подробности,интересуваме как е тая година плажа.
Желая Ви слънчева и незабравима почивка!
Виж целия пост
# 59
Момичета, някой почивал ли е тук: http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1119, да сподели отзиви..

Благодаря
Виж целия пост
# 60
А какви са цените на чадър и шезлонг тази година?
Виж целия пост
# 61
Момичета, някой почивал ли е тук: http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1119, да сподели отзиви..

Благодаря

Аз не съм почивала в този хотел,но като сме ходили на море в Поморие и съм го виждала.Наистина е красиво,но за тези пари и само със закуска не си заслужава,а ако решите да си доплатите за ОИ,просто цените стават върховно високи.За тези пари може да си направите една чудесна почивка в Гърция или Турция. Peace
Виж целия пост
# 62
И аz съм на мнението на Росина, като оЩе добавя, че се намира в началото на новия град. Вечер ( или късен следобед) е красиво в стария град, там е мястото zа раzходки и zабавления zа децата. Дори да беше на zначително по_евтина цена, аz не бих отишла там.
Виж целия пост
# 63
Благодаря за отзивите   bouquet, но има едни оферти за All Inclusive за 708 лв. на човек за 7 нощи, което според мен е добра цена.
Виж целия пост
# 64
И въпреки това мисля,че пак е висока цената.Наистина се намира в самото начало на новия град,а за разходки единствено става в стария.Разстоянието от този хотел до стария град е доста и пеша няма да можете да стигнете.Но като сте решили вече- весело изкарване! Heart Eyes
Виж целия пост
# 65
cikoni, в стария град има апартаменти по zа 40_50€ на вечер, които и до центъра и до плажа са на блиzо. Това са 350€ zа седмиzа. И тъй като предполагам, че сте 2_ма въzрастни остават 350€, с които да покриете раzходите по ресторантите. Прецени, дали Ще ви стигнат, ако "да", в тоzи случай си пестите повече от 3км в една посока до стария град.
Виж целия пост
# 66
А какви са цените на чадър и шезлонг тази година?

5 лева бяха в края на юни Peace
Виж целия пост
# 67
Някой ще ходи ли в поморие от 21.08.2010г. Ние ще бъдем в този прекрасен град.
Виж целия пост
# 68
И ние ще ходим в Поморие в началото на август,в процес на търсене съм за нещо изгодно и в същото време хубаво  Thinking близо до плажа-приемам всякакви предложения  Hug
Виж целия пост
# 69
И ние ще ходим в Поморие в началото на август,в процес на търсене съм за нещо изгодно и в същото време хубаво  Thinking близо до плажа-приемам всякакви предложения  Hug

И аз така, хайде предложете нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 70
И ние ще ходим в Поморие в началото на август,в процес на търсене съм за нещо изгодно и в същото време хубаво  Thinking близо до плажа-приемам всякакви предложения  Hug

И аз така, хайде предложете нещо Simple Smile
Ev4o, ще Ви предложа нещо на Поморие, но само ако ми предложите и Вие нещо на Марс.
 Grinning
Виж целия пост
# 71
Момичета, някой почивал ли е тук: http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1119, да сподели отзиви..

Благодаря

аз ама в другия до него  Wink

Комплекса е супер, но чужденците дразнят, особено като започнат да си пазят с кърпите шезлонгите....иначе е супер там, препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 72
И ние ще ходим в Поморие в началото на август,в процес на търсене съм за нещо изгодно и в същото време хубаво  Thinking близо до плажа-приемам всякакви предложения  Hug

И аз така, хайде предложете нещо Simple Smile
Виж какво е пуснала Имамама
Мога ли да препоръчам нещо ?
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=4545&cID=1.
Наистина градчето е много кипричко и хубаво а вече има и много нови места за почиване.
. Аz добавям Регата, Съни бей, Ахелой. В сгарадата на Мак има и друг хотел, както и много частни квартири. Като отвори6 страницата на Поморие се вижда на картата къде се намират предлаганите квартири. Там може6 да се ориентира6 zа мястото  Wink Аz съм била в един от апп на Üлия (първата буква я нямам, zа това е на латиница),а приятели бяха в Сапунджиеви. И от двете места бяхме много доволни, както от квартирата, така и от хаzяите.
Виж целия пост
# 73
Няколко години подред ходим на Поморие, мисля и тази година да сме там.
Все още не съм решила, но най- вероятно ще сме си на квартира, заради децата - не ме кефят хотелите, когато човек е с деца.
Като се върнем, ще пиша, а за сега ще следя за вашите впечатления.
Желая много слънчева и прекрасна почивка на всички!
   bouquet
Виж целия пост
# 74
След дълго колебане и ние май ще се запътиме към Поморие в началото на август.Засега разглеждам в булрест.ком ,но не съм се спряла на нищо конкретно.Ние сме ще сме с още едно младо семейство ,с малко мом4енце.Искаме да има двор4е за игра и да е близо до плажа.Ако някой знае нещо подходящо нека пише.
Виж целия пост
# 75
В Поморие е най-добре, за тези които търсят квартири, да се иде на място, в старата част на града, навсякъде дават, и за 10-ина минути ще намерите нещо по вкус, и цена, която ви устройва. За съжаление  информацияза всички тези къщи, а те дават във всяка, в нета няма как да се намери.
Виж целия пост
# 76
В Поморие е най-добре, за тези които търсят квартири, да се иде на място, в старата част на града, навсякъде дават, и за 10-ина минути ще намерите нещо по вкус, и цена, която ви устройва. За съжаление  информацияза всички тези къщи, а те дават във всяка, в нета няма как да се намери.

Понякога хазяите дават и подвеждаща информация.Като ги питаш близо ли е до плажа и те казват-да,много е близо,авсъщност не е така.Казавт така,за да не изпуснат "клиентите".Всъщност как да разбера как изглежда една квартира,какво предлагат хазяите,вярно те изброяват,но в какво състояние е.Ако не ми хареса като вляза вътре имам право да откажа и да потърся други хора,но и там ако не е по вкуса ми...колко така ще обикаляме и търсим,не е удобно,особенно,ако има и деца с нас! Naughty
Веднъж така сме търсили квартира и съжалявам,по-нататък като сме ходили в Поморие сме били с карта и като отидем на адреса,от където ни препращат в квартирата казваме какви са ни предпочитанията и са ни давали адреса и сме били доволни.Аз мисля че е рисковано да се ходи на море и да се търси на място квартира,вярно,че можеш да се пазариш,но не е удобно мотаенето по улиците и къщите.
Не съм била в хотел Манц2,но съм минавала мн.пъти по край него и от отзиви съм чувала добри неща за хотела,така че го препоръчвам.Може един ден и ние да се възползваме от услугите му. Peace
Виж целия пост
# 77
Аз пък мисля точно като Just*AvvA*. Peace
Винаги сме си намирали на място и то без много обикаляне.
Не бих резервирала нещо онлайн, особено ако е от частно лице.
Въпрос на виждане.
  Wink
Виж целия пост
# 78
Щом семейството е с деца, просто единият родител бива паркиран с тях и багажа за не повече от час в някое кафене, а другият тръгва по огледи. Наши познати почиват така всяка година - с двете деца се качват на автобуса, слизат в Поморие, придвижват се до центъра и мъжът тръгва да търси квартира. Това го правят сигурно от 10 години вече и не са имали провал.
Виж целия пост
# 79
Хахахахаа...
Аргун, много точно си разгадала ситуацията. Peace
Само дето при нас аз съм тази, дето обикаля да оглежда, а те ме чакат в кафето.
Laughing
Виж целия пост
# 80
Точно така е. И ако се отиде на хубаво място, даже няма да има и нужда от час обикаляне да речем.
Манцовете на мен са ми много мизерни. Peace Пък и по-нагоре към плажа е по-хубаво , по-близо, с много къщи. И не е т9олкова шумно, колкото около Манц.
Виж целия пост
# 81
Аз също миналата година резервирах по интернет за едно хотелче в Поморие и съжалих точно по тази причина-на място в Поморие се намират прекрасни квартири.И в новия и в стария град има страхотни оферти,ама аз не-по интернет Heart Eyes
Виж целия пост
# 82
В Поморие и ние преди няколко години бяхме и  на място намерихме квартира.Нашата  беше ужасна ,защото аз висях на плажа с детето ,а мьжа ми отиде да гледа.Взел стая като кутийка.Без балкон,без хладилник и с обща баня .Сьжалявах ужасно ,но вече беше платил.Като обикаляхме и видяхме какви хубави кьщи има умирах от яд. Мои познати всяка година ходят и са много доволни .Винаги в различна квартира за да не им омрьзне.
Виж целия пост
# 83
А някой да ми каже за станцията на Български пощи нещо, че има оферти за нея.
Виж целия пост
# 84
А, това интересно.....за станцията на Български пощи......Къде гледаш оферта? Аз едно време работих в Българскипощи...
Виж целия пост
# 85
А, това интересно.....за станцията на Български пощи......Къде гледаш оферта? Аз едно време работих в Българскипощи...

Не намирам никъде за това питам, при нас има оферти и искам някаква информация.
Виж целия пост
# 86
Има ли някой с впечатления от Къща за гости Слънчогледите? Една приятелка ми ги препоръча, но ми се иска повечко мнения да посъбера. Този уикенд заминаваме, а още не съм направила никъде резервация. Накрая може би и ние на място ще търсим. При нас е малко по-сложно: искам стая с три легла и достатъчно място да си опънем надуваемия дюшек, където да спят малките. И се чудя как ще ни таксуват?
Виж целия пост
# 87
Ние бяхме там по-миналата година.Мисля, че собственичката е Станка Гуджева,ако не се лъжа.Много чисто и приятно хотелче.Близо е до плажа.Нямам престава каква стая може да ви дадат,но нашата беше с една голяма спалня и едно легло,беше на втория етаж, с тераса,имахме и хладилник в стаята.Ако има нещо може да питаш Peace
Виж целия пост
# 88
Изчетох ви с интерес. В събота заминаваме за Поморие. Резервирах места в семеен хотел, в стария град, на самия плаж почти. Не мога да рискувам да тръгна с дете и бебе на 6 месеца, без да имам предварителна резервация  Stop
Ако има почиващи съфорумки в Поморие в периода 31 юли- 4 август, ще се радвам да се запознаем  Peace
Виж целия пост
# 89
Доколкото виждам Къща за гости Слънчогледите се намира в новият град.На мен ми казаха да си търсим нещо в старият град.От новият град до центъра трябва да се ходи с кола,а и до плажа е далеч.Не е удобно за малки деца.Информацията ми е от семейни приятели които ходят редовно там.
Виж целия пост
# 90
Аз се бях ориентирала към Слънчогледите, дори разговаряхме със собственичката, но се отказах точно защото е в новия град.
Виж целия пост
# 91
Благодаря за отговорите!
Днес ми казаха, че всичко е заето за следващата седмица, така че ще трябва да намеря нещо друго.
Търся точно нещо такова: къща за гости близо до плажа.
Виж целия пост
# 92
Ние днес се завърнахме от Поморие. Бяхме тук, в студио : http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?cID=1&oID=4632

Аз лично останах доволна, всеки ден чистят, на два дена сменят кърпите, а на четири спалното бельо. Най-важното е, че е на 5 метра от плажа. Всъщност това, което не ми хареса, е че като завали дъжд - а по време на нашата почивка имаше в изобилие Sad -  спираше кабелната, но имаше интернет.
Не ми хареса тази година в Поморие лошото време, многото комари и токовата криза, но това не зависи от хотела. Просто явно нямахме късмет. Пък и дребния хвана чревна инфекция Close.

Приятна почивка на тези, които тепърва ще тръгват.
Виж целия пост
# 93
Ние днес се завърнахме от Поморие. Бяхме тук, в студио : http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?cID=1&oID=4632

Аз лично останах доволна, всеки ден чистят, на два дена сменят кърпите, а на четири спалното бельо. Най-важното е, че е на 5 метра от плажа. Всъщност това, което не ми хареса, е че като завали дъжд - а по време на нашата почивка имаше в изобилие Sad -  спираше кабелната, но имаше интернет.
Не ми хареса тази година в Поморие лошото време, многото комари и токовата криза, но това не зависи от хотела. Просто явно нямахме късмет. Пък и дребния хвана чревна инфекция Close.

Приятна почивка на тези, които тепърва ще тръгват.

Каква цена платихте за престоя си и за колко нощи?
Виж целия пост
# 94
В сайта, отдолу на страницата си пише цените - актуални са. Ние бяхме платили за 11 нощувки, но тръгнахме с ден по-рано заради летния вирус, който си лепна сина ми.
Виж целия пост
# 95
Момичета,препоръчайте ми хотел с басейн,на не много шумно място.Децата държат на това.Миналато година бяхме на КОМ в Албена и сега искат нещо подобно,а на мен вече ми омръзна там.Много харесвам Поморие.Преди  години сме ходили там и си прекарахме чудесно.Моля ви,ако някой има добри впечатление от подобен хотел да ги сподели ,ще трябва скоро да резервирам,ще тръгнем на 15.08,а аз още не съм решила къде Sad
Виж целия пост
# 96
Здравейте.
Ние ще ходим за една седмица през септември в гранд хотел Поморие.Малко е късно за море,но пък мислим да си починем и да се възползваме от Спа центъра.
Някой бил ли е скоро там.Ще ви бъда благодарна,ако споделите впечатления.
Виж целия пост
# 97
Здравейте.
Ние ще ходим за една седмица през септември в гранд хотел Поморие.Малко е късно за море,но пък мислим да си починем и да се възползваме от Спа центъра.
Някой бил ли е скоро там.Ще ви бъда благодарна,ако споделите впечатления.
И на мен този хотел ми хвана окото.Дано някой да има пресни впечатления Peace
Виж целия пост
# 98
В сайта, отдолу на страницата си пише цените - актуални са. Ние бяхме платили за 11 нощувки, но тръгнахме с ден по-рано заради летния вирус, който си лепна сина ми.
newsm10

Здравейте.
Ние ще ходим за една седмица през септември в гранд хотел Поморие.Малко е късно за море,но пък мислим да си починем и да се възползваме от Спа центъра.
Някой бил ли е скоро там.Ще ви бъда благодарна,ако споделите впечатления.
И на мен този хотел ми хвана окото.Дано някой да има пресни впечатления Peace



И на мен ми хваща окото,ама видяхте ли какви цени са!? ooooh!
Виж целия пост
# 99
Какви са цените на квартирите?
Виж целия пост
# 100
В момента съм на Поморие. Очарована съм от града. Не знам какви са цените на квартирите, но места има бол! Цял ден разни бабички се разхождат с табели и се надпреварват за всеки потенциален клиент.
Ние сме в семеен хотел, плащам 40 лв на вечер за тройна стая. Къщата е досами плажа и е просто идеалното място за нашето семейство. Догодина само ще сменя стаята, като искам с климатик  Mr. Green
Виж целия пост
# 101
Тарталета,кой е хотела?
Желая Ви слънчева и весела почивка.
Виж целия пост
# 102
http://pomorie.pochivka.com/o-957-dom-kamelia
Виж целия пост
# 103
До центъра колко минути е пеша?Каква е цената на студиото,че не я виждам в сайта?
Виж целия пост
# 104
Десетина минутки ни отне да стигнем до центъра. Говоря за стария град. На мен по- важно ми е, че няма и минутка път до плажа  Grinning Нямам представа колко е цената за студио.
Виж целия пост
# 105
Десетина минутки ни отне да стигнем до центъра. Говоря за стария град. На мен по- важно ми е, че няма и минутка път до плажа  Grinning Нямам представа колко е цената за студио.

Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Тарталета ,моля те когато имаш време и ако знаеш, напиши с две думи дали двойните стаи са с изгед кьм морето .Тесни ли са стаичките?За две нощувки дали дават стаи?аз тьрся нещо такова задьлжително с изглед кьм морето за един уикенд с мьжа ми .Гледах на много места,харесала сьм някои ,но имам още малко време да избера.Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 107
Ние сме на сутерена, за да не ни се налага да изкачваме стълби с количка, бебе и т.н. Нашата стая е доста голяма, но нагоре ми се струват тесни да ти кажа. Просто като гледам самата сграда ми се струва така. повечето стаи със сигурност имат гледка към морето( ние нямаме, но пък имаме на разположение целия двор да бяга и играе каката  Grinning).
Виж целия пост
# 108
Страхотно градче (особенно след ремонта на главната в стария град Peace)..от 4г сме редовни там, винаги в стария град...та и по 2 пъти се е случвало на лято.
Били сме в х-л "Свети Петър и Павел"-беше мн добре Peace; в Интерхотел Поморие (с деца е неудобен-далечко е от плажа); частен дом "Магнолия" -на центъра, но пък най-далеч от плажа-от него само с кола..; дом "Христови"-не бях очарована; х-л "Палас"-също далеч от плажа, но пък стаите бяха големи; х-л "Св. Марина" го разглеждах за наши познати-не ми допадна особено..;
Булрест е чудесен сайт Peace Картата е най-доброто нещо-чудесно се вижда къде е обекта Peace
Виж целия пост
# 109
Момичета, сега последно на къде да се ориентирам в новата или старата част на Поморие, искам хубав плаж, плитко моренце и не много вълни, сигурно много искам, но........
Виж целия пост
# 110
Старата Peace
Виж целия пост
# 111
Heart Eyes Благодарско.
Виж целия пост
# 112
Продължавам да питам:цена на квартирите в новия град и как е тая година плажа там.
Виж целия пост
# 113
Продължавам да питам:цена на квартирите в новия град и как е тая година плажа там.

http://www.bulrest.com/berkovitsa/index.php?oID=3003&cID=3

Виж си цените, спрямо това което ти хареса ...
Виж целия пост
# 114
Булрест е чудесен сайт Peace Картата е най-доброто нещо-чудесно се вижда къде е обекта Peace

Абсолютно е така! И http://bulrest.com/, както и аналогичният - http://www.pomorie.com/, са много добри сайтове, каквито би било добре всички курорти да имат! И не е само картата предимство, а и формата за контакт, която имат повечето оферти.

Аз съм резервила голям апартамент за следващата седмица тук - http://www.bulrest.com/?1402
Ако някой се интересува после мога да споделя подробности.

Иначе ние за първи път отиваме в Поморие, досега бяхме все на юг, надявам се да ни хареса!
Виж целия пост
# 115
Аз пък влизам да се оплача. В началото бях ентусиазирана от къщата, в която сме отседнали, но сега вече не я препоръчвам на никого. Единственото хубаво нещо се оказа, че е на минутка от плажа.
За 4 дни никой не влезе в стаята да почисти. Поне да имаше с какво, аз щях да я върша тази работа. Плочките са целите в пясък, което е неминуемо, като излезем мокри от банята и става буквално кал. И така четири дни...
Кошчето сама си изхвърлям, сама си слагам торби за боклук в него и си го почиствам...
На гърба на стаята явно е залепена някаква кухня на заведение. От 6 сутринта се започва с тракането на тави и тенджери, чукането на пържоли, чупене на орехи... Е, извинявам се, но бебето ми спи поне до 7.30 сутринта, а сега съм принудена да ставам супер рано.
В съседната стая живеят две бабички, роднини на собствениците явно. Първата сутрин в 6 часа се прави зимнина. Между 14 и 16 часа редовно си намират някаква работа по двора, няма начин да си починеш изобщо.
Като капак на всичко предлаганият за екстра безжичен интернет е повече от кошмарен  Crossing Arms
С чиста съвест НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ споменатата преди това от мен къща за гости!
Виж целия пост
# 116
Този хотел Интерхотел "Поморие Релакс" къде се намира? На ръба на Поморие до Интерхотел Поморие или другаде?
Виж целия пост
# 117
Този хотел Интерхотел "Поморие Релакс" къде се намира? На ръба на Поморие до Интерхотел Поморие или другаде?

На сайта на Интерхотел Поморие, където е и препратката за  "Поморие релакс" има и карта-намира се до солените езера.
Виж целия пост
# 118
Вчера се върнахме от Поморие.Бяхме отседнали тук,в апартамент 3:
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=5818&cID=3
Нямам забележки към апартамента,всичко е като на снимките.Най-много ми хареса близостта до плажа.
http://img827.imageshack.us/img827/7753/dsc00425r.jpg
Морето е много чисто,водата е прозрачна,плуват малки рибки.
На Свети Влас и Созопол все във водорасли плувахме.
От Старият град съм очарована.
Най-вероятно догодина пак ще сме в Поморие  Wink
Виж целия пост
# 119
Въпрос към тези, които са наясно с Поморие - гледано на тази карта от къде се влиза в Поморие? За първи път ще ходя и не нищо не знам кое къде, само имам адреса на апартамента.
Виж целия пост
# 120
Отляво се влиза.
Виж целия пост
# 121
Въпрос към тези, които са наясно с Поморие - гледано на тази карта от къде се влиза в Поморие? За първи път ще ходя и не нищо не знам кое къде, само имам адреса на апартамента.

Значи, ако идваш от Бургас е Поморие, след това Слънчев бряг..за ориентир Wink
Първия вход за Поморие е откъм "Марина Холидей":
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=6481&cID=1
минаваш през новия град и се включваш вдясно от църквата "Св.Георги" (там е и втория вход) по бул "княз Борис"-тази дългата улица на картата-тя свързва новия със стария град.
Виж целия пост
# 122
Момичета...много съм притеснена.Тази  нощ тръгваме за Поморие. Нямаме квартира, ще търсим на място.  ooooh! Ако някой знае нещо подходящо за 2 деца да казва...,4е няма време!
Виж целия пост
# 123
Момичета...много съм притеснена.Тази  нощ тръгваме за Поморие. Нямаме квартира, ще търсим на място.  ooooh! Ако някой знае нещо подходящо за 2 деца да казва...,4е няма време!


Споко, ще си намерите на място.
Виж целия пост
# 124
Някой да знае читави бунгала в Поморие? Или самостоятелни къщички?
Виж целия пост
# 125
Някой да знае читави бунгала в Поморие? Или самостоятелни къщички?

Ако търсите евтин вариант за море-вижте дали ще ви хареса станция "Миньор" ; тук има снимки и т.н.:
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=5636&cID=1

Виж целия пост
# 126
Аз пак да пипитам за Гранд хотел Поморие.
Много ми харесва хотела,мислим за една седмица да отидем там и да си починем хубаво.Обаче май почти никой не е ходил там.
Виж целия пост
# 127
Записвам се да ви следя,искаме в края на aвгуст или началото на cептември да отидем за няколко дни.Никога не сме били в Поморие,така като чета в стария град изглежда ,че е по-хубаво.
Виж целия пост
# 128
Във вторник заминаваме. Дано да си намерим прилична квартира, че отиваме без резервация. По колко вървят сега? Ще си намерим ли стая близо до плажа, с общ СВ за 10 лв?
Виж целия пост
# 129
Не. Търся не евтин вариант, а самостоятелно бунгало, къща или каквото и да е с храна. Идеята е да няма хора в съседни стаи, които да притесняваме когато децата плачат. Така че благодаря, но станция, хотел и други подобни не са ни вариант.
Виж целия пост
# 130
Виж тези еко къщи(вили), нямам лични впечатления, но от всичко показано в сайта от този тип, тези най-хващат око.  Peace
Виж целия пост
# 131
Това за моето питане ли се отнася?
Виж целия пост
# 132
Hе, за предложението на MTV.
Виж целия пост
# 133
Въпрос към тези, които са наясно с Поморие - гледано на тази карта от къде се влиза в Поморие? За първи път ще ходя и не нищо не знам кое къде, само имам адреса на апартамента.

Значи, ако идваш от Бургас е Поморие, след това Слънчев бряг..за ориентир Wink
Първия вход за Поморие е откъм "Марина Холидей":
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=6481&cID=1
минаваш през новия град и се включваш вдясно от църквата "Св.Георги" (там е и втория вход) по бул "княз Борис"-тази дългата улица на картата-тя свързва новия със стария град.


Аз си изпринтирах обяснението на MTV, че едни приятели тръгнаха онзи ден и пътуваха около 12 часа и се изгубиха в Поморие,добре, че някакъв човечец ги стопирал за да го откарат до болницата и ги ориентирал как да излязат и те акустираха на Черноморец, а аз не искам този вариант Mr. Green Дано се ориентираме, улиците били тясни и малки, вярно ли е туй?
Виж целия пост
# 134
ev4o -да, в стария град, защото винаги има паркирали коли...еднопосочни са (повечето), и преди полицаите мн глобяваха за влезли в забранените..така че-внимавайте Peace

Днес бях в Поморие, връщайки се от Слънчев бряг-било пълно по думите на персонала в едно заведение, на което сме редовни клиенти. Лично аз не останах с подобно усещане-пълно беше 2008г..немаше игла къде да пуснеш; но все пак не видях как е плажа..

Виж тези еко къщи(вили), нямам лични впечатления, но от всичко показано в сайта от този тип, тези най-хващат око.  Peace

Имаше тема нейде за тежи бунгала-коментара беше че са мн тесни вътре..потърсете темата Peace
savina_33 виж тези:

http://pochivka.bg/t-77-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0% … D1%80%D0%B8%D0%B5

Аз пак да пипитам за Гранд хотел Поморие.
Много ми харесва хотела,мислим за една седмица да отидем там и да си починем хубаво.Обаче май почти никой не е ходил там.

Мдаа, сигурно щото цените започват от 145 Е Laughing
Иначе х-ла е супер (инфото е от приятели ходили там) Peace
Драсни един ред след почивката, доволна ли си и ти Wink
Виж целия пост
# 135
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Виж целия пост
# 136
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Свободни квартири, близо до плажа има ли? С какво усещане оставаш? Ние утре тръгваме за Поморие.
Виж целия пост
# 137
Дес, не знам на кой плаж сте били, но аз по- чисто море не се сещам да съм виждала в последните няколко години. Водата беше кристално чиста, нямаше никакви водорасли, миди и камъни.
Виж целия пост
# 138
Аз пак да пипитам за Гранд хотел Поморие.
Много ми харесва хотела,мислим за една седмица да отидем там и да си починем хубаво.Обаче май почти никой не е ходил там.

Зависи, какво точно те интересува.
Аз исках да запазя там за август, но нямаше места, пък и половинката не искаше много много Поморие, честно казано. Иначе е най-доброто място с Поморие, според мен, а и не само.
И цените им са съвсем ок, за това, което предлагат.
Виж целия пост
# 139
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Свободни квартири, близо до плажа има ли? С какво усещане оставаш? Ние утре тръгваме за Поморие.
Ще намерите със сигурност.Усещането ми е че в стая без климатик повече на влизам Mr. Green Дано само си намерите да паркирате Praynig

А колкото до чистото море - в началото на юли когато почивахме с децата беше кристално,но сега.... ooooh! А наче бяхме на плажа  (където започва или по точно свършва крайбрежната улица) в близост до хотела "При Американеца" Wink
Виж целия пост
# 140
Ние бяхме на плажа пред хотел Регата и още един син, не му помня името. Следващият плаж по същото време беше направо зелен от водорасли, водата също беше адски мръсна там.
Виж целия пост
# 141
Just*AvvA*,направих резервация за 5 нощувки ,за началото на октомври.Надявам се да си изкараме добре със съпруга ми.По принцип сме фенове на Спа-процедурите.Надявам се спа-то да е на ниво,двойните стаи да са луксозни и храната да е добре подготвена.В пакета имаме вкючени закуски и вечери.
Интересува ме дали е топла водата в басейните,как е спа-центъра,в какво състояние са двойните стаи?Качествени   и добре подготвени ли са ястията и специалитетите в ресторантите.Мислим въобще да не излизаме от хотела и да се храним там и наобяд.Разбрах,че цените в ресторантите не са много завишени.
Благодаря.
Виж целия пост
# 142
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Свободни квартири, близо до плажа има ли? С какво усещане оставаш? Ние утре тръгваме за Поморие.
Ще намерите със сигурност.Усещането ми е че в стая без климатик повече на влизам Mr. Green Дано само си намерите да паркирате Praynig
Половинът успя да блъсне колата преди 1 месец почти и още не е готова, в тази връзка, ще сме с влак.
Последно питане, цените около крайбрежната улица какви са? Не държим на собствен санит възел и климатик.
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?
Виж целия пост
# 143
Just*AvvA*,направих резервация за 5 нощувки ,за началото на октомври.Надявам се да си изкараме добре със съпруга ми.По принцип сме фенове на Спа-процедурите.Надявам се спа-то да е на ниво,двойните стаи да са луксозни и храната да е добре подготвена.В пакета имаме вкючени закуски и вечери.
Интересува ме дали е топла водата в басейните,как е спа-центъра,в какво състояние са двойните стаи?Качествени   и добре подготвени ли са ястията и специалитетите в ресторантите.Мислим въобще да не излизаме от хотела и да се храним там и наобяд.Разбрах,че цените в ресторантите не са много завишени.
Благодаря.
Мисля, че ще остането много доволни. Специално спа-то им е доста добро, на високо ниво, досега никой не ми се е оплакал от познатите, които са ходили, напротив, само го препоръчват.
Цени по принцип гледам да не коментирам, защото едно нещо за един е ок, за друг скъпо, според мен са добре цените в комплекса. Закуската е много разнообразна, има всичко, за което се сетиш. Само, че го казвам с уговорката, че нямам идея как е извън сезона, а вие ще бъдете в такъв период. Тогава предполагам няма да има много хора в хотела, и не знам, дали няма да е по-оскъдно, както ми се е случвало на други места.
Иначе е много чисто, и готвят вкусно. Имате вечеря в пакета, там също не знам как стоят нещата, защото ние пакети избягваме, тъй като вечер предпочитаме да излизаме от хотелите.
Но отново предвид това по кое време ще сте, и като знам тогава каква бомба пада в Поморие, хубаво сте направили, че  сте си взели такъв пакет, то няма да има къде да ходите.
Ти казваш, че смятате изобщо да не излизате от комплекса, ще си отпочинете чудесно в такъв случай, наслаждавайте се на СПА-то и това е. Температури в басейна по това време също не знам как ще са, тъй като в студено време аз не съм била в хотела.  Но имам познат който зимата ходи всеки уикенд, така че явно няма да е студено. Laughing
Смятам че 5 дни, ще са ви супер релакс.
Целият комплекс е луксозен, и много чист- стаи, спа, заведения. Мисля, че няма да имате забележки, и пак казвам, с пояснението, че аз извън сезона не съм била, и не искам да подлъгвам. Защото на мен така ми се случи с един хотел във Велинград, големи хвалби, отидохме през седмицата, по-кошмарно нещо не бях преживявала, оказа се, че понеже няма хора много през седмциата, всичко беше под критика. Много се надявам, да нямате моя "късмет". Има още време до заминаването ви, но приятно прекарване, и да дадеш после отзиви. Hug
И един въпрос- чрез хотела, или чрез агенция резервира?
Виж целия пост
# 144
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?

Цените по мои наблюдения са в този диапазон- 10- 15 лв на легло в стая с тераса и собствен санитарен възел( при нас точно това беше определящо като търсех квартира).
Виж целия пост
# 145
  Stop
Виж целия пост
# 146

Последно питане, цените около крайбрежната улица какви са? Не държим на собствен санит възел и климатик.
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?
Повече от 10лв за общ сан.възел не давайте,ние в такъв бяхме ама нали е на крачки от плажа и на това бяхме съгласни.
Виж целия пост
# 147
.....
Последно питане, цените около крайбрежната улица какви са? Не държим на собствен санит възел и климатик.
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?
Виж тази оферта, 25 лв. за двойна стая със собствен сан. възел и близо до плажа. На снимките изглежда добре. Peace
Тарталета , аз харесвам този район на Поморие и все там си търсим апартамент.   Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Някой ще ходи ли в поморие от 21.08.2010г. Ние ще бъдем в този прекрасен град.
Ние ще сме там от 22.08
Виж целия пост
# 149
Ние се върнахме от Поморие на 12 август. Обиколих цялата плажна ивица и видях че плажа с/у гранд хотел Поморие този с черният пясък е най-чист и затова там ходехме с колата.Водата е поне 30гр. няма водорасли дори и мидите са оскъдни.Като цяло ни хареса ние бяхме със стая с климатик ...аз лично не бих издържала без много е горещо дори през ноща е поне 28гр.Хубаво е да се ходи от 1 август тогава е празника на морето до 8 август и всяка вечер има концерт на площада със певци танци и пр. моята дъщеря много харесваше децата от спортине клубове по танци  на възраст 5-6 год. много бяха сладки.В момента тече празника на виното пак 1 седмица.Ако имате други въпроси ...насрещта съм.
Виж целия пост
# 150
Ние се върнахме от Поморие на 12 август. Обиколих цялата плажна ивица и видях че плажа с/у гранд хотел Поморие този с черният пясък е най-чист и затова там ходехме с колата.Водата е поне 30гр. няма водорасли дори и мидите са оскъдни.Като цяло ни хареса ние бяхме със стая с климатик ...аз лично не бих издържала без много е горещо дори през ноща е поне 28гр.Хубаво е да се ходи от 1 август тогава е празника на морето до 8 август и всяка вечер има концерт на площада със певци танци и пр. моята дъщеря много харесваше децата от спортине клубове по танци  на възраст 5-6 год. много бяха сладки.В момента тече празника на виното пак 1 седмица.Ако имате други въпроси ...насрещта съм.
Как са дискотеките тази година? коя посетихте?
Виж целия пост
# 151
Има ли режим на тока в Поморие?
Благодаря!
Виж целия пост
# 152
Здравейте,
А има ли медузи в морето?
Виж целия пост
# 153
Не знам как са дискотеките понеже сме с малко дете.Но има една със сигурност май е повече чалга клуб че Азис щеше да пее на 13 август.На плажа с черния пясък няма нито медузи нито водорасли водата е много чиста има леки вълни.....пясъка както обикновинно има фасове, но големи боклуци няма.
Виж целия пост
# 154
Ами режим на тока?Всъщност, някой може ли да ми каже къде из черноморието има режим?
Виж целия пост
# 155
Ние преди малко се вьрнахме от Поморие.След хиляди премеждия в Черноморец кьдето трябваше да бьдем се остановихме в Поморие.Имаше режим на тока вечер в 9ч.спираше за един час.Снощи половината град имаше ток,а другата половина -не.Уж казаха по телевизията,че няма да спира,но отново спря.
Виж целия пост
# 156
Ние докато бяхме само веднъж забелязах че на главната улици от едната страна нямаха ток магазините и хотелите, но към 21ч. вече имаха явно беше на местно ниво.Ние лично до 12 август винаги имахме ток.Явно проблема с тока се е засилил сега...
Виж целия пост
# 157
В Поморие има проблем с тока.
Първо инцидентно загасна на 12 август към 9 часа.Нямаше около един час , псле го пуснха и пак спря...така 3 пъти. На 13 отново спря точно в 9ч. за близо час при пускането в 10 и нещо явно се претовариха трансформаторите и пак спря ,но само в половината от стария град.
Не бяхме ходили от 2 год. в Поморие и ни се видя доста променено...центъра е направен много хубав, но заведенията и цените в тях ме изненадаха неприятно.
С чисто сърце мога да препоръчам храната в Козият рог/на ул. Рибарска до плажа/ вкусна и обилна Peace
Виж целия пост
# 158
Ние се върнахме от Поморие тази сутрин.
Не бях ходила там от няколко години; хареса ми всичко с изключение на квартирата, за което сами си бяхме виновни.
Уж чрез познати, а се озовахме в стая без тераса, с общ санитарен възел, с хазяйка, с две отделни легла, срещу 10 лв./вечер на човек.
Намираше се в центъра, до полицията, т.е. доста далече от плажа.
Ако знаех, че навсякъде в Гръцкия квартал се предлагат стаи и апартаменти, изобщо нямаше да запазвам предварително.
Догодина мислим да си вземем апартамент, за да не ни се налага да обядваме и вечеряме всеки ден навън. С парите, които оставихме по заведения, спокойно можехме да си позволим апартамент и сега.

Иначе плажът ни хареса, водата беше чиста, нямаше много водорасли (особено сутрин между 6 и 8 - никакви), не видях медузи.
Препоръчвам р-т "Панорама" - вкусна храна, цените са нормални, мястото е приятно.
Виж целия пост
# 159
Ние се върнахме миналата седмица от Поморие - бяхме точно през седмицата на морето.

Много съм доволна. Бяхме в самостоятелен апартамент, етаж от къща, с кухня, за да готвя за детенце. Точно срещу пристанището и беше прекрасно.Ако някой иска координати - ще пиша.
Лично аз се ужасих от плажовете в Поморие- такава лудница не бях виждала. Намерихме си обаче чудно местенце за плаж- точно до квартирата ни. Скалите под паметника на Яворов са перфектни за дете - морето е като бебешки басейн и толкова топла и кристално чиста вода не съм виждала. Да, няма пясък, но има достатъчно камъчета да се рови детенце. И най-вече не е супер пълно с народ. Ако някой иска - може да пробва.

За заведения - не знам, ние с малкия не сядаме навън, но по крайбрежната улица всяка вечер капанчетата за риба бяха пълни. Има голям магазин Пени, от който пазарувахме. За деца има и детски площадки с люлки и катерушки и лунапарк, а за моя син голяма атракция бяха и скулптурите на сърничките в градинката пред църквата.

Беше си и лудница де, страшно много хора, като тръгнеш по улиците - движение почти като в София, само гледаш да не те бутне някой. Но ние си изкарахме страхотна почивка!
Виж целия пост
# 160
Ние ходехме на плаж рано сутрин - в 6, стояхме докъм 8.30 - 9.00 и после идвахме отново към 18.30 - 19.00, така избягвахме лудницата, а и вредното слънце.
Иначе наистина има много хора - и на плажа, и по улиците.
 vessinka, може ли на лични координатите?   bouquet
Виж целия пост
# 161

Ние отсядаме в рехаб.център св.Георги /на 30м.от пощата/  Peace
 И Панорамата уважихме и от там сме доволни , но в Козият рог ни допадна повече.
Ноооо лудницата е голяма през август...
Виж целия пост
# 162
Препоръчвам р-т "Панорама" - вкусна храна, цените са нормални, мястото е приятно.

И Панорамата уважихме и от там сме доволни , но в Козият рог ни допадна повече.

 newsm10 И аз за "Панорама" Laughing-връщайки се от Слънчев бряг, там спряхме да хапнем, а и храна за вкъщи си взехме Blush (препоръчвам ви тарама хайвера им Peace)
В Козия рог може и да сме сядали, но нямам спомени Rolling Eyes Къде се намира?
Виж целия пост
# 163
Ние вчера се върнахме от Поморие.
Много съм доволна от всичко, а хазяите бяха страааахооотни!   bouquet
Хранехме се на различни места, но за обяд най- близо ни беше р-т "Омар" на Крайбрежната улица.
Страшно вкусно готвят, за това и заведението им винаги се пръска по шевовете.
Някой питаше за водорасли, медузи и ток.
Водорасли имаше само единия ден, на следващия вече бяха изчезнали.
Медузи и щипалки няма, водата е топла като чай и много чиста.
Плажът (Изток) също е много добре поддържан и чист, доволни сме.
Токът спря само едната вечер (на 13- ти) за 1 час, след това не е спирал.
С две думи - явно Поморие си е нашето място за семейна почивка, за това го препоръчвам с две ръце.
 Peace
Виж целия пост
# 164
В момента сме в Поморие-хотел Регата.Очарована съм-за първи път тръгнахме инцидентно без резевация,досега сме почивали само на ол инклузив,но изобщо не съжалявам.Взехме си студио-просторно,гледката е към морето,кухнята в ресторанта е чудесна,но и заведения колкото искаш.Цените са повече от прилични.А по чиста и топла вода отдавна не бях виждала.Само дето плажа наистина е претъпкан,но ние с детето нямаме претенции-или сме във водата или направо в пясъка копаем дупки. Определено смятам,че имахме късмет с Поморие!
Виж целия пост
# 165
Вчера се върнахме от Поморие.
Намерихме си квартира на 20-ина крачки от плажа, с общ санитарен възел с още 1 стая, но проблеми и засичания не сме имали. Стаята беше спалня с хладилник и ТВ, и тераса. Чаршафите бяха искрящо-бели, а стаята - чиста. Само жегата ни прогони да си тръгнем на 7-я ден, иначе планувахме 10 дена престой.
Хранихме се и по заведенията по крайбрежната уличка, горещо препоръчвам "Кеми", и в квартирата. Пазарувахме си от Пени, където цените не са за туристи.
Плажът беше чист, а водата топла.
Виж целия пост
# 166
Шушулче, а как е положението с тока?
Виж целия пост
# 167
Вчера се върнахме от Поморие.
Намерихме си квартира на 20-ина крачки от плажа, с общ санитарен възел с още 1 стая, но проблеми и засичания не сме имали. Стаята беше спалня с хладилник и ТВ, и тераса. Чаршафите бяха искрящо-бели, а стаята - чиста. Само жегата ни прогони да си тръгнем на 7-я ден, иначе планувахме 10 дена престой.
Хранихме се и по заведенията по крайбрежната уличка, горещо препоръчвам "Кеми", и в квартирата. Пазарувахме си от Пени, където цените не са за туристи.
Плажът беше чист, а водата топла.

А на каква цена Ви беше квартирата?
Виж целия пост
# 168
Ток нямаше 2 дена, за по час-час и половина. Останалите 4 дена от почивката нямахме проблеми с тока.
Квартирата беше на цена 10 лв за легло, на 20 м от плажа.
Виж целия пост
# 169
Благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 170
Вчера се върнахме. Беше гъмжило от хора. Не ми хареса, сякаш не усетих атмосферата, както е било други години (ходила съм през юли).
Виж целия пост
# 171
Много си права,ходенето през юли няма нищо,ама абсолютно нощо общо с ходенето през агуст Wink
Виж целия пост
# 172
Много си права,ходенето през юли няма нищо,ама абсолютно нощо общо с ходенето през агуст Wink

Аз затова ходя юни Mr. Green Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия